Мольфарочка• вчера в 16:20

Боже, вони зняли серіал про російську принцесу- Анну, то просто жесть

батько її теж руский князь Ярослав Мудрий, якого грає безруков.
Ще передивилася уривки серіалу про рускава князя Владіміра Вєлікава.
До речі Ярославль вони теж так назвали вчесть рускава князя Ярослава Мудрого.
Людоньки, я вас прошу заставляйте своїх дітей вчити нашу історію, читати нашу літературу, бо це все просто невиносимо.
Позитивна• вчера в 16:40
Ответ дляНе заздріть тьоті
А, то в книжках сесерії були брехні? То нам в школі викладали брехню? Не може бути.
якщо ви вчили історію ще в ссср, то так, розбіжності є
Ужгород• вчера в 16:40
Ответ дляЗоркая Зорро
Про націоналізм кажуть кацапики, у них чомусь рускій- це не націоналісти, а в Україні українці - націоналісти.
Київська Русь чомусь у них вже Дрєвняя Русь, щоб Київ не муляв неокрєпші уми. Це по типу як Британія чи Сирія - теж Рим, бо колись римляни захопили ці землі.
Удалено администрацией...
Не заздріть тьоті• вчера в 16:43
Ответ дляПозитивна
То ми ж вчили історію по одних і тих же книжках.
А тепер, бачте , узколобі всіх собі приписали.
автор Мольфарочка • вчера в 16:44
Ответ дляРакета Ариана
Справедливости ради Анну лишь условно можно назвать восточной славянкой (никаких россиян или украинцев на тот момент не существовало. Слово Украина впервые упоминается более, чем через 100 лет после смерти Анны. А слово Россия - через 300 лет).

Мать Анны, принцесса Ингигерда - шведка. Отец, Ярослав Мудрый, да, был частично славянином. Но и его родители, Рогнеда и Владимир Великий более, чем наполовину были скандинавского происхождения.

Так что, Анна скорее не русская и не украинка, а шведка. Родившаяся в Киеве и воспитанная в восточнославянской православной традиции.
Справедливості раді- у всіх народів є нащадки і якщо князь правив у Києві то він Київський, а не московський, а якщо ти обʼєднав і завоював орду і їх землі то теж потрібно визнати і прийняти
Не заздріть тьоті• вчера в 16:45
Ответ дляУжгород
Удалено администрацией...
А хуйло сказав, що найбільший націоналіст - це він. Тільки в болотяних єтадрує.
виктория7аас• вчера в 16:45
Ответ дляРакета Ариана

А кто Ярослав неужто украинец бабушка рабыня псковитянки Ольги по имени Малуша мама Рогнеда из Полоцка ныне Беларусь до Киева он в Ростове и Новгороде княжил
Зоркая Зорро• вчера в 16:48
Ответ дляРакета Ариана

