Техпаспорт на медузу• 30 марта 2023
Я їду до України ❤️
Я зараз в автобусі і заврта вранці буду в дома. Я прийму ванну, я довго буду лежати у ванній. Я побачу собаку тата, я буду в теплій кімнаті і теплому ліжку коли на вулиці буде холодно, я побачу своїх друзів, лише кількох бо не всі в Україні і не кожен дожив до сьогоднішнього дня. Я піду на секонд хенд. Я полию свої вазонки , я одягну свій одяг і взуття , не те що я носила сім місяців поспіль. Я піду в атб і куплю там каву. Я поїду в Карпати. Я куплю сигареллу в магазині поштучно , мені вийме її продавщиця з пачки торкаючись за фільтр , а я подумаю - продезинфікую запальничкою.
Поки писали ми виїхали.
Панна Кота• 30 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Автор, і як вам співвітчизники?) Зразу дали вам зануритися в атмосферу батьківщини. Ну щоб ви не розслаблялися. Я оце як почитаю ’та ну нафіг’, тупо кожен другий токс
Що, вже «танунафіг»?
А плакать біля Дніпра то не ви збиралися?
Ответ дляСкокоМнеДадите
То, какая кому от меня польза вас не должно беспокоить, уж раз вы такая полезная, то делай добро и бросай в воду, а вы пришли тут пользой меряться
Сначала мерились кому страшнее, потом кто больше без света сидит, теперь кто большее пользы приносит
Делайте, кто мешает, ваша жизнь, вы вправе жить ее как угодно, но не понятно чего на автора кидаться? Сразу видно, какие добрые
Так и Вас не должно беспокоить какая Польща от других. Или вы своего бревна не замечаете?
Ответ дляПанна Кота
Що, вже «танунафіг»?
Я збиралася вино пити біля Дніпра. Це ж не річка Дніпро розобідилася що автор посміла радіти що додому в Стрий повертається. А з такими як тут коментарі понаписували нічого спільного мати не хочеться.
Найсмішніше що спочатку вивчали всю свою гниль, а потім такі ’аватар правакатао, правацирует нас писать галасти’. Та вас і провокувати не треба, сидять тут такі теми вишукують 24/7
ВундерКИНГ• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Причини як і у всіх.їх кілька. Найголовніша - моя дитина має отримати освіту і я повинна забезпечити дитині дитинство нормальне .
А, так это же не изза войны причина? И до войны родители вывозили детей получать европейское образование. То есть, вы не беженкой там были и за свой счет?
Маю рацію• 30 марта 2023
Девочки, очень не приятный осадок после темы... Война у нас с соседней страной, но и внутри страны хватает. Это получается люди так ’рады’ тем, кто возвращается домой? Получается, нужно еще обосновывать почему ты уехал? Из какого ты города? Нужно будет страну отстраивать, стараться взять лучшее из опыта европейских стран и то, что мы поняли о себе как стране и нации в ходе войны. А не вот этот странный ненужный срач
Белая котичка• 30 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
При всей моей нелюбви к слугам народу, мне очень интересно - какое они имеют отношение к причине вашей ’эвакуации’ и поневірянь далеко від рідної домівки?
Яке відношення? Серйозно? у нас залишилось лиш 20% підприємців з довоєнного числа. І тих вже будуть знов пресувати з першого червня, корупція, купа антидемократичних законів вде прийнята, які не дозволять нам вступити ні в ЄС, ні в НАТО …далі продовжувати? Люди, які змогли влаштуватися за кордоном, мова+робота і нормальний рівень життя, 10 раз подумають чи вертатись назад …
МЕСТО_Встречи• 30 марта 2023
Ответ дляСито для думок
Ну, звичайно)
Не те що тема та її автор - взірець чесності і людяності)
Вона когось обдурила?
100pudov• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я саме з такою мотивацією вивозила дитину з Харкова до центральної України. І тут все це є, і школа оффлайн, і гуртки, і дитячі майданчики. Єдине, час від часу через тривоги дітям доводиться сидіти в підвалі. Але ми на своїй землі і дитина навчається саме українською.
В Стрию цього хіба нема? Тривог у вас менше ніж в центральних областях.
Ответ дляСкокоМнеДадите
О, я поняла ненависть к выехавшим. Оставшиеся свято верят, что все выехавшие бесплатно живут, их бесплатно кормят, ещё и пособия дают и эти пособия выехавшие собирают и за год уже 20 тыщ евро насобирали, пока оставшиеся переживали зиму без света, многие сидят без работы и еле сводят концы с концами.
