Кручу хвости• 29 марта 2023
Блогер это профессия или хобби? Они налоги платят?
Кручу хвости
• 29 марта 2023
Ответ дляНаучительница
Хобби, которое приносит доход.
То есть на пенсию они не заработают?
Кручу хвости
• 29 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Та не дай Боже, щоб це професією стало...
Чому?
Море Щастя• 29 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Это уже профессия
Пишущаяся• 29 марта 2023
Чисто теоретически, наверное можно поставить квэд типа «надання інформаційних послуг», но это не точно
Дарьюшка555• 29 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
+ реклама
Матраскин Брат• 29 марта 2023
Ответ дляКручу хвости
Чому?
Бо коли тим займається взросла тьотя от від відсутності нормальної роботи, грається просто, бо купа вільного часу, то одне.
А якщо он діти в 14 років кожен свій крок знімають, дурниці роблять, то це біда нашого часу. І дуже шкода буде і дитину, і її батьків, якщо ця дитина казатиме не хочу вчитись і професію, я он блогером буду. А потім ця вся афера лопне як мильна бульбашка, а дитина стала дорослою, і крім патякати на камеру про як встала/спала/в магазин ходила і нічого не вміє.
Це на перший погляд ну блогер і блогер. А якщо глибше копнути і подумати, а що буде далі?
Аленький носочек• 29 марта 2023
Блогеры-это у кого полезный и качественный контент.Птушкин,например и т.п.
Все остальные дармоеды.
вкрации• 29 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Хіба таке хтось дивиться? Норм блогер - це ціла команда, камери, освітлення, сценарій, грим...
А те що ви описали, це аматорські відео, хобі.
Научительница• 29 марта 2023
Ответ дляКручу хвости
То есть на пенсию они не заработают?
Если зарегистрированы как ФОП и платят налоги, то зарабатывают.
Матраскин Брат• 29 марта 2023
Ответ дляАленький носочек
Все остальные дармоеды.
Оо, Птушкін робить повноцінний фільм. Монтаж, сценарій, текст, відеоряд, музика, поведінка у кадрі, плюс просування цього всього. Це серйозна праця. Його любий канал відхватить з руками і ногами, без роботи ніколи не буде.
4есотка• 29 марта 2023
А наприклад, фотограф це професія чи хоббі? Вони податки платять?
Якщо хтось з двома десятками підписників - то швидше за все ні. Максимум інтернет-магазин якусь сукню пришле по бартеру, щоб разхвалили в сторіз.
А працювати з великими рекламодавцями без ФОП і податків не вийде. Але у ФОП і податки не високі, зараз 2% з обороту.
Бибер-анонимер• 29 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
В цьому житті ніхто не від чого не застрахований. А блогери є такі гроші заробляють, що багатьом і не снилося. Дитину треба вчити, що якщо хочеш чимось займатися, то треба вкладатися на повну і працювати,тоді вона не пропаде.
Матраскин Брат• 29 марта 2023
Ответ длявкрации
Тоді треба спитати автора теми, кого саме вона мала на увазі?
Матраскин Брат• 29 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Тут виникло питання який саме блогер: аматор чи як Птушкін?
Матраскин Брат• 29 марта 2023
Ответ дляTammy21
А яка різниця, все впирається у гроші. Є достатній заробіток -- є податки.
Виходить ви не проти, щоб ваша доросла дитина заробляла на життя тим, щоб в 30 років викладала в інтернет як вона спала/їла/гуляла/купляла/колупала у носі і так круглий рік. Це ж так престижно і достойно навіть для самого себе?
Ответ дляМатраскин Брат
Виходить, що ті блогери яких ви описали, то ваша інформаційна бульбашка, яка, до речі, формується автоматично, базуючись на тієї інформації яку ви шукали, дивилися, та якій приділяли увагу та час.
Реально, ваш комент, це приблизно як побачити порно у контексній рекламі та криком кричати, що ж то робиться. Ви лише описали зміст свого інфопростору.
Я стежу за людьми, які не ’в носі колупаються’, а які володіють експертністю у цікавій для мене області і/чи дуже близькі по вайбу.
ПС. Моя дитина може робити все, що забажає. Якщо вона буде щаслива, то і мені буде ок.