В ті часи всі королівські одруження мали політичну основу, до чого тут національності, які виникли набагато пізніше вже після розпаду Київської Русі. В часи Русі рускій означав православної віри, а руський - той, що належав до Русі, то в будь-якому разі це все відносилось до Київської Русі, а не Московії, мацква була заснована через 100 років після народження Анни Київської.
Не заздріть тьоті• вчера в 16:48
Ответ длявиктория7аас
Так не про національність йде мова. Ярослав - князь Київський. Руський, а не руский. А забордюрні цього не розуміють. В них все російське, навіть динозаври
ЕлькиПальки• вчера в 16:49
Не думаю что современные дети вообще смотрят сериалы, к тому же российские да ещё и про историю🙄
автор Мольфарочка • вчера в 16:50
Ответ дляЕлькиПальки
А ви не думаєте що коли ти не володієш інформацією то в твою бошку мошна вкласти будь що
Зоркая Зорро• вчера в 16:52
Ответ дляПозитивна
ви впевнені, що наша історія правдива?)
Впевнена, є історики, які досліджують нашу історію, вивчають документи. І ніяким чином Київська Русь не може бути кацапською, бо тільки згадка про мацкву була в документах в 1147 році, а Київ вже в цей час був центром Русі.
Меряю от 0• вчера в 16:53
Ви, хто навіть не дивиться в сторону росії, молодці, звичайно
але це ніяк не змінює той факт, що росія переписує історію прямо зараз. і вливає в вуха своєму населенню, що Україна - російські землі. вся історія України - це про росію
і ніхто в рашці в цьому навіть не буде сумніватися
Зоркая Зорро• вчера в 16:54
Ответ дляУжгород
Удалено администрацией...
Как ето пасмєлі укрАінци думать, шта ані нє рускіє
Партизанка• вчера в 16:54
Ответ дляМольфарочка
Я це подивилась нарізками, виключно для інформації- яку єресть і пропаганду вони поширюють
Да-да, чисто для общего развития 😂 Вы или крестик снимите, или…
Зоркая Зорро• вчера в 16:55
Ответ дляМольфарочка
Нє, за кацапською логікою хто першим вписав в історію, того й князь
Ашотакоє
Вподобайден• вчера в 16:57
Ответ дляМольфарочка
Автор, Ярослав Мудрий - київський князь, а не російський.
Щось не спиться• вчера в 16:59
Боже, як ви його дивились взагалі, я навіть не знаю що в руснявих випускають
ГонУрова дівка• вчера в 17:00
У рашистів нема нічого свого, щоб нащадкам показати, щоб гордість брала від величі, а їм же хочеться доторкнутися до чогось хорошого, до історії, до культури, тож вони й привласнюють українське, переписують своє минуле, вкравши і збрехавши, а по другому вони і не вміють
автор Мольфарочка • вчера в 17:03
Ответ дляВподобайден
Нашо ви мені це написали?
Бабця в мештах• вчера в 17:09
Ответ дляУсміхайлик
А Пчьола з Бригади на концерті заявив
Занимайтесь любовью, а не войной
Золотые слова! Это кто такой?
Пусть они все займутся любовью, поймут , что надо любить, а не воевать, развернутся и уйдут домой любить всех, кто у них есть.
Яйцеголовая• вчера в 17:12
Автор, вони гру випустили «гостомильський богатир». В трубу лазили. А ви про Анну. Там вічна вавка в головах
Бабулька• вчера в 17:15
Ответ дляУсміхайлик
А Пчьола з Бригади на концерті заявив
Занимайтесь любовью, а не войной
Он там единственный адекватный человек из всей бригады
Бабця в мештах• вчера в 17:18
Ответ дляМольфарочка
ох уж эта история.
Князь Юрий Долгорукий лежит в Киеве, спутал все планы . Основал москву, а похоронили в Киеве.
Он был ростово-суздальским князем и великим князем Киевским.
Запутал все, бедный.
виктория7аас• вчера в 17:18
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ярослав будучи новгородский князем с новгородцами насильно захватил Киев убив киевского князя Святополка и стал на княжение в Киеве насильственным путем к тому же он и Ярославль основал вообще историю обсуждать с точки зрения современной географии глупо как объяснить участие черниговских или волынских князей с дружина ми в разорении Киева
Скіфська пектораль• вчера в 17:19
то почніть вже з себе - поприбирайте русизми
автор Мольфарочка • вчера в 17:20
Ответ дляБабця в мештах
ох уж эта история.
Запутал все, бедный.
Ви ку ку?
Долгорукий - Рюрикович , син Мономаха.І він до речі був київським князем
Мама Никитки-2• вчера в 17:21
Ответ дляРакета Ариана

Ага. Но якщо зауважити переписану катькою2 історію і більше ніяких доказів існування Рюріка, крім літописі врєменних лет, випадково знайденою Карамзіним при царюванні тої ж катьки, то питань виникає ще більше. Такшо ненадо тут нам розповідати чиї то князі. Князі Київські, відповідно українські. А у кацапюри історії немає ніякої. Не будуть жеж вони про улус писати, і про щорічну данину (в різних формах) аж до 18 ст.
Бабця в мештах• вчера в 17:24
Ответ дляЗоркая Зорро

Киевская Русь была окончательно разрушена и прекратила существование как единое государство в ходе монголо-татарского нашествия в 1237–1240 годах. Ключевым событием стало взятие и сожжение Киева войсками хана Батыя в 1240 году. Фактический распад на самостоятельные княжества начался раньше — после 1132 года.

Основные этапы разрушения:
1132 г.: Смерть Мстислава Великого, начало периода феодальной раздробленности.
1203 г.: Разграбление Киева Рюриком Ростиславичем, ослабление центра.
1237–1240 гг.: Батыево нашествие, разрушение большинства городов, установление зависимости от Золотой Орды.
Бабця в мештах• вчера в 17:27
Ответ дляМольфарочка
Ви ку ку?
основал москву, упомянул ее в летописи в 1147
Основание: Призвал союзника на встречу в Москву в 1147 г..
Укрепление: В 1156 г. заложил деревянные стены Кремля.
Статус: Москва была частью Ростово-Суздальского княжества, которым он управлял.
автор Мольфарочка • вчера в 17:28
Ответ дляБабця в мештах
Та ок, ви питали чому він в Києві похований, то я вам написала чому