trickywicky• 28 марта 2023

Скільки коштує ваше фарбування?

Волосся до лопаток, фарбую тон в тон, 2500-2800 щомісяця. Київ. Стогодні спілкувалися з подругою, каже, що це задорого. Скільки ви платите за фарбування волосся і будь ласка вкажіть довжину і місто
автор trickywicky • 28 марта 2023
Ответ дляВаш лучший диетолог
Фарбують в один тон, довжина 3, фарба Redken. Вартість 3200 грн
Теж недешево
Ермолайчик• 28 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
Просто фарбування
Не блонд ,
Але колір такий я сама не зроблю, там мішає майстер 3 відтінки у різних пропорціях
Якщо можете заплатити краще не міняйте майстра. Я 11 років ходила до майстра, вона виїхала зараз. 3-з змінили поки знайшла нормального. Наче профі, але взагалі не чують моїх по видань щодо тону, довжини…
hmarinka• 28 марта 2023
Ответ дляsonata
1800 грн тис air-touch раз на 6- міс, тонування раз на 3 міс - 800 грн
Де такі ціни? Я ось за 4500 грн аіртач фарбувалась. Майже 5 годин. Біля 40 фольгованих кусочків, 1,5 години тільки освітлювач наносили...
hmarinka• 28 марта 2023
Ответ дляsonata
так
Можна фото волосся і адресу?
marata• 28 марта 2023
1500 у свій один колір із підрізанням кінчиків
АняКирова• 28 марта 2023
Тон в тоннижче лопаток 1100 грн
До війни в першому салоні 1400 грн
Ваш лучший диетолог• 28 марта 2023
Ответ дляtrickywicky
Теж недешево
Мене в Польщі за такі ж гроші так жахливо фарбували, що я до свого майстра бігла в перший же день повернення)
Ермолайчик• 28 марта 2023
Ответ дляhmarinka
Аналогічно. Чоловік дома був з дітьми 7 годин. Капець! Кухню ледь відмила. Ціну йому вже й не казала)))
HappyM• 28 марта 2023
Ответ дляsonata
можна адресу де за 1800 зроблять air-touch?
sonata• 28 марта 2023
Ответ дляhmarinka
Можна фото волосся і адресу?
я вже Вам скидала колись влітку
КокоСина• 28 марта 2023
Фарбую сама в однотон. Тому лише вартість фарби+окисник, а це +- 200 грн. Фарбую щомісяця коріння, на довжину протягую лише вкінці на 10 хв. Маю багато сивого, рідше фарбуватись не виходить.
Kotia_• 28 марта 2023
Висвітлення коренів та тонування
Раз на 1,5 місяця
Довжина до підборіддя
Київ
ireni_• 28 марта 2023
Ответ дляAlena.i
Київ, мелірування, 700 грн. Волосся до лопаток
Киев, мелирование + стрижка, волосы до лопаток 800 грн)
ireni_• 28 марта 2023
Ответ дляvinika
1300, раз в год, аиртач+ тонировка, 3 длина. В течении года сама бальзамом тонирую
А можете показать бальзам пожалуйста
Alexandra• 28 марта 2023
Сама купую фарбу і сама наношу, раз на два місяці, десь гривень 200-250
Alexandra• 28 марта 2023
Ответ дляКокоСина
А що за фарба, дуже гарний колір
Вірші на замовлення• 28 марта 2023
200 грн + фарба, яку куплю) або 800 грн якщо фарба майстра
КокоСина• 28 марта 2023
Ответ дляAlexandra
А що за фарба, дуже гарний колір
Дякую. Fanola 11.7
yanus6ka• 28 марта 2023
Ответ дляКокоСина
Дуже гарний колір
Яку фарбу використовуєте?

Вже побачила)
Пандора• 28 марта 2023
1200 на 5 месяцев. Контуринг.
Smusish• 28 марта 2023
У мене аиртач 5000 тис, тонуюсь сама, фарба шварцкопф +3% окиснювач.,одне тонування десь біля 400грн виходить. Але якщо раніше мене тонували редкеном в салоні і вимивалось швидко, то цієї мені на 2 місяці точно вистачає .
Любочка013• 28 марта 2023
Ответ дляКокоСина
Дякую. Fanola 11.7
А який окисник ? % . І як розводите ?
Olga_72• 28 марта 2023
Днепр краска моя проф, покраска в Зебре 1100 , блонд.
КокоСина• 28 марта 2023
Ответ дляЛюбочка013
А який окисник ? % . І як розводите ?
6%
Один до двох розводжу
vinika• 28 марта 2023
Ответ дляireni_
А можете показать бальзам пожалуйста
luda-00• 28 марта 2023
Ответ дляКокоСина
6%
Один до двох розводжу
Сивину зафарбовує?
КокоСина• 28 марта 2023
Ответ дляluda-00
Сивину зафарбовує?
Мені так. Але у мене десь 30% її, не повністю сива
Abrado• 28 марта 2023
Мені перукар підібрала кольори фарби і окислювач, то ж фарбує чоловік тон в тон. Виходить ціна краски + окислючач
luda-00• 28 марта 2023
Ответ дляКокоСина
Дякую, дуже гарний колір
Ксюндричка• 28 марта 2023
Ответ дляКокоСина
Який гарний колір, що за краска та номер ?