Сосиска_Втесте• 28 марта 2023
Свекруха подарувала тренч. На мою думку, неактуальний
Свекруха закордоном, передала в подарунок тренч на мій день народження.
Хіба таку довжину і об’єм носять? Тренч я собі хотіла, але думала взяти оверсайз..
ПешитеБесАшипок• 28 марта 2023
Ответ дляМайструю крила
Довший і оверсайз - це теж актуальна база, не лише тренд. В тренді розрізи на рукавах, об´ємні рукава, довжина максі, укорочений оверсайз, шкіра, білий колір, яскраві кольори, поєднання двох тканин. А в авторки класична базова модель, яка втратила свою актуальність.
На першому фото база, на фото 2, 3, 4 - тренд. Багато хто не побачить різниці на фото))
Можна довго сперечатися, але авторка, та й кожна з нас, має собі подобатися, надягаючи тренч, й почуватися комфортно)
Базова річ завжди актуальна.
Ацетилсалициловая кислота• 28 марта 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Любой подарок от свекрови обречен.
Чому? Моя свекруха дарує хороші подарунки (не плутати з дорогими, просто хороші). Але вона розумна жінка, і якби захотіла подарувати щось із одягу, то попросила б як мінімум картинку,має в ідеалі інструкцію, де, яку модель і який розмір купити.
Майструю крила• 28 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Базова річ завжди актуальна.
Звичайно) От буде актуальною довжина на 10 см вище коліна, буде тренч авторки актуальним, а поки ні)
Воздух в банке• 29 марта 2023
Ответ дляМайструю крила

Ви якось пов’язані з fashion індустрією, що так авториетно заявляєте? Чи ви чисто з картинок в Pinterest складаєте формулу актуальності?