Барабан для дорослих• 29 марта 2023
Рецептурні препарати. Що купити заздалегідь.
Частково список склала, може щось забула...
Що може знадобитись терміново.
Що у Вашому списку?
Для того, щоб спростити процес призначення ліків, зробити його ефективнішим та сучасним, весною 2023 року МОЗ впроваджує електронний рецепт на всі рецептурні ліки. Також це дозволить посилити контроль за відпуском рецептурних ліків у аптеках.
Зауважимо, що до цього переліку належать також антибіотики, протисудомні засоби, гормональні препарати (у тому числі й протизаплідні), препарати для лікування артеріального тиску, серцевих хвороб та інші. Важливо, що ряд деяких звичних для нас ліків проти болю, кашлю чи заспокійливі також можуть належати до препаратів, відпуск яких повинен здійснюватися виключно за рецептом лікаря.
Що може знадобитись терміново.
Що у Вашому списку?
Хлопаю ресницами• 29 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
так, але це не ВСІ ліки, включаючи парацетамол.
Раньше по рецепту только психотропные были, сейчас АБ добавились
В том же любимом тут всеми ЕС Кок и и пастинор без рецепта можно купить
неДоПриличий• 29 марта 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Много лет жили без рецептов и не было повальных случаев смерти
именно так .кто боялся и по каждому чиху бежал к врачу тот и не пил, какого остальных в эти доп. траты вгоняют козлы
Стебель березы• 29 марта 2023
Воно і видно,що в когось в його ’голові війна вже скінчилася’ ! Блін,слів немає! В нас не спецоперація якась ,не якась там заворушка ,а справжня війна . ! І в такий час ускладнювати людям життя,як тільки можливо , щоб ще додатково вимерло людей по селам,щоб зовсім пустка лишилася. Ніби перевіряють межі,а меж уже немає , можна творити діч і натовп в захваті буде просити ще ,ще дужче! Хоч хтось уявляє, до якогось Підлісного Ялтушкова доїхати ,які там дороги ( лише назва) ,і до лікарів ввечері кілометрів 40-50 добиратися. Це жах. Як там вони з тв вєщали - ’ не хвилюйтеся,все йде за планом’ .Воно і видно , який то план !!!
дожену і ощасливлю• 29 марта 2023
Ответ дляА шо сталося?
А какая может быть экстренная ситуация? Скорая не поможет?
ага,
особенно в селе где-то в Херсонской или Запорожской области.
где может не быть ни света, ни связи.
дожену і ощасливлю• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Панікерши, в мене дитині 6 років, не маю ніяких запасів ліків, окрім того, що лишилося з якихось хвороб.
Якщо дитина хвора або з особливостями, то мама і так регулярно відвідує лікаря і має запас ліків. Тому не бачу сенсу гребти все підряд з аптеки
какай вы умная с интернетом и связью, и оооочень далеко от линии фронта.
KROX@• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
У меня у сотрудницы(двое детей) постинор вызвал сильнейшее кровотечение с летальным исходом. Я так поняла сначала она подумала, что мазня это и начались месячные, уехала с детьми на выходные в область к маме. Оттуда попала в местную больничку, потом экстренно отправили в Киев, не доехала.
Еще знаю случай, когда постинор серьезно нарушал гормональный балланс, начались проблемы со здоровьем.
Постинор должны принимать в стационаре под наблюдением.
Это очень тяжелый препарат, бесспорно. Но в таком случае его в аптеках не должно быть в принципе, даже по рецепту. Только вот абсолютно теряется весь его смысл как ‘экстренной контрацепции’.
дожену і ощасливлю• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
Да прям таки… так и должно быть
у вас родственников в селах забытых нет? оно и видно.
дожену і ощасливлю• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Пишете лікарю в мнсенджер або телефонуєте, рецепт електроний, без черг вам його пришлють. Все.
А якщо в вас не так, то міняйте лікаря. В мене теж була пенсіонерка, яка всього боялася, тепер молода сучасна лікар, в деяких випадках не йду і не веду дитину, вирішуємо багато питаннь онлайн.
прекрасный совет пенсионерам с кнопочными телефонами или вообще их отсутствием.
Нічна ненажера• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
В чому проблема взяти рецепт? Не розумію цього кіпішу
У нас, например, из 4 семейных (все на разных) рецепт хоть на что-то получить - большая проблема. В том году чуть не загнулась с обструктивный бронхитом. Семейная ни в какую не давала рецепт на антибиотики. Вот никак. Пошла в платную, дали рецепт, через 2 дня сил но полегчало, через неделю, в принципе, нормально стало вообще. Но 300 грн прием.
Так это когда уже чуть ли не воспаление лёгких. А просто так это будет физически невозможно
Ответ длядожену і ощасливлю
то недалекі пишуть.
