Хтомолодець? Я!• 28 марта 2023
Як навчитися берегти свою енергію?
Не роздавати її рідним, друзям, нікому. От як? Тупо на всіх забити?
От кажуть, не реагуйте. А що виселити всіх хатніх і жити одній? Звільнитися з роботи?
Мені 35 і я так і не навчилася цьому. Тому раз в 3-4 роки стабільно проблеми з нервовою системою.
Замулена ріка• 28 марта 2023
Можете изменить ситуацию - меняйте, не можете - меняете отношение (кладете толстый прибор и не треплите себе нервы).
Кто крайний?• 28 марта 2023
Автор ви автор можете навчитися говорити НІ та зняти зі своєї шиї баласт. Але чи готові ви бути достатньо дорослою щоб відстояти себе?
Ірина-51f2• 28 марта 2023
В першу чергу не сидіти на таких сайтах та не залишати свої коментаріі, не втручатись в суперечки з людьми! Справді, це дуже викачує енергію. Не спілкуватись з людьми які вам не подобаються, якщо це робота то фільтрувати що вам кажуть і дати зрозуміти людям що у вас суто робочі стосунки та на інші теми розмовляти з ними вам не цікаво.
Хтомолодець? Я!
• 28 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
Я тут не сварюсь ні з ким. Так рецепти читаю, про косметику питаю, про побутові хитрощі всякі.
На конфлікти сили не маю.
А що таке?• 28 марта 2023
выглядит так, что энергия тут ни при чем и у вас тревожность, а может и невроз
Хтомолодець? Я!
• 28 марта 2023
Ответ дляКто крайний?
Непевне, не можу. І подумала чому. А тому, що привикла бути всім хорошою. Не знаю звідки це, можливо потреба в дружбі, спілкуванні, бо часто в дитинстві була сама. Ой, зараз як почнем копати....
Хтомолодець? Я!
• 28 марта 2023
Ответ дляА що таке?
Не знаю, що сказати
Кто крайний?• 28 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Автор ваша задача стати хорошою для себе!
Розумієте? На вас їздять всі кому не лінь. А ви така іго-го іго-го за те ж увага! Неправильна позиція!
Це не увага це використання вас як зручної людини.
Перестаньте бути зручною! Не треба допомагати дорослим людям!
Тепер вам потрібно відповісти на питання - коли ті люди які вас пользують допомагали вам? Тільки чесно не бла бла бла а справами чи грошима? А я вам відповім - ніколи! Вас тільки хвалили за допомогу а реальну допомогу вам ніхто не дав!
І скажіть що я не права?! Ну?
Хтомолодець? Я!
• 28 марта 2023
Ответ дляКто крайний?
І скажіть що я не права?! Ну?
Мені не допомогали нічим. До війни була дуже трагічна ситуація, розбирали її з чоловіком вдвох. Всі, і друзі, і родичі, лиш по телефону поспівчували.
Кто крайний?• 28 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ну от беріть приклад з ваших друзів та родичів. На всі прохання про допомогу ви відповідаєте НІ якщо вас начнуть стидити чи уламувати на допомогу ви повинні згадати стару ситуацію з вами і чесно сказати - я вам можу тільки співчуття висловити а допомогти не можу, ви ж мені тоді не допомогли! От я і беру з вас приклад! Тобто співчуваю але допомогти не можу. Повірте вам треба витримати рік і всі звикнуть свої проблеми вирішувати самі без вас.
Хтомолодець? Я!
• 28 марта 2023
Ответ дляКто крайний?
Дякую!
Кто крайний?• 28 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую!
Будь ласка!
Автор повірте у вас все вийде! Якщо я змогла пройти такий шлях то і ви зможете!
В мене була схожа ситуація. Тобто я допомогали всім але коли мені дійсно потрібно було швидко гроші то ніхто не допоміг. Тобто я роками бігла на допомогу а мені тільки (як і вам автор) поспівчувати і все. Я взяла кредит і викрутилася з тієї ситуації.
Але висновки зробила. І коли все наладилося то мене почали знову впрягати на допомогу. Але з того часу я свій час ціную в грошах тобто - хочете допомоги ціна така то (більше ніж няня з агенства) і якщо хочете щоб я купила книгу гроші вперед і ще накиньте мені 200 грн на дорогу бо я ж буду бігати в пошуках. І ви знаєте? Сталося диво! Всі родичі, знайомі та друзі навчилися самі вирішувати свої проблеми.
Так що автор все можливе!
У вас все буде добре! Тримайтеся!
Так що автор все можливе!
У вас все буде добре! Тримайтеся!
Хтомолодець? Я!
• 28 марта 2023
Ответ дляКто крайний?
Будь ласка!
Так що автор все можливе!
У вас все буде добре! Тримайтеся!
Так що автор все можливе!
У вас все буде добре! Тримайтеся!
Про гроші теж було але в менших масштабах. Типу в мене зайняти можна, на якихось невеличких застіллях я могла заложити, а потім мені звичайно ж не віддавали. Ну, а коли мені треба було, то у всіх не має.