Накладні мюслі• 29 марта 2023
Cerave немає лосьйону для обличчя? Шукаю для проблемної шкіри підлітка
Бачу, що є емульсія, але це ж не то....
LIANA171185• 29 марта 2023
Ответ дляПланшетница
В анц купила дочці. Він називається lotion або українською молочко
А по цвету?Лосьон должен быть прозрачным,вроде.Тоже смотрела своему,так и не поняла.
Планшетница• 29 марта 2023
Ответ дляLIANA171185
Ні, це проблема перекладу. Ми звикли сприймати лосьйон як якийсь розчин (частіше навіть спиртовий), але це всього лише в даному випадку калька з англійської, бо він називається lotion. Я купувала lotion, а потім такого не було, була банка з перекладом, точнісінько така ж, але українською називалася молочко.
Планшетница• 29 марта 2023
І половина емульсій, кремів, молочків для тіла, які ми берем, англійською підписані на банці як body lotion, але вони явно не лосьйони
LIANA171185• 29 марта 2023
Ответ дляПланшетница
Зрозуміло.Як дитині?Підходить?Проблем не виникало?
Планшетница• 29 марта 2023
Ответ дляLIANA171185
Ні, вона другий рік ним користується
Пьяная вишня• 29 марта 2023
И мне посоветуйте - сыну 13, на носу может парочка прыщиков вскочить+черные точки есть, и на лбу тоже единичные высыпания. Что можно купить - умывалку или лосьон этот?
Перша скрипка• 29 марта 2023
Ответ дляПьяная вишня
Я прочитала рекомендації їхнього експерта на мейк ап. Вони рекомендують спочатку вмиватися зеленою емульсією, а потім наносити лосьон.