Вот и разрывает от зависти к уехавшим, и еще больше бесит, когда они ноют что тяжело вдали от дома в чужих стенах. Да, советчицы?
Когда постоянно ноют меня тоже бесит, но на остальное все равно, это их право
Техпаспорт на медузу
• 30 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Все як завжди , нічого нового
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я уже тоже думаю, что автор провокатор, но тем не менее, тенденция нехорошая у нас, ненависть к уехавшим. В них ищут причину всех бед, на них сливают негатив, усталость от войны и такое будет нарастает пока мы сами не поймём, что свой своего не бьёт
Вот тут согласна с Вами
МЕСТО_Встречи• 30 марта 2023
Ответ для100pudov
Та нехай пишуть.
Деяким трохи більше пощастило географічно і їх домівки і міста цілі. І слава богу що так, я хочу щоб вони були цілими і безпечними.
Але ж навіщо так вихвалятися перед тими, хто також хоче додому, хто з одним чемоданом один бог знає як вибирався і зараз і хоче повернутися, але нема куди, або небезпечно ще дуже.
Ви серйозно? Тоді тут взагалі ніяких тем не можна створювати, бо так чи інакше комусь буде заздрісно. То сумочку обирають, то в ресторан ходять, а декому на їжу не вистачає.
Техпаспорт на медузу
• 30 марта 2023
Ответ дляМаю рацію
Будемо надіятись що то ботоферма на зміні ,а не українці
Протру пилюку• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Чому тоді повертаєтесь?
Забезпечили?
Це не сарказм
Реально цікаво
Забезпечили?
Це не сарказм
Реально цікаво
Эт вернячОк• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В Україні? Місто Стрий
А це місто теж бомбили чи воно біля кордонів з ворогом?
Ответ дляТам-тарарам
Так може треба щось робити щоб в нас було, так як там? Може треба не хотіти культурніших людей, а ставати культурнішими? Щоб було чисто треба не смітити. А щоб держава дбала про людей, треба сплачувати податки, цікавились скільки податків платят за кордоном ?
А с коррупционерами и взяточниками, что предлагаете сделать? С батальоном монако, с олигархатом? Как у вас все легко и просто
Панна Кота• 30 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Перепрошую, а які «гадасті» вам чи автору я написала?
Я просто цікавлюся, яка причина виїзду коли така любов і туга за Україною.
У мене є знайомі які виїхали, без оцього всього, не хочуть тут жити, хочуть Чехію.
Але коли така любов, така любов і виїхати з безпечного місця, то мені трохи не зрозумілим. Задала кілька питать, намагаючись зрозуміти, але ж ні.
Чтооооооооооо?• 30 марта 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Автор за ваш счет уехали и жила, или у вас кусок хлеба отняла, что за допросы?! Во что превратилась советчица
Люди друг друга сжирают.
бибизяна• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В Україні? Місто Стрий
я вперше побувала в Стрию в неділю, зараз в Моршині відпочиваю. з поверненням? ви назавжди чи на свята?
СкокоМнеДадите• 30 марта 2023
Ответ дляЧувиха
Вы бы лучше вообще молчали, Вы судя по Вашем ответам вообще за границей не помогаете, только других критикуете
Точно, как вы догадались
Сижу на пособиях, кормят поят, обсираю других и не помогаю никому
Давайте лучше вы помолчите, ладно? То, что вы говорите - сплошной бред
Чупа-чупс• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А що школи в Стрию не працюють, позакривали? І діти на вулицю не виходять?
Просто признайте, що ця війна вам на руку.
Копуша• 30 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
У нас з верхніх поверхів сміття викидають з балконів, гвалтівникам дають умовно, хабарництво і вимагання на кожному кроці, але треба самому ставати кращим. Система в державі повинна змінитися. Адекватні покарання усім.
СкокоМнеДадите• 30 марта 2023
Ответ дляЧувиха
А меня ничего и не беспокоит в чужих жизнях. Только своя беспокоит. А, еще не могу пройти мимо когда незаслуженно обижают, это да, такая черта дурная
Вся така шо куди там• 30 марта 2023
Всю тему не читала, представляю, что тут уже змеюки написали)
Автор, с возвращением! Я эту радость в октябре пробовала на вкус. Просто бродила по городу, рассматривала витрины, шуршала листьями))
Тепла, добра и мира нам всем!