Фрекен бок• 01 апреля 2023

Все, мені кінець. Помилки в роботі. Знову в систему внесла документи з помилкою.

Дівчата я в розпачі. З усіх сил стараюсь, але виходить що іноді дивлюсь і не бачу очевидного, і роблю помилки.
Ставлю собі примітки щоб не забувати, бо пам´ять погана стала після першої корони і не відновлюється.
Але роблю й помилки, коли щось роблю руками, наприклад вношу в роботу систему дані. Можу автоматично замість 2023 поставити 2024, тому що перед тим вносила документи річні, а потім почала короткострокові. І на автоматі поставила 23.03.2024, воно так копіювалось з документа в документ, на 20му тільки помітила (загалом внесла більше 100 за останні два дні правильних, а потім помилилась). Ну як так??? Куди дивилась. Вносила багато персональних даних, дрібних, все норм, а от дату хибну внесла на автоматі і не помічала, бачила лише що строк до 23.03. Останні цифри дати ніби мимо зору проходили.
І отак в мене буває. Ніби мозок відключається. Дивлюсь і не бачу. Мене сварять що не уважна. Але ж дивлюсь, стараюсь. Таке враження що от саме мозок іде в якийсь режим несознанки. Що з собою зробити??? Без роботи залишусь (((
IQ 80• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Роботу я страшно боюсь втратити. Війна, я нової можу не знайти... Тис більше мої навики - нічого такого особливого. Колись працювала з даними, виходило добре. Але де зараз повчитися хоч би на якогось оператора баз даних...
В побуті сподіваюсь що акуратна, не люблю коли стоїть щось зайве, чи не зроблено... Тобто, посуд на ніч, якщо зовсім стомилась до шуму в голові, я можу й не помити, залишу в раковині мокру, а от на поверхнях нічого зайвого лежати не буде, всі банки й полотенечка на місцях, ложки в стіл тільки витерті насухо, речі для прання в закритій корзині, цукерки не по столу а тільки в баночці, взуття виключно на полиці. Ну вже якщо зовсім немає сил, то можу брюки не на тремпель, а скласти вдвічі і кинути на штангу в шафі. А так все зразу на місця. Якось так.
Збираюсь кудись швидко. Тільки мені треба все передбачити - ліки з собою для своїх проблем, салфетки, павербанк... Коли їду в далеку дорогу, продумую куди дзвонити якщо машина зламається...
А планувати надовго не вмію. Основні напрямки звичайно є, а от детально - ніколи не пробувала навіть.
Значит, проблема в вашей тревожности.
Представьте в голове ситуацию, что вы потеряли работу, в деталях, и эту ситуацию нужно довести до абсурдных переживаний, т.е. прожить понарошку.
У вас сверхзначимость работы. Да, люди теряют работу и в тяжёлые времена и выруливают.
Попринимайте валерьянку болгарскую на ночь, медитации хорошо помогают, гимнастика.

