Техпаспорт на медузу• 30 марта 2023

Я їду до України ❤️

Я зараз в автобусі і заврта вранці буду в дома. Я прийму ванну, я довго буду лежати у ванній. Я побачу собаку тата, я буду в теплій кімнаті і теплому ліжку коли на вулиці буде холодно, я побачу своїх друзів, лише кількох бо не всі в Україні і не кожен дожив до сьогоднішнього дня. Я піду на секонд хенд. Я полию свої вазонки , я одягну свій одяг і взуття , не те що я носила сім місяців поспіль. Я піду в атб і куплю там каву. Я поїду в Карпати. Я куплю сигареллу в магазині поштучно , мені вийме її продавщиця з пачки торкаючись за фільтр , а я подумаю - продезинфікую запальничкою.
Поки писали ми виїхали.
Чувиха• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А могли б в кафе не ходити а більше на армію донатити. В країні війна , люди без нічого залишились а вам би в кахфе сходити лиш. Що за люди , жах , який жах
Так Ви набагато гірше робите. Війна, а ви дім дорого здаєте
Шикаю і викаю• 30 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Можно конечно выезжать, а в свои дома дать пожить тем, у кого дома уже нет. В Европе люди к себе домой брали людей из чужой страны жить бесплатно, а наши драли за жильё в три шкуры
Меня с двумя детьми приютила бесплатно девушка в Ужгороде, потом еще семья приехала тоже с двумя детками. Вот так мы и жили в трехкомнатной квартире хозяйка плюс еще две совершенно чужих семьи.
СкокоМнеДадите• 30 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Причому спочатку показали себе у всій красі, а потім такі ’тема с душкооом. Аватар матрьошка’. Замість того щоб задати питання собі а чи все у мене нормально з психікою,якщо я таке пишу
Чувиха• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Плюс, від того, що вона ходить у кафе в Україні, гроші на армію з податків теж ідуть, не знали?
lybov83• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
За дорого здала. За ціною самальота. Завжди хотіла самальот купити. А тут під шумок думаю...
Автор Вы прелесть
ГейТуда• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А нащо вам мої причини , ну захотіла і поїхала. А що ? Мені не можна ?
Нє, Ви реально зі Стрию? Чи це так підколюють тут?
AnnaOst• 30 марта 2023
Ответ дляПанна Кота
Перепрошую, а які «гадасті» вам чи автору я написала?
Я просто цікавлюся, яка причина виїзду коли така любов і туга за Україною.
У мене є знайомі які виїхали, без оцього всього, не хочуть тут жити, хочуть Чехію.
Але коли така любов, така любов і виїхати з безпечного місця, то мені трохи не зрозумілим. Задала кілька питать, намагаючись зрозуміти, але ж ні.
А ви тут до чого? Ви спитали мене чи не я збиралася плакати біля Дніпра, я вам відповіла що вино пити збиралася. А від більшості коментарів у цій темі помитися хочеться. І людям що їх залишили самім якось видно незручно, тому й розказують що авто провокатор)
Ви хочете про себе поговорити? Мені якось ви не цікаві
Бабульція• 30 марта 2023
Ой , бачу стільки бруду полилося.
Я теж з західної і теж виїхала в березні минулого року . Давайтк згадаємо , ситуація була страшна тоді .
А в травні коли стало зрозуміло що Україні всі будуть допомагати - я вернули додому
Морская свинка• 30 марта 2023
Ответ дляБанка з медом
По тексту видно, что Западная.
Вазонки поллє
И? А я из Киева, свекры на Западной, но как уехала 24го так и не собираюсь возвращаться. Даже стоматологи не манят:)))
Галябалована• 30 марта 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну что вы, это же знаменитый Львовский котел, представляю как там люди натерпелись
Удалено администрацией...
бибизяна• 30 марта 2023
Ответ дляЧупа-чупс
А що школи в Стрию не працюють, позакривали? І діти на вулицю не виходять?
Просто признайте, що ця війна вам на руку.
ви в своєму розумі? кому на руку?
я їхала з Києва в Моршин, то по дорозі кладовища всі в українських прапорах.... і це не прикраса, нажаль....
Чувиха• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Давайте так. Я вже в Україні. Тепер на вас менше навантаження буде. Розділимо обов´язки - я в кафе і на суші а ви на армію донатьте більше. А то ви все сама і сама.
Це Ви із тих, хто за кордоном позорить українців?
Нехай щастить• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я в Україні планую жити . Але не зараз, навіть купуємо будиночок мрії в Карпатах. Та син мій сюди не повернеться .
Так 12 же років, до призову ще далеченько
Трохи злякана• 30 марта 2023
Автор со Стрыя? Столько пафоса в старосте ) зачем вообще уезжали или почему так долго там торчали, если душа так домой рвётся.

