Майструю крила• Изменено 29 марта 2023
По якому боту в телеграм можна знайти людину по номеру телефону?
Колись хтось показував що вводиться лише номер телефону і показується прізвище ім´я по батькові особи, дата народження, адреса, здається ще якісь дані, але то не обов´язково, щоб можна було побачити хоч прізвище ім´я по батькові і дату народження
Кучерявочка• 29 марта 2023
По якому не знаю, але я, наприклад, встановила, що мене ніхто не може знайти по номеру.
ХвостПистолетом• 29 марта 2023
Якщо номер закритий не знайдете, лише дані . У вайбері спробуйте.
Сонечко• 29 марта 2023
По номеру телефона можно найти страницу в инсте)
А эти боты сейчас закрыты
Сонечко• 29 марта 2023
Ответ дляАнонимушка
Це законно взагалі? 😳
У меня был ФОП на работе полгода, так сто раз пожалела что открыла его((
По номеру телефона все кому не лень могут найти мой домашний адрес, ФИО и видно мои декларации с суммами заработков
Сумчатая кошка• 29 марта 2023
Ответ дляСонечко
личная информация обічно скрыта ****.Да зайдите в ту же опен дату , там о вас и обо мне всю инфо видно
Кучерявочка• 29 марта 2023
Ответ дляІнно4каа
як так можна зробити?
Налаштування, приватність та безпека
Кучерявочка• 29 марта 2023
Ответ дляІнно4каа
дякую
Але, якщо хтось має ваш телефон у списку контактів, він бачитиме його в телеграм незалежно від налаштувань, так написано
Сонечко• 29 марта 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Ничего не скрыто, написан домашний адрес вплоть до квартиры и суммы, которые я получаю
Кучерявочка• 29 марта 2023
Ответ дляTaFo
а где это вы установили?
Це є у налаштуваннях - приватність та безпека в телеграм