Досталась нам квартира от родителей сталинка, не нравится советский паркет, положили ковер, но у нас собака периодически метит его и хочется голые полы и минимализм, в ремонте вообще ничего не понимаю с мужем только поженились. Капитальный ремонт делать не хотим будем здесь жить пока детей нет.
ViktoryjaG• 28 марта 2023
Циклевать, покрыть матовым лаком.
Натуральный паркет лучше синтетического ламината
Модные мальчишки• 28 марта 2023
Погоджуюсь з постом 2 - циклевати і покрити тим кольором лаку, який хочете, щоб був паркет. І ніяких лінолеумів, - нащо дихати тією гидотою?
Ответ дляMurrr4a
Покрасить можно. Светлый цвет какой-нибудь. Белый. а потом пройтись шлифовальной машиной, будет прованс. И лаком сверху
Дякую буду шукати хто може таке зробити)
Модные мальчишки• 28 марта 2023
Автор, зараз ну в дуже дорогих ремонтах застосовують паркет або дошку різних пород дерева. Це коштує просто космічних грошей. У вас вже є готова база. Просто запросіть майстра, він зробить з нього лялю. тільки скажіть, в якому стилі хочете ремонт. І при ремонті нехай паркетну дошку ретельно застеляють, щоб не зіпсували.
Ленка_пенка• 28 марта 2023
Ответ дляМодные мальчишки
100%. Автор, я коли робила ремонт передивилася безліч ютюб оглядів і зараз по інерції дивлюся. Якщо він не зовсім згнів, то тільки циклівати і покривати МАТОВИМ лаком. Зараз всі вбіваються за цим паркетом.. і це дійсно коштує, якщо з 0, як крило літака.. Більш того, саме дізайнери ’з іменами’ ніколи не живуть в новостоях, а саме в сталінках чи навіть царських домах і все що там є базове (паркет, ліпнина, вікна (но саме вікна- це дуже дорого) намагаються зберегти. Бо це ніколи, ніколи не вийде з моди.
Ответ дляЛенка_пенка
Він в дуже хорошому стані, але візуально мені не подобається цей рижий колір
ksusha1155• 28 марта 2023
Відшліфуйте і полакуйте, якщо не скрипить. Дерев´яна дубова підлога то шик!
Ленка_пенка• 28 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Рижий колір по перше це зараз знову в моді от тільки тільки в цю моду входить у світі. Тобто за 3 роки і у нас всі почнуть за цим впадати :) так що ви спочатку подивіться світові тренди, може зміните думку про цей відтінок
По-друге, покроєте іншим лаком і він буде будь-якого коліру, який вам довподоби (хоч венге)
Ответ дляЛенка_пенка
Дякую за пораду)
Ленка_пенка• 28 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Дякую за пораду)
На всяк випадок, якщо у вас там і меблі 50-70-х, то ви також не поспішайте викидати. Mid-century зараз дуже популярно! Тобто купити реставровано кресло з польського чи чеського гарнітуру часів срср чи кавовий столік зараз не дешевше ніж нове причому недешеве
Ответ дляЛенка_пенка
Так мого чоловіка батьки пару речей в квартиру нам таких купили
Ленка_пенка• 28 марта 2023
Прям в пінтерест чи ютюб введіть стиль mid -century і диввться. Бо звичайно, не кожна стара річ , то mid-century , час від часу то просто хлам :))
Ответ дляЛенка_пенка
Речі дорогостоячі мармуровий столик мені дуже подобається
Ленка_пенка• 28 марта 2023
Ну сама по собі вартість ще не гарантія стилю, але якщо вам подобається, це єдине, що має значення!
Прокофіївна• 28 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ні, не видумуйте. Краще спеціалістів ви не зробите. Це не дуже дорого, краще пару місяців піднакопичити і все ж звернутись до майстра.
мама-маша80• 28 марта 2023
Ответ дляПрокофіївна
Якщо цікаво, покажу, як ми відциклювали паркет місяць назад.
Покажіть мені будь ласка. И скільки це коштує.
Прокофіївна• 28 марта 2023
У нас два види лаку в квартирі. Пів квартири лак на водній основі, він просто як суха деревина виглядає ніякого блиску, а інша частина квартири в ланці з блиском. От він дуже гарно виглядає навіть коли пару днів не прибиралось. Це більш смердючий лак, назву не знаю, але точно не на водній основі. От його я б радила. Якщо Київ, поділюсь контактами майстра.
Ответ дляПрокофіївна
Я мала на увазі майстра шукати)
Ответ дляПрокофіївна
Поділіться будь ласка зі мною)