Ответ простой: это шанс увидеть Европу, пожить там, тем более за это ещё пособия платят.
ВундерКИНГ• 30 марта 2023
Ответ дляПротру пилюку
Чому тоді повертаєтесь?
Забезпечили?
Це не сарказм
Реально цікаво
Автор же пишет, что не навсегда возвращается. Так, побыть.
автор Техпаспорт на медузу • 30 марта 2023
Ответ для100pudov
Я саме з такою мотивацією вивозила дитину з Харкова до центральної України. І тут все це є, і школа оффлайн, і гуртки, і дитячі майданчики. Єдине, час від часу через тривоги дітям доводиться сидіти в підвалі. Але ми на своїй землі і дитина навчається саме українською.
В Стрию цього хіба нема? Тривог у вас менше ніж в центральних областях.
Мене таке не влаштовує. Він чудова дитина дуже розумний і здібний і не заслужив сидіти в підвалі через те що якісь тьотки з кідстафу вирішили що це ок.
Прийміть той факт що ми всі різні , у нас різне бачення що ок що ні і кожен сам може вирішувати як жити .
І нащо оце ваше ´а я , а я´.
Чому ви вирішили що те ,що ви робите є правильним чи ви ваша фігура така авторитетна.
Чувиха• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Абсолютно ні. Іноді соромно за москалів з українським паспортом які прирівнюють себе з нами - українцями.
Тобто ви себе з москалями прирівнюєте?
Морская свинка• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Жила в Англії. Прилетіла в Краків , місто знайоме, часто була тут . Відчуття легкості. Тут як в дома майже. Архітектура , простір.
В Англії норм , але ...
Так хочеться, щоб жили ми як вони. Таку економіку і людей культурніших . Щоб так держава дбала за населення, таке співвідношення доходів і вартості життя. Так як там але в Україні. Або й краще.
Батько подруги, живе в Кракові багато років, ще з окупованого Луганську чудом втік живим . Влітку повертається в Україну , то на квартиру (житло в Луганську) треба було то на машину то війна , але вже 60 років і сказав що більше нема куди чекати. Тут він існує. Єдине , що їх тут тримає з дружиною - це можливість заробити. Єдине. Тобто дай можливість українцям на достойну оплату праці то мало кому закордон цікавий.
Є ще стабільність, світове визнання нашої освіти і багато чого іншого. Бо ми такі всі з короною, а по факту в більш-менш пристойній країні тільки завод світить якщо немає досвіду роботи у великих міжнародних компаніях або у сфері IT
Ответ дляПротру пилюку
Чому тоді повертаєтесь?
Забезпечили?
Це не сарказм
Реально цікаво
Забезпечила. Син і Україну не їде зі мною. Я їду на кілька тижнів лише . Хотілося до дому
Чувиха• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Помагати планую морально
Тоді з Вам взагалі ніякої користі
Чувиха• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А хто казав ,що я мучилась і страждала ?
Ви
Протру пилюку• 30 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Автор за ваш счет уехали и жила, или у вас кусок хлеба отняла, что за допросы?! Во что превратилась советчица
Люди друг друга сжирают.
Было такое, что ’заняли’ .
Я выше пример привела. Отель в курортном месте Польши 24/02 до обеда был занят нашими. Ну просто подумайте откуда могли они заехать, чтобы 24/02 быть уже на другом краю Польши.
А потом приезжали люди из Херсонской, Запорожской, Харьковской области и мест уже не было, их не могли принять.

