Техпаспорт на медузу• 30 марта 2023

Я їду до України ❤️

Я зараз в автобусі і заврта вранці буду в дома. Я прийму ванну, я довго буду лежати у ванній. Я побачу собаку тата, я буду в теплій кімнаті і теплому ліжку коли на вулиці буде холодно, я побачу своїх друзів, лише кількох бо не всі в Україні і не кожен дожив до сьогоднішнього дня. Я піду на секонд хенд. Я полию свої вазонки , я одягну свій одяг і взуття , не те що я носила сім місяців поспіль. Я піду в атб і куплю там каву. Я поїду в Карпати. Я куплю сигареллу в магазині поштучно , мені вийме її продавщиця з пачки торкаючись за фільтр , а я подумаю - продезинфікую запальничкою.
Поки писали ми виїхали.
Указка• 30 марта 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ух ты, сколько автору удалось змей сдоить😂
Вони просто таких дзигарів як автор куре навіть не бачели
Анонім Секретар• 30 марта 2023
Ответ дляУказка
У вас два аккаунта? Вы мне с одного аккаунта уже 3 ответа настрочили)))
Це я вам настрочила
Указка• 30 марта 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Це я вам настрочила
Зайдите с аккаунта каким создали тему и посмотрите
Там-тарарам• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не варто дякувати , я просто хочу допомогти
Те що це слово є в словнику 1970р, ні як не говорить про те що його вживають по всій Україні, вазонки це виключно західна частина. Але не виключено, що після початку повномасштабного вторгнення трошечки слова з діалектів розійдуться по країні, але наврядчи саме це слово
Там-тарарам• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Жила в Англії. Прилетіла в Краків , місто знайоме, часто була тут . Відчуття легкості. Тут як в дома майже. Архітектура , простір.
В Англії норм , але ...
Так хочеться, щоб жили ми як вони. Таку економіку і людей культурніших . Щоб так держава дбала за населення, таке співвідношення доходів і вартості життя. Так як там але в Україні. Або й краще.
Батько подруги, живе в Кракові багато років, ще з окупованого Луганську чудом втік живим . Влітку повертається в Україну , то на квартиру (житло в Луганську) треба було то на машину то війна , але вже 60 років і сказав що більше нема куди чекати. Тут він існує. Єдине , що їх тут тримає з дружиною - це можливість заробити. Єдине. Тобто дай можливість українцям на достойну оплату праці то мало кому закордон цікавий.
Так може треба щось робити щоб в нас було, так як там? Може треба не хотіти культурніших людей, а ставати культурнішими? Щоб було чисто треба не смітити. А щоб держава дбала про людей, треба сплачувати податки, цікавились скільки податків платят за кордоном ?
Сегодня я не я• 30 марта 2023
Чесно кажучи, для мене це все прозвучало як знущання. Я не можу зрозуміти чому ви їхали. Тобто я розумію ваши причини і ні в якому разі не засуджую, просто не вкладається в голові що люди не дома, коли він є і це можливо.
Я за кордоном на мовних курсах, з 22 людей , лише 2є не можуть повернутися додому, 3 людини не можуть повернутися додому, як би сильно не хотілося. Що цікаво, вони тихенько сидять мовчки коли всі інші голосно обговорюють як же ж вони, сердешні , страждають, це сюр якийсь...(((
ОбережнаЯ• 30 марта 2023
Вот они, женщины Украины во всей своей красе! Собрались и пускают яд свой, видать вчера не было за день подходящей темы, накопился и лезет через край
автор Техпаспорт на медузу • 30 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Я всі ці пункти виконую. А хтось просто голосує за зека і героя шоу я проти президента теперішнього нічого сказати не хочу , але робити вибір на основі шоу ризиковано.
А хтось пхає носа в чуже життя , як тут в коментарях..
ТебеОноНадось• 30 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Удалено администрацией...
А на Востоке не сильно то и жалко, правда?))
Миловидна леді• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
За кого Вы голосовали? Давайте рассмотрим этот вариант, чтобы в следующий раз люди тоже могли подумать. И сделать правильный выбор.
За кого нужно было голосовать?
Что было бы по-другому?
тяжкаялюдина• 30 марта 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Так то ж сарказмом написано
МинерАлочка• 30 марта 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Вы что, зу больше всех пострадала. Не можете этого понять?
