ШобВам_КакНам• 30 марта 2023
як порахувати окупність придбання в лізинг авто
(Вартість авто+ витрати річні на лізинг)/(Дохід річний - витрати річні)
чи
Вартість авто / (Економічний ефект від лізингу - витрати річні на лізинг),
де економічний ефект це різниця в доході з лізингом і без
чи
ШобВам_КакНам
• 30 марта 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Яка мета покупки авто?
отримання доходу в бізнесі
Кава з адреналіном• 30 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
отримання доходу в бізнесі
Тоді не по цифрах а з по досвіду скажу, що якщо в гривнях ціна фіксується і виплати то окупається зазвичай з урахуванням інфляції. В наших умовах було вигідно платити більше перших два роки, якщо тягнути до третього лише фіксовані то комісія геть мала.
ШобВам_КакНам
• 30 марта 2023
Ответ дляКава з адреналіном
мені чисто формулу потрібно, не можу в голові її скласти
Кава з адреналіном• 30 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Не зовсім розумію, певно графік виплат спочатку потрібно на руках мати , в банку можете отримати і порахувати
ШобВам_КакНам
• 30 марта 2023
Ответ дляКава з адреналіном
формулу просто треба, в інеті немає ніде
Сусідка зверху• 30 марта 2023
Вам для учебы?
Я думаю, что второй вариант правильный. По простому получается ’стоимость авто/чистый доход от лизинга’. Т.е. посчитаете сколько лет будет окупаться авто.
Например, стоимость авто 1 000 000 грн, чистый доход 200 000 грн.
1 000 000/200 000=5. Значит авто окупится через 5 лет.