Техпаспорт на медузу• 30 марта 2023

Я їду до України ❤️

Я зараз в автобусі і заврта вранці буду в дома. Я прийму ванну, я довго буду лежати у ванній. Я побачу собаку тата, я буду в теплій кімнаті і теплому ліжку коли на вулиці буде холодно, я побачу своїх друзів, лише кількох бо не всі в Україні і не кожен дожив до сьогоднішнього дня. Я піду на секонд хенд. Я полию свої вазонки , я одягну свій одяг і взуття , не те що я носила сім місяців поспіль. Я піду в атб і куплю там каву. Я поїду в Карпати. Я куплю сигареллу в магазині поштучно , мені вийме її продавщиця з пачки торкаючись за фільтр , а я подумаю - продезинфікую запальничкою.
Поки писали ми виїхали.
тяжкаялюдина• 30 марта 2023
Ответ дляПушкининиана
Муж.
Еду с ребенком
И не хотите ехать? Грустно... Бедные мужчины
Бегущаяпо• 30 марта 2023
Ответ дляУказка
Ото вы злая, вы же и отдохнули и заработали, должны быть доброй
Авторка зла? Капець… а коменти інших дописувачок вам сподобалися?
100pudov• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я описую так , наче я скучила за домом за моїми речима і за близькими людьми, звичними справами які доставляють мені задоволення.
А ті хто втратив дім можуть створити свою тему ми там їх пожаліємо.
Негатив звідти, бо люди позбавлені критичного мислення і злі. Я тут ні до чого
Для мене ваша тема виглядає провокативною, але то вже справа виключно вашої совісті.
Панна Кота• 30 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Из Стрия бежали аж в Англию? Не стыдно? Вы же явно не от обстрелов в Англию бежали, а под шумок. В Стрию ни разу не прилетело, не знаю слышно ли там сирены. Свое жилье переселенцам за сколько сдавали?
Сирени чути, діти в школах очікують в підвалах
Бегущаяпо• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ви серйозно думаєте,що ви достойні , щоб я з вами вступала в діалог? Це досить наївно
Браво,авторко.👍👍👍
ВундерКИНГ• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А проблема в чому ? Їдьте і ви покатайтеся.
А ваш сусід до чого тут? Я його хату спалила?
Ви взагалі про що це все написали і до чого?
Ну правда, людям просто интересен и немного непонятен этот ваш пафос возвращающегося на родину беженца от войны. Чего было бежать? Из Стрыя? Ну хорошо, пусть бежать в первые дня в панике. Психика у всех разная. Ну а сидеть год было зачем? Мы, вдали от фронта, живем почти как прежде. Зачем гдето сидеть, если дома спокойно? Значит, были другие же причины жить столько в Европе? Это просто любопытство, и все.
автор Техпаспорт на медузу • 30 марта 2023
Ответ дляДверной_Проем
Зі Стрий в Англію????

