Mаксим-1994• 31 марта 2023

Выплата 10000 гривен в тылу...

Почему ДСНС и полиции оставили выплату в 10 тисяч гривен в тылу, а военным не оставили хотя б столько?
Юлия Днепропертовск• 31 марта 2023
Ответ дляCharming
От про те й річ. Мого чоловіка мобілізували з зп 40, плюс обов´язки стосовно дітей ми ділили навпіл, відповідно я мала можливість нормально працювати. Тепер його зп 20 тис, з якої йому також потрібно на одяг, бензин, сигарети та солодке. Я стала заробляти менше ( і боюсь, щоб взагалі не звільнили), адже тепер діти повністю на мені, як і решта побутових питань.
Ужас((

Polz• 31 марта 2023
Ответ дляЮлия Днепропертовск
И сколько получают сейчас военные, которые не на нуле?
20+. Офіцери 30+. Нуль там теж щеманули
Polz• 31 марта 2023
Поліції бойові 10 тис лишили, з армії зняли. Туатр абсурду. Поліцейський у Рівному отримує більше, ніж військовий у Харківській обл
Юлия Днепропертовск• 31 марта 2023
Ответ дляPolz
20+. Офіцери 30+. Нуль там теж щеманули
Еще и ноль затронули((
Charming• 31 марта 2023
Ответ дляPolz
20+. Офіцери 30+. Нуль там теж щеманули
Взагалі те все зроблено через жопу. Як на початку, коли всім підряд тих 30 тис давали, так і зараз - коли всім зняли. Голова там для того, щоб жерти, а не думати, от чесно. Є ж різниця між військовим, який живе в себе в місті, відчергував і додому і військовим, якого нехай і в тилу, але запроторили в ліси без права виїзду? Є різниця між контрактником і мобілізованим. У першого вже й вислуга, і решта бонусів, а у простого мобілізованого голий оклад і ще й купи усе з 0 і вічно на щось скидайся. Градацію ж можна було продумати?
Polz• 31 марта 2023
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Еще и ноль затронули((
Короче надурили народ, заманили високими зарплатами, наплели про патріотизм, по факту кинули.
Polz• 31 марта 2023
Ответ дляCharming
Я вас здивую, не зі всіх зняли. Є знайомі, які сидять в тишині і спокої і далі отримують свої 30 тис.

Charming• 31 марта 2023
Ответ дляPolz
Та справа навіть не в тому. Це ж наскільки мужики розчаровані, зараз взагалі кожен буде шукати можливість відкосити. Якщо з тими доплатами в нього хоч голова не боліла чи буде його родина мати за що жити, то тепер замість того, щоб думати про патріотизм та війну, він буде переживати за родину.
Charming• 31 марта 2023
Ответ дляPolz
Та хто б сумнівався... У мене знайома у Львові теж з доплатою, солдат за контрактом, виконує ’ бойові’ завдання записуючи листи у журнал, зв´язківець.
Юлия Днепропертовск• 31 марта 2023
Ответ дляPolz
Ну сейчас и не заманивают, но вариантов отказаться не
Анет2000• 31 марта 2023
Ответ дляCharming
Слава Украине!
Анет2000• 31 марта 2023
Ответ дляPolz
Слава Украине!!!
Анет2000• 31 марта 2023
Ответ дляCharming
Жалуйтесь президенту .....слава Украине...
Юлик90• 31 марта 2023
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Мы все под угрозой, но любой военный больше. Как лупили по расположению наших военных, помните? В моей области не раз прилетало, и много жертв было.
Вот вам пример, мужчину из соседнего дома забрали в ЗСУ в мае, живет дома, ездит посидеть в дежурке раз в пару дней, кормят,поят в воинской части возле нас, ещё и домой носит, недавно увидела-еле узнала +30кг. Его жена переживает,как же они жить будут ,когда война закончится, ведь раньше з/п маленькая была. Ещё забыла написать,что с кем-то договаривался за деньги,чтоб его никуда не забирали из дома. А есть и совсем противоположные примеры, поэтому и считаю, что з / п у военных должна быть разной и зависеть от места службы и исполняемых заданий.
Ruslan-7374• 03 апреля 2023
А какую вы зарплату хотите в тылу ? 100?
Работаю на скорой всю войну в прифронтовом городе , на обстрелы приезжаем первыми , катались по минных полях за ранеными которые подорвались на мине . По станции прилетали кассеты уже 2 раза .
Получаю 15 000 , не жалуюсь и не разводу срач. Потому что я помогаю людям. На жизнь мне хватает , у некоторых сейчас и этого нет.