Фрекен бок• 01 апреля 2023
Все, мені кінець. Помилки в роботі. Знову в систему внесла документи з помилкою.
Дівчата я в розпачі. З усіх сил стараюсь, але виходить що іноді дивлюсь і не бачу очевидного, і роблю помилки.
Ставлю собі примітки щоб не забувати, бо пам´ять погана стала після першої корони і не відновлюється.
Але роблю й помилки, коли щось роблю руками, наприклад вношу в роботу систему дані. Можу автоматично замість 2023 поставити 2024, тому що перед тим вносила документи річні, а потім почала короткострокові. І на автоматі поставила 23.03.2024, воно так копіювалось з документа в документ, на 20му тільки помітила (загалом внесла більше 100 за останні два дні правильних, а потім помилилась). Ну як так??? Куди дивилась. Вносила багато персональних даних, дрібних, все норм, а от дату хибну внесла на автоматі і не помічала, бачила лише що строк до 23.03. Останні цифри дати ніби мимо зору проходили.
І отак в мене буває. Ніби мозок відключається. Дивлюсь і не бачу. Мене сварять що не уважна. Але ж дивлюсь, стараюсь. Таке враження що от саме мозок іде в якийсь режим несознанки. Що з собою зробити??? Без роботи залишусь (((
Латексне альтер ЕГО• 01 апреля 2023
Ответ дляСнегурочко
Кем работаете?
Сейчас не работаю. Закончила жд институт, училась хорошо, но ведь там была возможность исправлять ошибки), а я старательная)).
После института работала в грузовой товарной, это треш, там десятки тысяч грн и миллионы, и ответственность огромная. Только тот, кто работал товарным кассиром на большой грузовой станции, тот поймет. Сколько всего нужно держать в голове. Меня хватило на 4 года, потом уволилась.
Сейчас свой бизнес, гипсовое производство, тоже мучение было, накладные, договора, и тд., пока вышли на уровень, что можно было бы нанять бухгалтера, тут война началась, бизнесу конец, оборудование в окупации осталось.
Я б такое не носила, но продаю• 01 апреля 2023
Не підтримаю. Люди не роботи, але коли тупість стстематична, то це безалаберність.
фрау Гітта• 01 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
Господи, из за таких потом люди месяцами и годами доказывают, что они не верблюд.
Как же задолбали тупари повсеместно.
Зачем оскорблять автора? Она сама переживает.
Незнакомлюся• 01 апреля 2023
Приучите себя проверять всё три раза,до сохранения или отправки. Вы очень рассеянная, с этим надо бороться
КаРаКаТиЦа• 01 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
Как же задолбали тупари повсеместно.
у меня в свидетельстве о разводе было 5 ошибок. на одно свидетельство 3 решения, о том, что ошибка исправлена. после этого вычитали и нашли еще 2. это какой то капец. в одном документе 5 ошибок! 5! карл!
КаРаКаТиЦа• 01 апреля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
не помиляється той, хто нічого не робить. І вже зрозуміло, чим займаєтесь ви
зато видно, кем работаете вы
Най хоч раз• 01 апреля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
супер! А потом доказывай, что ты не верблюд. А если хирург ошибется, Вы тоже так скажите?!
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
Как же задолбали тупари повсеместно.
Самі ви тупарі.
Я імена, паспортні дані, адресу та телефон копіюю точно так як дає клієнт, і коли навіть бачу що щось не так, обов´язково уточнюю (наприклад ексель часто нулі на початку числа з´їдає, і хоча це проблема у всіх завжди однакова, я сама ніколи той нуль не додаю, обов´язково повертаю на уточнення).
ФФФФристайла• 01 апреля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Я всегда перепроверяю. Иногда 2 раза просматриваю
я и по 3 раза. но у меня не только цифры, а и чертежи. как говорила бывшая начальница - а слона-то мы и не заметили))) можно мелочь всякую увидеть и исправить, а вот что-то крупное и принципиальное - нет.
