Пуки-куки• 28 марта 2023

Если пропустить 1 сеанс облучения при раке?

Должны ехать с отцом на очередной сеанс облучения в другой город, но поезда отменили - на линии проблема (был сильный ветер, что-то там пообрывало и попадало). Стоит ли в мороз пробиваться несколькими автобусами и так же назад? Или можно 1 день пропустить?
автор Пуки-куки • 28 марта 2023
Опухоль уже удалена, если что. Это постоперационное облучение

Пацаааааааан• 28 марта 2023
Їхати треба, можливо, на інший день. Кількість сеансів має сенс.
А де зараз сильні морози?
Кров з молоком• 28 марта 2023
Де в нас сильні морози?
автор Пуки-куки • 28 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
А де зараз сильні морози?
ні, завтра ми поїдемо обов´язково. Мова йде тільки про сьогодні.
автор Пуки-куки • 28 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
Де в нас сильні морози?
ми в Європі
Забагаловка• 28 марта 2023
Конечно, 1-2 дня роли не играют. И даже неделя.
Пацаааааааан• 28 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
ми в Європі
де це морози зараз?
Гравіцапа• 28 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
де це морози зараз?
Может автор в странах Балтии
Гравіцапа• 28 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
де це морози зараз?
Или в северной части Европы - Финляндия, Норвегия

Пацаааааааан• 28 марта 2023
Ответ дляГравіцапа
Може бути все. Мені цвкаво як там лікують. Після операції скільки часу пройшло до опромінення наприклад. Я так розумію, що з дому їздити кожен день на процедуру треба.
автор Пуки-куки • 28 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
ми в Чехії.
тут зранку було -5 (в нашому селі). А вчора і сьогодні дуууже сильний вітер. Напевно через це щось зламалося на лінії.
Зараз іде сніг )

Лікують тут дуже добре. Операцію зробили в січні. Опромінення почали з середини березня. Треба їздити кожен будній день. 30 сеансів.
Пацаааааааан• 28 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
ми в Чехії.
Зараз іде сніг )

Дуже добре, що дали такий період на відновлення. хімія після опромінення буде?
Гравіцапа• 28 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
Это лучше у автора спросить.
Да в каждой стране, медицина и услуги тоже все разные
автор Пуки-куки • 28 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
ні, тільки опромінення