Ну ясно. У мене зараз рідня в селі Дніпропетровської області впо, до райцентру 70 км, автобусів немає, навіть до лікаря поїхати треба кооперуватися з тим, хто їде до райцентру у справах і має авто, а тут все так просто, я фігєю, дорогая рєдакція.
Летчица• 29 марта 2023
я понимаю еще почему постинор могут так запрещать...
но блин например я на ярине живу не в городе как мне получать рецепт?
KROX@• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Зір перевіряє окуліст, як і окуляри підбирає. Папіломи видаляти кислотою з аптеки небезпечно, я жумала це всі знають. Ви точно медик?
Тоді де логіка в тому, що ця дуже небезпечна кислота взагалі продається в аптеках?
дожену і ощасливлю• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
ябо як в селі роблять - хто їде до міста накуповує ліки для односельчан. тим же людям похильного віку та лежачим хворим.... а зараз як бути?
нема слів...
Заюшка_хозяюшка• 29 марта 2023
перелік рецептурних ліків, серед них Анальгін, вітаміни А та Е, В всі, Глюкоза, Жувальні полівітаміни і мінерали ’Мульти-Табс’, Екстракт алое, Ентеросгель, Кислота аскорбінова, Мультивітаміни для дітей, Парацетамол, Хлоргексидин, Хлорофіліпт
дожену і ощасливлю• 29 марта 2023
Ответ дляБідося
Цистит можно вообще ставками лечить. К примеру шиповниклм или петрушкой.
и рожать в поле, чо уж.
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Та ну це щось не те. Хлогекседин форма відпуску без рецепту, наприклад.
Заюшка_хозяюшка• 29 марта 2023
Ответ дляKROX@
а що в тому випадку змінилося якби лікар виписала, жінка прийняла постінор та поїхала в село? Лікаря ж не приставляють до кожного кому рецептурний препарт виписують. І лікар не телефонує ніколи і не цікавиться чи не окучурилися ще від прописаних мною ліків. Ну можливо за рідким виключенням.
KROX@• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
И?
Быстрее будет поехать в больницу, чем ехать в аптеку
Быстрее будет иметь с собой дексаметазон и шприц, если есть предрасположенность к острым аллергическим реакциям или ангионевротический отек в анамнезе. Развивается стремительно. Вы просто не понимаете, что это такое. Какое там ехать в больничку, это еще хорошо, чтобы скорая успела, если пробки или ехать далеко.
Заюшка_хозяюшка• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
ну я посилання на оф. документ дала.
Ответ дляKROX@
До нас останнього разу, як викликала малому, швидка їхала 2 години, і це місто мільйонник, і я ще два рази передзвонювала спитати чи їдуть взагалі.
Рубаю олівлє• 29 марта 2023
Ответ дляА шо сталося?
В забите село коли та скора доїде?
KROX@• 29 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну так я в приципі про те саме. Дівчина пише, що постинор має застосовуватися в стаціонарі під наглядом лікаря. Мені цікаво, як така ‘екстренна контрацепція’ буде виглядати у практиці. Тобто тут або труси, або хрестик. Навіщо тоді цей препарат взагалі продавати в аптеках за рецептом /коли минули всі терміни для застосування, поки того рецепта отримала/ та позиціонувати як для екстренного застосування.
KROX@• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Отож((
Сумчатая кошка• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
Искать. Но вам это не нужно
Так вы девушке посоветуйте своего чудо семейника и чудо гинеколога. Сделайте добро для человека. Чего вы? А то только поучать способны
Смешнюча• 29 марта 2023
Ответ дляПочемучечка
А в электронном виде получить рецепт совсем никак? Идти ей обязательно или вы и сами сможете на основании рекомендаций получить нужный рецепт? Ну вот такие реалии. Хотели как лучше, а получилось как всегда.
Но я против занятий самолечением.
Я ей всегда лекарства из Киева возила. Потому что я еще пенсию ее снимаю, коммунальные плачу, продукты вожу и немного готовлю. Что они придумают, не знаю. Но если рецепт можно без нее получить, то почему без рецепта нельзя лекарства купить. Мы ж об Европе? Значит должен доктор осмотреть, анализы сдать. А она до авто дойти не может. У нас просто те кто законы пишет, ими не пользуется. Иначе эти моменты бы как-то учитывались.
Заюшка_хозяюшка• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Стоп.
Цей перелік від 1995 року втратив чинність.
Ось новий.
АЕВІТ, АКВАМАКС АЛЕРЗИН, ХЛОРГЕКСИДИН, ХЛОРОФІЛІПТ, ЕНТЕРОСГЕЛЬ - за рецептами
Ось новий.