Кто крайний?• 01 апреля 2023
Пропейте гинкго билоба. Если не аллергик. Было тоже от стресса и недосыпа, и корона была. До этого была обалденная зрительная память. Пропила сама курс гинкго билоба, или аюрведический препарат ментат. И все стало налаживаться за месяц буквально. Я не работаю, но дома спаленные кастрюли и забыть дверь закрыть тоже плохо, всейчас ок
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Випишіть собі помилки, які робите і після кожного! заповненого документу перевіряйте кожен пункт. Хай буде трохи довше, зате без помилок.
Я такі помилки вже тоді запам´ятовую навіть. Але це вже я розумна після того, як зроблю (((
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Тренуйте уважність, пропивайте курсом вітаміни якісь для цього
Якісь вправи можливо дієві знаєте?
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
перевіряти кожні внесені дані, інакше ніяк.
Саме перевіряючи знаходжу свої помилки((((
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Автор, не переймайтесь. Є таке поняття як технічна помилка. На майбутнє: не поспішати, перевіряти, через кожні 50 хв робити перерву на 10 хв ´перекур´ навіть якщо не курите
У мене так багато роботи, що забуваю в туалет піти((( можу 2-3 години просидіти взагалі без руху, працюючи
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ для220В
Знаю много таких случаев. У меня после ковида такое же было, я работала отдалено и пол года после ковида не могла выполнять ту работу, которую раньше легко и быстро делала. Помогало немного чтение книг, один абзац по раз 10 читала пока не понимала суть, со временем стало легче.
З читанням теж так саме, важко розумію прочитане...
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
а вы перепроверяете сами всю инфу, которую вносите, доки, которые создаете?
Так, обов´язково, і при перевірці знаходжу свої проколи
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Короче автор, ви не одна така. Намагайтесь перепровіряти все.
Дякую. Намагаюсь. У мене термінова і заморочлива робота ((( і через поспіх, або великий об´єм робіт, починаю помилятись коли треба щось дрібне робити
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Так саме. І от уже коли перевіряю, можу помітить що десь є промах
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляДавно без алко
После короны пипец был, а я бухгалтер в день по 50 платежей исходящих, плюс нн входящие исходящие, мозг вообще тупил, повесила себе алгоритм ,что проверять прежде чем подписать и отправить , типа дата, сумма, рр, эдрпу, то ,чтт раньше делала быстро, прпвильно, болтая параллельно по телефону , стала делать намного дольше и если отвлеклась немного( я уже не говорю про болтовню) то капец, все проверяла по новой. Прошло почти 2 года, сейчас легче стало
О, так, я теж раніше багато роботи робила швидко, паралельно могла відповідати на питання, або слухати й відповідати онлайн. І все було ок.
Зараз жестяк.
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Я всю жизнь работаю с данными. Да, бывают ошибки, но крайне редко.
Ошибаетесь, потому что вы находитесь не там, а где-то еще. То есть ваши мысли летают где угодно, но не вокруг работы.
Идут параллельные процессы: личная жизнь, планы на выходные, страх ошибиться и обдумывание его, анализ чужих разговоров и т.п.
Отсюда рассеянность.
Также может юыть элементарный недосып.
Отсюда рассеянность.
Также может юыть элементарный недосып.
У мене фоном зараз завжди висить тривожність щось не так зробити. І ще терміновість. Все треба на вчора, терміново і досить багато, іноді сильно багато... Буває що працюю спокійно, врівноважено, тоді все добре. Але тоді до 2х годин ночі доводиться сидіти ((((
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляУдачная
Так то воно так. Але тоді такі помилки вилазять невинним людям великими проблеми. Так що потрібно міняти роботу людині яка помиляється постійно у документах. Це називається профнепригодна. Я подивлюсь на вас, якщо вам видадуть документ з помилками, наприклад держреєстр, свідоцтво та інші... А потім як ви будете проходити 7 кругів пекла щоб документи привести до ладу.
На щастя я не роблю паспорти, документи про власність, і тому подібне. Якби працювала, то з такими проблемами як зараз, я би відмовилась, щоб не наробити дурні.
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляУдачная
Що значить не переймайтесь. Тут потрібно роботу міняти. Не її це і хай від таких як автор не страждають потім люди... 100 документів за 3 дні неправильно... Можна поспівчувати людям, дані яких автор вносила..
Ні, зроблено за 3 дні більш як 100 документів що завершуються в 2024 році.
