Указка• 29 марта 2023
Хто прогорав? Анонімно.
В кого з ваших знайомих/ рідних/друзів або у вас прогорав бізнес? Та який саме?
ВсеПроВсехЗнаю• 29 марта 2023
Мой кум строил грузовой терминал в порту. Его кинули партнеры- немцы в 2008 году. Он очень много потерял тогда.
НаливайКа• 29 марта 2023
У чоловіка. Він побачив перспективи Apple, коли вони тільки вийшли на наш ринок. Досвіду не вистачило, щоб розвити бізнес. Трохи меньше, ніж за рік з початку діяльності, закрив бізнес. Так давно це було…
Ласковая_львица• 29 марта 2023
Чоловік, на металопрофілі, долар з 5 до 8 стрибнув, були винні поставщикам одну суму, а віддавати довелось іншу. Все продав, ледве вийшов без мінусів ((
Указка
• 29 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ого 😱
Указка
• 29 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Огогого на самом деле...
Як він пережив? Відкрив інший бізнес?
ВсеПроВсехЗнаю• 29 марта 2023
Ответ дляУказка
Як він пережив? Відкрив інший бізнес?
Нормально пережил. Все продал, что было. Но долгов не осталось.
Женился, детей родил, в ато пошел - он бывший военный родом из Донбасса - инвалидом стал. Но все еще не унывает)
Chaterbox• 29 марта 2023
Папа в 95 сильно прогорел. Ооочень сильно. Муж в 2013. Но хоть не очень, на 5000 уе в минус ушли
Самая СоветЧиваЯ• 29 марта 2023
открывала интернет-магазин детской одежды, товарных остатков более чем на 15 тыс долл осталось)
Что на благотворительность, что продаю, когда есть вдохновение))
Меряю от 0• 29 марта 2023
У друга отец прогорел на агробизнесе в 2022. Попал больше чем на 200 000 у.е.
Повесился
Указка
• 29 марта 2023
Ответ дляМеряю от 0
Повесился
😱😱😱😱😱😱😱
Доктор Варвар• 29 марта 2023
прогорала. ковид начался и я закрылась. недобросовестная конкуренция накрыла.
третий год как не срачка так горячка. то ковид, теперь война. настроения снова влазить в бизнес нет ни здоровья ни сил ни денег.
ищу что-то онлайн.
Багиня• 29 марта 2023
Мого чоловіка ’кинув’ бізнес-партнер. Була в них торгівля комп´ютерами. Ну і типу ’от твоя доля, але прибутки вкладаємо’, а потім ’ой всьо, вибач нічого нема’. Потім мене ’обставив’ партнер - була маленька типографія. Стартували 50/50 живими грошима, і аналогічно - прибуток в розвиток, а потім пред´ява - ’я тут пашу, а в тебе і так гроші є, так що мої 90 твої 10’. Потім ще й ображався, коли я відмовила йому в грошах на розвиток.
Все висіло на ’чесному слові’, і так і ’загуло’. Подивились ми з чоловіком на свої ’успішні інвестиції’ і більше ніяких партнерів. Потім, коли пропонували партнерство, я говорила ’установчий договір, розподіл прибутків’ і таке інше і потенційні партнери якось втрачали зацікавленість.
Сама вумна тутички• 29 марта 2023
Чоловік прогорів, 4 роки тому. 10 років успішного будівельного бізнесу, партнеру довіряв, дружили, все ділили. були проекти на усних домовленостях, на них і кинули його.
Фірма розпалася, по боргах вигріб доволі легко, машину продав. Пару років по маршрутках, автобусах.
Ну взагалі, шкода сил багаторічних було, але чоловік не схильний до саморефлексії, це для нього звичайний ритм, впав, то далі піднімається, і рухається з наявної точки. Я більше нервувала, але потім теж звикла.
я веду свою професійну лінію окремо, в мене все плавно, стабільно багато років, але й без яскравих помітних перемог, як у бізнесі буває
бЭйбА• 29 марта 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Чим займаєтесь?