тяжкаялюдина• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В Україні? Місто Стрий
Мне одно смешно?
МинерАлочка• 30 марта 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Мне одно смешно?
Нет, не одной. Но смех какой-то не веселый...
Это уже совсем за гранью добра и зла.
ЛісАпетная• 30 марта 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ну про Стрий действительно издевательски прозвучало. Когда оттуда сидят годами за границей ’из-за войны’.
Я вчера выслушивала долгий монолог соседа, у которого дом сгорел... его родным некуда возвращаться, внуки не то что русский, и украинский знать не будут, уже на другом учатся.
Поэтому стенания таких как автор реально раздражают, уж лучше бы молчали. Они туристы, на халву просто катавшиеся.
тяжкаялюдина• 30 марта 2023
Ответ дляМинерАлочка
Это уже совсем за гранью добра и зла.
Автор троллит, надеюсь. Пздц
СкокоМнеДадите• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В Англії норм , але ...
Завидую вам, что едете домой, белой завистью.
Но дома мне будет не хватать ровных дорог и дорожек для вело и таких же приятных и воспитанные, открытых людей как в Польше. Мне с людьми тут очень комфортно
СкокоМнеДадите• 30 марта 2023
Ответ дляMoco
Вам нравится кофе в Атб?
Я скучаю за роллини с вишней из атб. Приеду только его и буду есть
СкокоМнеДадите• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Хочете про це поговорити? Чи хочете поділитися про те коли у вашому житті пішло щось не так? Ви під анонімом - можете виговоритись
Видите как вас свои встречают приветливо и даже камешки приготовили с любовью (((
Ответ дляЛісАпетная
А проблема в чому ? Їдьте і ви покатайтеся.
А ваш сусід до чого тут? Я його хату спалила?
Ви взагалі про що це все написали і до чого?
Ответ дляСкокоМнеДадите
В моєму оточенні таких нема. Це якийсь паралельний світ) чесно кажучи абсолютно байдуже на них
Латвийские_Номера• 30 марта 2023
У меня сестра и родственники були в Донбассе. В начале войни убеждали меня виезжать. А я то во Львове. Так и сижу тут. А маму еле уговорила виехать. Тут у меня теперь в области, сестра в Нідерландах
тяжкаялюдина• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вы просто так красиво написали в старпосте, думаю, бедная женщина, не была в Украине 7 месяцев, так долго...а потом прочла Стрий и мне стало просто смешно))))
Правильно_Валерчик• 30 марта 2023
Ответ дляЛісАпетная
Ну что вы, это же знаменитый Львовский котел, представляю как там люди натерпелись
Люблю ВалЄру• 30 марта 2023
Ответ дляЛірика
Привіт шок ціни, роботп за копійки і кожен день яе остагній
Ціни кругом однакові, роботу, як і освіту, ми самі собі обираємо. Тож не нагнітайте...)
Впораюсь зі всим• 30 марта 2023
А я вчера вернулась. Меня не было пару месяцев, но примерно такие же ощущения. Я вышла на автовокзале под звучным названием «Яма», села в раздолбанное нечто с гордым названием такси и припхалась в свой любимый район-муравейник. Дома шпарят батареи, вода горячая безлимитно льется не из бойлера и можно стоять долго под душем. Какое это счастье ходить по теплому паркету, а не по плитке (я вернулась из южной страны). С наслаждением заварила нормальный чай, а не то пойло, которое было в местных магазинах и крепко уснула в своей кровати с сопящим рядом мужем. Я ДОМА.
тяжкаялюдина• 30 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Так а польза какая от таких, как автор? Я думала, западня хоть работает, экономику поддерживает.
Ответ дляВпораюсь зі всим
О! І заварити Іван-чай ферментований. Я не знаю чи ще десь його продають крім як в Україні
А за вас дуже рада
Впораюсь зі всим• 30 марта 2023
Ответ дляЛірика
Не у всех работа за копейки, если сравнивать, то не такие и шок-цены, про последние дни это для истеричных натур, а у меня нервы в порядке.
Ответ длятяжкаялюдина
Самі себе підтримуйте. Я вам нічого не винна) я їду до дому , а не на роботу і тим більше не вас підтримувати