Несу пургу• 28 марта 2023

Чи треба брати гроші з тих, хто не жив тут (купив будинок пізніше), коли створювали

кооператив для проведення води.
Ситуація така: давним-давно провели воду по вулиці за рахунок мешканців.Зараз в одному дворі, де не брали участь у цьому, вирішили провести воду тепер, тобто, приєднатись до кооперативу. Ця людина виплатить кожному члену кооперативу якісь кошти. Чи треба виплачувать тим мешканцям, які купили будинки пізніше, коли вода вже була? Може, у чиїх батьків/бабусь була така ситуація?
автор Несу пургу • 28 марта 2023
точно,що Несу пургу)))). як на мене,за давністю часу,ніхто нікому нічого не повинен виплачувать.але є люди,які вимагають.

Плекаю думи• 28 марта 2023
у нас так було
нові споживачі не платили людям, а робили внесок і
ці кошти йшли на потреби обслуговування кооперативу
Щаслива Я• 28 марта 2023
Платили по такой же схеме, когда подключали газ. Главе улице
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляПлекаю думи
у нас так було
це найправильніше,вважаю.але ніякого обслуговування немає(.
Заела_пластинка• 28 марта 2023
Ну це нормальна практика сплатите за те, що ти і так би платив, якби було не проведено. На шару і уксус солодкий, але не всі ж такі хитрожопі. Люди зазвичай сплачують .
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
питання про те,чи повинен давати гроші тим,хто тоді тут не жив: колишнім хазяїном же було сплачено?
Фиктивная• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
Вообще никакого? Дороги не делают, электрика нет работающего? Мусор не вывозят?
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляФиктивная
а до чого це до кооперативу по проведенню води?
Читаю по вечерам• 28 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Нет никакого главы улицы, это все самозванцы.
Сейчас есть квартальные коммитеты.

Если это не дачи, а жилая улица, то трубы коммунальные и оплату за подключение берет водоканал, при чем здесь жильцы?

Читаю по вечерам• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
Узнайте хто балансоутримувач труб.
Якщо вони комунальні (водоканаловські), то це виходить , що просто жителі зробили місту благодійний внесок, щоб воно позачергово провело воду.
Саме так і не інакше.

Інакше може бути лише якщо є договір на цю тему з містом
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Сейчас есть квартальные коммитеты.

так,за нове підключення бере водоканал.гроші хочуть за,колись,куплені труби,за риття траншей,за тодішнє підключення...
Читаю по вечерам• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
Так де-юре виходить люди купили труби і подарували їх водоканалу. А вже водоканал з барского плеча чи за оплату пускає і вас ’в рукавичку’.

Те що Ви назвали кооперативом, має код ЄДРПОУ? Право набутия власності. Якщо ні, то це рафіноване вимагання.
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам

що подарували,-це,однозначно()..
Ні,водоканал каже,питайтесь дозволу у кооперативу.
Не думаю,що там є код ЄДРПОУ.
Незнакомлюся• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
Колишній власник продав це житло новим і всі блага з тим-ж) Тобто, наявність води в будинку було включеним у вартість житла. В даній ситуації - новим власникам.
Але, по факту, як я розумію, там узагалі ніхто нікому нічого не винен, бо труби були подаровані просто жителями водоканалу)
Ждун с Нибиру• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
що подарували,-це,однозначно()..
Не думаю,що там є код ЄДРПОУ.
Зазвичай у кооперативів та садових товариств є код ЄДРПОУ.
Виниловая пластинка• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
Ну так бывший хозяин это все заложил в стоимость, когда продавал. Так что платить всем поровну.
Вишневка• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
Предыдущий хозяин дачи УЖЕ заплатил за проведение воды . Потом я купила дачу с уже ОПЛАЧЕННЫМ водопроводом . Так почему же новый хозяин должен еще раз платить ? Непонятная логика
Я_канеша_извиняюсь• 28 марта 2023
У нас це йде в загальну касу на спільні потреби.
Читаю по вечерам• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
що подарували,-це,однозначно()..
Не думаю,що там є код ЄДРПОУ.
Письмово з повідомленням про вручення запросіть підключення води та поштову адресу кооперативу, в якого потрібен дозвіл. Відповідь буде інша.

Документів про існування цього кооперативу скоріше за все нема.
Це просто ініціативна група мешканців.

Можливо, дозвіл пропонують отримати не через те що вони платили, а через те що треба рити чийсь город?
То це вже до тіэї людини особисто

Виниловая пластинка• 28 марта 2023
Ответ дляВишневка
Я так поняла, что тут кто-то не провел и хочет сейчас провести, и должен остальным выплатить какую-то сумму. Потому что если бы проводил со всеми раньше, то все платили бы меньшую сумму. И вопрос в том, надо ли отдавать деньги тем, кто позже купил дом.
Я_канеша_извиняюсь• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
Дороги, ліхтарі, паркан навколо кооператива? В чому тоді кооперація? Ви хіба не платите членських внесків?
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляВишневка
Ви щось не зрозуміли у питанні)
Вишневка• 28 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Конечно , ведь все права пользования перешли к новому хозяину
Я_канеша_извиняюсь• 28 марта 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Сейчас есть квартальные коммитеты.

Кооператив - то і означає дачі. В селі громада.
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
абсолютно правильно!)
Ждун с Нибиру• 28 марта 2023
Ответ дляВишневка
Ви просто не зрозуміли авторку. Ви, новий хозяїн зі сплачною колишніми власниками водою. Приходить новий сусід, і хоче скористатися цією послугою, на яку всі складалися, окрім попереднього власника сусіда. З нього вимагають гроші, які хочуть розділити на всіх. Але в кооперативі є й нові власники, чи доцільно ділити й на них?
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
так
Вишневка• 28 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Думаю , что да . Потому что вступив в законное владение вы берете на себя , как все права , так и все долги .
Виниловая пластинка• 28 марта 2023
А вообще смотря о какой сумме идёт речь. Возможно, проще договориться, что на эту сумму будет что-то сделано для улицы полезное. Но договариваться не на словах, или же по схеме утром деньги - вечером стулья, а то есть хитренькие. Мы так газ в дом проводили, знаем...
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
дякую