Племянница работала под Варшавой в центре для наших беженцев. С самого начала войны. Она давно в Польше. Помогала как переводчик. Первый наплыв тоже был из западных регионов. В конце марта мест уже не было. И она плакала, потому что поримала, что не могут помочь семьям из Мариуполя и других таких городов, просто потому что места заняты. И она в отличие от поляков знала, где реально война, а кто приехал на время, пока свое жилье сдавал.
Даже в августе-сентябре, думала, что ну уже успокоилось все, освободят дома те, кто давно приехал. Был как раз наплыв из восточных регионов. Но нет. Многие умудрились прожить пол года бесплатно и дальше искали варианты среди поляков, которые жалели и бесплатно пускали пожить даже без программы 40+.
Ответ дляЭт вернячОк
А це місто теж бомбили чи воно біля кордонів з ворогом?
А вас в гуглі забанили ?
ВундерКИНГ• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так вы за свой счет в Европе живете и обучаете ребенка? Или все таки беженство от войны оформили и пособия?
Ответ дляЧувиха
«Вас» це кого?
Всіх хто має будь-які очікування від мене
Копуша• 30 марта 2023
Ответ дляОдні думки
Девочки, которые сбежали с ЗУ, а вы испытываете чувство стыда? Перед самой собой. Вам не стыдно, что вы себя приравниваете к людям с Донецкой, Луганской, Херсонской, Запорожской, Харьковской областей? Вы когда пособия оформляли на равне с людьми, у которых ничего нет, у вас там где то екнуло?
І знову все від людини залежить. Але наші люди самі не зможуть змінитися. З іншого боку у кожного свій страх і своя межа. Звісно сумно від того, що ті люди, у кого нічого не лишилося змушені були тинятися по таборам, бо місця були зайняті.
Чувиха• 30 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Війна. Тут здається все очевидно. Дивне питання
А зараз не війна?
Ответ дляПанна Кота
Я не вважаю це безпечним місцем і не вважаю комфортним жити з сиренами, ростом цін , сидіннями без світла і тепла зимою. Нащо ця жертви
Бабульція• 30 марта 2023
Ответ дляТрохи злякана

Вы знаете , скорее ошибаетесь . Большинство из западной Украины отлично путешествовали и до войны по Европе . И по секрету скажу , выплаты можно было получать и без войны , и наплыва такого не было .
Чувиха• 30 марта 2023
Ответ дляМотористка
Читаю Ваш пост и пытаюсь понять, откуда у вас столько желчи внутри и что Вам автор плохого сделала. Человек едет домой, соскучилась по маленьким вещам, которые ей доставляют радость, решила поделиться. Мне, читая ее пост стало на душе тепло, так как поняла и прочувствовала ее чувства в данный момент. Я через месяц тоже поеду домой, сама к себе в гости. Хочу к косметологу, и каких-то шмоток на шафе заказать. Вечер с вином в своей квартире, да- теплой , я здесь всю зиму без отопления. Наперёд на случай яда-На пособия в Европе не живу, в этой стране их не платят, выехала за свои, работаю с первых дней. Квартиру свою не сдавала, просто закрыла. Очень люблю свою новую страну, но хочется домой в гости. А после так же буду радоваться что еду обратно. Жизнь это эмоции. Эта тема была создана чтобы поделиться приятной эмоцией.
Я тоже сначало также подумала, но потом прочитала ответы автора и все поняла