Несу пургу• 28 марта 2023

Чи треба брати гроші з тих, хто не жив тут (купив будинок пізніше), коли створювали

кооператив для проведення води.
Ситуація така: давним-давно провели воду по вулиці за рахунок мешканців.Зараз в одному дворі, де не брали участь у цьому, вирішили провести воду тепер, тобто, приєднатись до кооперативу. Ця людина виплатить кожному члену кооперативу якісь кошти. Чи треба виплачувать тим мешканцям, які купили будинки пізніше, коли вода вже була? Може, у чиїх батьків/бабусь була така ситуація?
Ждун с Нибиру• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
що подарували,-це,однозначно()..
Ні,водоканал каже,питайтесь дозволу у кооперативу.
Не думаю,що там є код ЄДРПОУ.
А членські внески платите?

автор Несу пургу • 28 марта 2023
Всім ДЯКУЮ!!!!
Ms. Анонимная• 28 марта 2023
Цена вопроса хоть какая?
автор Несу пургу • 28 марта 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Цена вопроса хоть какая?
не знаю,ще не вирішили.
Играю у края• 28 марта 2023
Такие вещи обсуждают до покупки, председатель решила денег заработать себе , нам озвучивали когда решили покупать
chancee• 28 марта 2023
Ответ дляНесу пургу
точно,що Несу пургу)))). як на мене,за давністю часу,ніхто нікому нічого не повинен виплачувать.але є люди,які вимагають.
У нас все новые члены общества вносят определенную сумму на счёт и за водопровод и за дороги, и за канализацию, Что не так? Кто-то раньше вкладывал в обустройство территории, теперь и вы обязаны