Ms. Доброта• сегодня в 15:03

Чи підвищувати арендну плату орендарям?

Питання в темі. Є орендарка, живе близько двох років. Квартира однокімнатна, Одеса, новобудова. Коли здавала її, то ціна була 8000 грн, це було трохи нижче ринкової вартості на той момент. Зараз подивилася, ціна в нашому домі на аналогічні квартири 14000.
Але є одне АЛЕ: я не знаходжуся в Україні, і типу займатися виселенням/вселенням , то треба буде когось просити. Хочу підвищити ціну до 10000. Я не бізнесменша і мені якось ніяково підвищувати ціну, бо розумію, що в людини може немає лишніх грошей. Але з цих грошей в мене живуть батьки. Тож…
Як так гарно написати, щось типу в такому сенсі: що з наступного місяця ціна буде ось така. Не підходить, то що ж …
Позитивна• сегодня в 15:06
Так и написать , вы ж не благотворительная организация

Телячі ніжноСті• сегодня в 15:06
Так і пишіть
ГрайливаКиця• сегодня в 15:07
Удалено администрацией...
автор Ms. Доброта • сегодня в 15:07
«Олено, з наступного місяця оренда буде коштувати 10000.» типу так?
Чи це грубо. І треба пояснити.
Хоча чому я маю пояснювати
Позитивна• сегодня в 15:07
Ответ дляГрайливаКиця
Удалено администрацией...
Бред)
Позитивна• сегодня в 15:08
Ответ дляMs. Доброта
Чи це грубо. І треба пояснити.
Хоча чому я маю пояснювати
Вам жалко чужого человека, а своих родителей нет? Так и пишите. Вынуждена поднять оплату
ГрайливаКиця• сегодня в 15:08
Вам за границей капец как важны эти 35 евро?
автор Ms. Доброта • сегодня в 15:09
Ответ дляГрайливаКиця
Удалено администрацией...
Це теж є така вирогідність. Але ринкова ціна вже дійсно далека від моєї.
Якщо іншим, то я б вже намагалася за 14000 здати. Це ціна, як для неі
автор Ms. Доброта • сегодня в 15:10
Ответ дляГрайливаКиця
Мої батьки мають пенсії 6000 грн. Тож для них да - це немаленька сума

Позитивна• сегодня в 15:10
Ответ дляMs. Доброта
Моя сестра пожалела переселенцев и сдала за 5000 в Киеве) угадайте во что превратили квартиру, больше не пытается быть добренькой
Бурундучиха• сегодня в 15:10
Ответ дляMs. Доброта
Чи це грубо. І треба пояснити.
Хоча чому я маю пояснювати
Візьміть запас ще місяць, якщо дівчина хороша. Не з наступного місяця, а з вересня. Можете дописати щось на зразок «дякую за розуміння»
Думаю, що вона проведе моніторинг цін і лишиться у Вас
Позитивна• сегодня в 15:11
Ответ дляMs. Доброта
Почему вы оправдываетесь?
автор Ms. Доброта • сегодня в 15:11
Ответ дляГрайливаКиця
І я поки на роботу йду, то по 35 евро каждий день не знаходжу. Мені треба їх тут теж заробити.
Хропочка з гривкою• сегодня в 15:12
Поднимаете сразу до 20. В Одессе ж тихо и спокойно как в Мукачево. Не мелочитесь
автор Ms. Доброта • сегодня в 15:12
Ответ дляПозитивна
Почему вы оправдываетесь?
Це треба пропрацювати у психолога . Є таке…
Колупалочка• сегодня в 15:12
Ответ дляMs. Доброта
Навіщо ви виправдовуєтеся?
ТебеОноНадось• сегодня в 15:13
Так сдайте по рыночной цене если по 14000 так сдайте за 13000 , зачем вам эта благотворительность , родителям эти деньги явно лишние не будут
Позитивна• сегодня в 15:14
Ответ дляMs. Доброта
Психолог вам скажет, что гордыня у вас) хотите быть не обычным человеком , с обычными проблемами, а прямо святой)
ГрайливаКиця• сегодня в 15:15
Ответ дляMs. Доброта
Удалено администрацией...

автор Ms. Доброта • сегодня в 15:15
Ответ дляТебеОноНадось
Я не хочу займати заселенням / виселенням. Мені так підходить як є. Але гроші теж потрібні - хай і +35 євро
Позитивна• сегодня в 15:15
Ответ дляГрайливаКиця
Удалено администрацией...
Автор, я бы сразу послала вот эту комментаторшу 😁
автор Ms. Доброта • сегодня в 15:16
Ответ дляПозитивна
Гординя, то вже гріх, то може до батюшки піти, а не до психолога?
Позитивна• сегодня в 15:17
Ответ дляMs. Доброта
Сходите) может перестанете оглядываться на ненужные мнения непонятных людей)
Ангел-предохранитель• сегодня в 15:17
Ответ дляMs. Доброта
Чи це грубо. І треба пояснити.
Хоча чому я маю пояснювати
За один арендный месяц предупредить
А не за две недели
автор Ms. Доброта • сегодня в 15:17
Ответ дляГрайливаКиця
Удалено администрацией...
Знайшла і працюю. Гроші заробляю, а не знаходжу на дорозі
Барабасиха• сегодня в 15:17
Ответ дляГрайливаКиця
Удалено администрацией...
Вот именно из-за этого я своим квартирантам и не поднимаю стоимость. Сдаю намного ниже рыночной цены, но знаю, что живут порядочные люди и я спокойна.
Голова колгоспу• сегодня в 15:18
В мене оренда офіційна з певними строками За два місяці до закінчення я попереджаю що ціна зміниться. Хтось погоджується, хтось шукає дешевше
автор Ms. Доброта • сегодня в 15:19
Ответ дляГолова колгоспу
В мене теж в договорі було прописано, що пересмотр ціни раз на рік. Але той договір від ріелтора був, і він не має юридичної сили. Здавали квартиру без моєї присутності
Ангел-предохранитель• сегодня в 15:20
Автор , сдавали квартиру за 7500 грн
За арендный месяц предупредили , что поднимаем до 9 тыс .
Жилец съехал

Мы ее сдали за 11 тыс с первого просмотра .
Ms. Сама прямота• сегодня в 15:20
Ответ дляГрайливаКиця
Вы боитесь поднять аренду в своей же квартире?

Во-первых, это Одесса, пиши по-русски
Во-вторых, почему нет привязки к курсу?
В-третьих, где доплата залога?