Боже ми у вас 3 місяці жили весною. Там навіть сирени раз у тиждень
Брехня. Там сирени так часто як і всюди
ГоловнаЯ• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Брехня. Там сирени так часто як і всюди
Ну да сирены не возможно пережить в стране .
Санька-4b93• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Удалено администрацией...
При всей моей нелюбви к слугам народу, мне очень интересно - какое они имеют отношение к причине вашей ’эвакуации’ и поневірянь далеко від рідної домівки?
ГоловнаЯ• 30 марта 2023
Они на психику давят, а нервничать нельзя .
Ответ дляПанна Кота
Автор, а що змусило вас поїхати в кінці серпня чи на початку вересня?
В перші дні злякалися всі і рванули навіть із Закарпаття, але через тиждень поверталися))
Через півроку війни виїхала одна мало знайома, щоб залишитися в Чехії на зовсім.
А ви чому поїхали? Що вас спонукало?
Війна. Тут здається все очевидно. Дивне питання
Каяспер• 30 марта 2023
Ответ дляПанна Кота
Вы на приколе? Судя по сайту Стрийской мэрии, тревога там была последний раз 3 марта.
Чупа-чупс• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Брехня. Там сирени так часто як і всюди
Ну вам з Англії видніше 😉
Де ваше «всюди»? У Харкові 20 сирен за день, у Львові - 1 на тиждень.
ГоловнаЯ• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А чому не повернулися через 3 місяці додому ?!
короткопамятна• 30 марта 2023
Ответ дляКапитошечка
Круто, что вы поняли, что ваш дом в Украине!
А я все мечтаю уехать в другую страну
+++++
Каяспер• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так в Стрые даже тревог нет. При чем к вам война?
Бабка-ежика• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Жила в Англії. Прилетіла в Краків , місто знайоме, часто була тут . Відчуття легкості. Тут як в дома майже. Архітектура , простір.
В Англії норм , але ...
Так хочеться, щоб жили ми як вони. Таку економіку і людей культурніших . Щоб так держава дбала за населення, таке співвідношення доходів і вартості життя. Так як там але в Україні. Або й краще.
Батько подруги, живе в Кракові багато років, ще з окупованого Луганську чудом втік живим . Влітку повертається в Україну , то на квартиру (житло в Луганську) треба було то на машину то війна , але вже 60 років і сказав що більше нема куди чекати. Тут він існує. Єдине , що їх тут тримає з дружиною - це можливість заробити. Єдине. Тобто дай можливість українцям на достойну оплату праці то мало кому закордон цікавий.
Як я Вас розумію! Такі ж відчуття були, коли ми поверталися з Ірландії. Вже у Варшаві було легше, зайшли в український ресторанчик, замовили вареників. А в Ірландії все чудово, але чуже, не своє, і ти там не живеш, а існуєш день до вечора, а потім переночувати і знову так само.
Чувиха• 30 марта 2023
Ответ дляБайрактара
У нас давно отключили . Дубарь 😒
У хоть и тоже отключили, но жарко
короткопамятна• 30 марта 2023
Ответ дляЛірика
Привіт шок ціни, роботп за копійки і кожен день яе остагній
+++++
Панна Кота• 30 марта 2023
Ответ дляКаяспер
Я в Закарпатті, тривоги є.
Чому б в Стрию не було тривог?
Тривоги не = приліт, а загроза
Дуже часто вся карта країни червона. Ви думаєте, у Стрию в той час нема тривоги?
З чого б це?
Санька-4b93• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Абсолютно ні. Іноді соромно за москалів з українським паспортом які прирівнюють себе з нами - українцями.
Таки троллите, вопросов больше не имею.
AnnaOst• 30 марта 2023
Автор, і як вам співвітчизники?) Зразу дали вам зануритися в атмосферу батьківщини. Ну щоб ви не розслаблялися. Я оце як почитаю ’та ну нафіг’, тупо кожен другий токс
Каяспер• 30 марта 2023
Ответ дляПанна Кота
Я в Закарпатті, тривоги є.
Чому б в Стрию не було тривог?
Тривоги не = приліт, а загроза
З чого б це?
Откуда я знаю почему в Стрые тревоги раз в месяц? Спросите местную власть. Это с их сайта информация.
Панна Кота• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ні, це не дивне питання.
Війна йшла пів року коли ви виїхали.
Всі вже жили звичним життям, не ховалися у підвалах і тд (хіба діти в школах, бо протокол)
Поїхати від війни закордон з міст найбільш насичених переселенцями (як признак безпечності)? Навіщо?
Пушкининиана• 30 марта 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Почему бедный? Он прекрасно провел год без нас - проел подушку безопасности, никаких тебе забот и переживаний ни о ребенке, ни обо мне, даже квартиру его мне пришлось оплачивать, т.к. он работу не может / не хочет найти. Так что не все страдали. Кстати, буду подавать на развод - мне без него легче, чем с ним.
Ответ дляВундерКИНГ
Причини як і у всіх.їх кілька. Найголовніша - моя дитина має отримати освіту і я повинна забезпечити дитині дитинство нормальне .
Мотористка• 30 марта 2023
Ответ дляОдні думки
Вы почитайте, что автор написала в старпосте. Я приму ванну, я буду в тёплой комнате, я в тёплое кровати. Это нормальное, человеческое желание, но это говорит о том, что там на чужбине ей этого не хватало, ей там было холодно, 7 месяцев она там мерзла, не нашла вкусный кофе, не выкурила любимые сигареты, страдала без вазонов и друзей, но все равно мучалась и сидела там. На чаше весов пособие и все эти муки. Автор алчная, жадная особа. Она там, что от безнадеги сидела?
Читаю Ваш пост и пытаюсь понять, откуда у вас столько желчи внутри и что Вам автор плохого сделала. Человек едет домой, соскучилась по маленьким вещам, которые ей доставляют радость, решила поделиться. Мне, читая ее пост стало на душе тепло, так как поняла и прочувствовала ее чувства в данный момент. Я через месяц тоже поеду домой, сама к себе в гости. Хочу к косметологу, и каких-то шмоток на шафе заказать. Вечер с вином в своей квартире, да- теплой , я здесь всю зиму без отопления. Наперёд на случай яда-На пособия в Европе не живу, в этой стране их не платят, выехала за свои, работаю с первых дней. Квартиру свою не сдавала, просто закрыла. Очень люблю свою новую страну, но хочется домой в гости. А после так же буду радоваться что еду обратно. Жизнь это эмоции. Эта тема была создана чтобы поделиться приятной эмоцией.
ВундерКИНГ• 30 марта 2023
Ответ дляПушкининиана
Еду в Украину в субботу, первый раз за год, и не навсегда, только в отпуск. Таких ощущений как у Вас, автор, нет, к сожалению. Даже позавидовала Вашему предвкушению и радости. У меня только чувство тревоги и страха от этой поездки. Хочу быстрей поехать и побыстрей вернуться назад.
P.S. Информация для змей - я из Киева, сейчас в Германии, пособий не получала, почти год работаю .
А от чего страшно? Я недавно в Киеве отдыхала? Там так классно) Нагулялась, насладилась городом. В Киеве все шумит и живет. Много молодежи. Сирены? Вы их боитесь или чего?
Ответ дляПанна Кота
Ні, це не дивне питання.
Війна йшла пів року коли ви виїхали.
Я виїхала в перший ж день.
Ответ дляМотористка
Дякую за розуміння