Бегущаяпо• 28 марта 2023

Погоду никто не обсуждает? Киев)

Ухх..
Просто звязда• 28 марта 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так, сьогодні з донькою згадували, які у нас були сугроби у дворі))
Рівно 10 років тому.
Это точно....

Борода• 28 марта 2023
Суми. З 17:00тільки почався дощик, але вітер сильний. Чекаємо поки до нас негода добереться )
Непогодка• 28 марта 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Погода треш, пошла гулять с собакой чуть не унесло ветром🤯. И снег холодный такой ух
Дома сразу чай заварила, плед достала и носки надела. И полы потеплее включила
Та же история с собакой. Открыла рот с ней поговорить, а тут снегом как лупанет прямо в рот. Отплевалась и
дальше гуляла молча.
Радуга-дуга• 28 марта 2023
Нічого) я навіть прогулялась сьогодні в першій половині дня. В минулому році таке ж було різке похолодання. Ми повернулися у квітні додому і я ще пам´ятаю в пуховику ходила
західний_діалект• 28 марта 2023
Ответ дляБорода
Привет землякам. Я сейчас в Албании. У нас очень холодно сегодня, ураган, сбивает с ног. +13
Ні грама• 28 марта 2023
Да, погода жестяк. Снег, метель, ветер такой, что с ног сбивает.
Залізна тьотя• 28 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Львов метель. Ночью был минус.
Все знаю від і до• 28 марта 2023
Не бывает плохой погоды, бывает одежда не по погоде
Миссис Буркул• 28 марта 2023
Ответ дляБолтушка Му
На пару днів. Потім весна повернеться.
а потом опять зима?)

Ну шо не так?• 28 марта 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Нарциси зібралися цвісти, а тут снігом їх бабахнуло. Добре що вчора накрила їх
В нас (Англія) нарциси третій тиждень квітують, вночі часто +1+3, вдень +7. Ну і не лише нарциси, і магнолія вже, і ще купа всього.
Та_все_ок_будет• 28 марта 2023
Вхурделило так вхурделило