Ищу где купить определённый сорт. Может у вас есть viva rosita?
Ответ дляMede
Люблю пеларгонії, маю їх багато, проте за сортами не ганяюся. У фейсбуці є група Марічки Квіточки, запитайте там
Дякую
Юлия_Юлия-2175• 29 марта 2023
У фейсбуці є Олександр Рудківський, якраз сьогодні виклав пост про продаж діток різних сортів. До війни продавав орхідеї, після 24.02 ще фіалки.