Сосиска_Втесте• 28 марта 2023
Свекруха подарувала тренч. На мою думку, неактуальний
Свекруха закордоном, передала в подарунок тренч на мій день народження.
Хіба таку довжину і об’єм носять? Тренч я собі хотіла, але думала взяти оверсайз..
НеВРотик• 28 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Навпаки хотіла довший. Як на фото. Я цю довжину не розумію коротку. Думала неактуально. Якщо ок, то перегляну свої погляди.
Звісно довший було б краще, але і ваш не зовсім прям устарілий, носіть, нормально.
Відірву та викину• 28 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Серйозно? Не знала, дякую. Я от пальто купувала і здивували приталені варіанти, а тут виявляється це тренд. Думала це суто деякі одиничні позиції.
Ні, підписана на класного стиліста, то оверсайз відходить, приталене, жіночне, прозоре входить 😁
Психологічка• 28 марта 2023
Ответ дляВоздух в банке
Така довжина вже не в моді. Ну, воно й не дивно, скільки років тримався максі-оверсайз.
Макси в моде, но полной длины, что не очень применимо в жизни
Сосиска_Втесте
• 28 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
А порадьте будь ласка стиліста) буду вдячна.
дожену і ощасливлю• 28 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
а расскажите, пожалуйста, что еще будет актуально.
какие штаны? юбки? рубашки, футболки? платья?
я совсем отстала от жизни, нужна помощь((
Последний вагон• 28 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
На мені виглядає трошки довше, ніж на моделі. Зріст 172, хс.
Довжина якось бентежить..
Купите себе еще один и успокойтесь
Ручки-Крючки• 28 марта 2023
Ответ дляНебоброїдка
Вы правы, длина у тренча «на любителя» и не под каждый лук подойдет. Сам тренч симпатичный. Просто носить его под брюки только.
А почему только под брюки?
Відірву та викину• 28 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Я орієнтуюся на цю пані)
Люблю пиво• 28 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Довжина якось бентежить..
Неактуальна довжина
Відірву та викину• 28 марта 2023
Невловимий Джо• 28 марта 2023
У меня такой же не длинный.
Покупала осенью в Stradivarius.
Мне нравится , я его одеваю под кроссовки и штрокие брюки .
Покупала осенью в Stradivarius.
Свекруха хорошую вещь вам выбрала. Сейчас именно такой компактный короткий тренч снова входит в моду.
Но вы не поносили ещё оверсайзный тренч, который стал базой. Не вижу смысла носить вещи, которые не нравятся. Закажите в том же Манго нужный вам тренч, а этот просто верните в магазин или продайте.
Люблю пиво• 28 марта 2023
Ответ дляИщу-брожу
Перша сторінка їх оф.сайту. і навіть прямо перша модель))
Це зовсім не те що на авторському фото, невже не сидно
Невловимий Джо• 28 марта 2023
Ответ дляМайструю крила
За кордоном носять)
Актуальний звісно довший і оверсайз
В Европе носят вобще всё подряд , не привязываясь к моде .
Деловитая• 28 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
Я його бачила, це з останньої колекції Зара чи манго, щось таке. Актуальний він більше ніж. Зараз вже і пальто з оверсайза виходять, в нових колекціях скрізь вже приталені і не довгі. Оверсайз вже відходить, тенденція на приталеність, форму, підкреслити фігуру.
Неужели я дождалась))
Ищу-брожу• 28 марта 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Ну я просто далі не мотала каталог. Ну трохи вище чи трохи нижче колін суті не змінює. Приталеність теж там є. І те і те лише з прямими штанями, з платтячком чи вайдлегами не вдягнеш, от і все. Це не про актуальність. Це про базовість і тренди. Подарований НЕбазовий і НЕтрендовий
Ищу-брожу• 28 марта 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Це теж не те?
Перемотала трохи далі той сайт
Бажані усіма тренчики по 2тис євро
Перемотала трохи далі той сайт
Бажані усіма тренчики по 2тис євро
Відірву та викину• 28 марта 2023
Ответ дляИщу-брожу
База і тренд трохи різняться. Це база. А тренд зараз рибацька сітка і соски наружу... Але так ходити мало хто буде
Ищу-брожу• 28 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
База. Супероверсайз - тренд. Сітка - подіум, який і не розрахований для зоденного використання. А у автора НЕбаза. Але актуальний. Ці поняття теж відрізняються
Можу брикнути• 28 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Зараз супер модно по фігурі а не овер. І не довге
Крихітка на всі• 28 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
В нас нормальні відносини. В мене мінімалістичний гардероб. Кожну річ обираю детально. Подруги максимум дарують сертифікати в магазини, як і близькі люди.
І мені тяжко сприйняти в гардеробі щось, що я уявляла інакше.
А поки бірка не знята, то можна подарувати комусь чи продати. Тому і запитую.
Тогда продавайте и купите взамен то, что нужно.
Я прошлой осенью подобный продала, только цвет чуть теплее.
ПешитеБесАшипок• 28 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Я теж так подумала..
Взагалі зараз тренд на дуже короткі! А довжина міді це база і класика.
ПешитеБесАшипок• 28 марта 2023
Ответ дляМайструю крила
За кордоном носять)
Актуальний звісно довший і оверсайз
Довший і оверсайз це тренд,а у автора база.
Майструю крила• 28 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Довший і оверсайз - це теж актуальна база, не лише тренд. В тренді розрізи на рукавах, об´ємні рукава, довжина максі, укорочений оверсайз, шкіра, білий колір, яскраві кольори, поєднання двох тканин. А в авторки класична базова модель, яка втратила свою актуальність.
На першому фото база, на фото 2, 3, 4 - тренд. Багато хто не побачить різниці на фото))
Можна довго сперечатися, але авторка, та й кожна з нас, має собі подобатися, надягаючи тренч, й почуватися комфортно)