Потім почала робити з датою завершення 2023, а поставила автоматом 2024 і потім ця помилка з документа в документ кілька разів копіювалась. Помітила, подам на видалення та буду заново робити, це ясно. Прикро що я так зробила (((
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляnezhinka
В літературних редакціях завжди є хтось ’свіжоголовий’, який перевіряє навіть за маститими коректорами тексти. Неможливо не помилятися, адже мозок з усіх сил намагається працювати автоматизовано, щоб не витрачати зайву енергію. Ідеально, якщо є можливість перевіряти за собою через деякий час. Сьогодні зробили роботу - а завтра все перевірили на свіжу голову.
От мій саме такий, переходить на автомат. Те що можу перевіряти, я перевіряю перш ніж відправляти. Але от коли в систему вношу, багато полів для заповнення, дрібний шрифт, то не бачу очевидного.
IQ 80• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Нет, первое - у вас недосып, как я и предполагала.
Второе: вы сами озвучили, что при спокойном отношении к работе у вас все получается.
Короче, вам страшно потерять работу из-за ошибок, вы тревожитесь и ошибаетесь, и это замкнутый круг.
Вы вообще по жизни копуша? В быту какая, аккуратная?
Бюджет ведете домашний? Планируете лень, неделю, жизнь?
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляУдачная
100 документів за кілька днів, це автор помилилась на випадково, а тотально... Це різні речі.
Більше 100 зроблено правильно за останні 2-3 дні, різного ступеню складності.
А потім з неправильною датою внесла 1, потім умови документу переходили з одного в інший, і так аж на 20му помітила що замість 23.03.2023 стоїть 23.03.2024..
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляКто крайний?
У мене стрес це постійний стан. І так і недосип часто.
Керівник засмикав, як я вже тепер зрозуміла, не моїми задачами. Сама не хоче розбиратись, на мене все складає.
Колега сидить на західній, а мене кілька разів на день смикає - прийміть мою пошту, відправте мої листи, а де ті мої листи що ви відправляли, бо клієнт кожна що не отримав, зберіть мої документи віднести в архів...
Це все звичайно через ’будь-ласка’, але вона мене задовбує неймовірно.
Я прийшла в нову сферу, нічого не знала, перелякана. Хотіла бути гарним працівником, не вміла сказати слова ні.
На сьогодні в постійному стресі, купа дешевих проектів які мені напарили, вкрай мало часу га обсяг робіт. І так по кругу.
фрау Гітта• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Пропейте что-то для активизации мозгового кровообращения - ноотропил например. Можно еще Магне Б6.
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Роботу я страшно боюсь втратити. Війна, я нової можу не знайти... Тис більше мої навики - нічого такого особливого. Колись працювала з даними, виходило добре. Але де зараз повчитися хоч би на якогось оператора баз даних...
В побуті сподіваюсь що акуратна, не люблю коли стоїть щось зайве, чи не зроблено... Тобто, посуд на ніч, якщо зовсім стомилась до шуму в голові, я можу й не помити, залишу в раковині мокру, а от на поверхнях нічого зайвого лежати не буде, всі банки й полотенечка на місцях, ложки в стіл тільки витерті насухо, речі для прання в закритій корзині, цукерки не по столу а тільки в баночці, взуття виключно на полиці. Ну вже якщо зовсім немає сил, то можу брюки не на тремпель, а скласти вдвічі і кинути на штангу в шафі. А так все зразу на місця. Якось так.
Збираюсь кудись швидко. Тільки мені треба все передбачити - ліки з собою для своїх проблем, салфетки, павербанк... Коли їду в далеку дорогу, продумую куди дзвонити якщо машина зламається...
А планувати надовго не вмію. Основні напрямки звичайно є, а от детально - ніколи не пробувала навіть.
Фрекен бок
• 01 апреля 2023
Ответ дляфрау Гітта
На магне був висип, на жаль. Спробувала його, і вітрум антистрес - в обох випадках весь лоб в кропивниці (((
Жертва интернета• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Автор, спокій, саме головне спокій. Якщо не получається без помилок, а колектив та робота до вподоби, переведіться на іншу посаду, архіваріус для прикладу.