IQ 80• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
У мене стрес це постійний стан. І так і недосип часто.
Керівник засмикав, як я вже тепер зрозуміла, не моїми задачами. Сама не хоче розбиратись, на мене все складає.
Колега сидить на західній, а мене кілька разів на день смикає - прийміть мою пошту, відправте мої листи, а де ті мої листи що ви відправляли, бо клієнт кожна що не отримав, зберіть мої документи віднести в архів...
Це все звичайно через ’будь-ласка’, але вона мене задовбує неймовірно.
Я прийшла в нову сферу, нічого не знала, перелякана. Хотіла бути гарним працівником, не вміла сказати слова ні.
На сьогодні в постійному стресі, купа дешевих проектів які мені напарили, вкрай мало часу га обсяг робіт. І так по кругу.
У вас еще и плохое понимание границ. Навалили, а вы тянете. Естественно, что при загруженности вы не можете быть эффективной.
автор Фрекен бок • 01 апреля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Автор, спокій, саме головне спокій. Якщо не получається без помилок, а колектив та робота до вподоби, переведіться на іншу посаду, архіваріус для прикладу.
Якщо чесно, колектив зовсім не до вподоби. Зараз є кілька хлопців що працюють в регіонах, керівничка в Польщі, і ще одна колега на західній. В офісі лише я по відділу. Всі папери на мені, а це багато. Зате, як я недавно зрозуміла, ставлення аж до принизливого. Як я не відсікла це від самого початку, навіть сама не розумію. Потроху, потроху, ’ми ж в одній лодці, виручіть’... Тепер я в повному замоті, з помилками, мабуть і на роботі інші відділи про мене не найкращої думки (бо видаляють мої проблеми, щоб я переробила, або виправляють якщо можуть). А ті дві зірочки мене ще й поганяють. Колега витворила, попросила швидко роздрукувати й віднести на інший поверх документ, а коли я сказала що не раніше ніж через годину, то процідила - але мені це не підходить, ну що ж, тоді я їм електронний відправлю. Я прозріла. Тобто документ можна й електронний, просто вона, щоб не компонувати самій, не полінилась і не посоромилась мене таким напрягти. Хоч би якась совість її клюнула, я й так стільки багато роблю для неї.
автор Фрекен бок • 01 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Значит, проблема в вашей тревожности.
Спасибо.
Вы пишете - представьте, а я даже когда думать об этом начинаю, то сразу внутреннее дрожу. Разве можно сейчас найти что-то хоть на 15 тысяч?!
автор Фрекен бок • 01 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Только когда я поняла, что меня как ломовую лошадь, нагрузили, я уже успела завязнуть. Вот дурочка. Конечно. Раньше мне надо было проснуться в этом вопросе.
IQ 80• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Спасибо.
Я знаю, что вам страшно, но надо идти в этот страх и посмотреть, что будет. Пока что это не на самом деле происходит.
У вас есть сбережения, жилье, иждивенцы?
IQ 80• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Снимайте с себя нагрузку, аргументируя тем, что страдает качество вашей работы.
автор Фрекен бок • 01 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Спасибо. Я попробую. Страшно конечно, всю жизнь работала, на учебе подрабатывала,а после ковида была полтора года без работы и это был ужас. Хотя жить было за что. Просто страшно.
У меня есть собака и пять котов. Жилье есть, есть родители. Они конечно с голоду не дадут помереть, но стыдно к ним на шею даже на короткий срок. Сбережений капля, как ушли на обследования и лечения после короны, так я их больше не собрала.
У меня после короны был кордебалет с давлением и сердцем, много денег ушло.
автор Фрекен бок • 01 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Вот пару недель как начала их аккуратно снимать. Аккуратно, потому что скандальные обе такие.
Сотрудница мгновенно забыла сколько я сделала, и начала говорить со мной совсем другим тоном. А начальница, с которой они кумы какие-то дальние, начала у меня спрашивать не ищу ли я другую работу.

IQ 80• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Котам привет)
Я вас понимаю, чувствуете ответственность.
На самом деле, все не так страшно.
Отложите по максимуму, что сможете.
Если не против психологии, попробуйте найти приятного вам человека и проработать свою тревожность.
автор Фрекен бок • 01 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Котам привет)
На самом деле, все не так страшно.
Отложите по максимуму, что сможете.
Спасибо Вам
Удачная• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Автор, якщо вас задьоргали і ви робите купу помилок через це. Звільнитися завжди встигнете. Колегу починайте ніжно ігнорувати. Кажіть що купу роботи навалили і зараз не можете, можливо в кінці дня можливо завтра .. і корміть до упору завтраками... Як вона вам пише, зразу не відповідайте, або пишіть одне Дуже зайнята зараз. Якщо телефонує, трубку беріть через раз і кажіть не можу зараз говорити... І зразу кладіть трубку. Щоб вона з часом лишній раз подумала чи вам писати-дзвонити. Начальниці так само, багато роботи і перелічуєье, документів купа, я тут сама... Її звісно ігнорувати не зможете але те що у вас стало вдвічі, втричі більше роботи говоріть регулярно. І правило #1, завжди в першу чергу робіть Свою!!! Роботу!!! Якщо ви зараз сама, то ніхто вас не вижене, а зменшити нагрузку ви точно в змозі.
Удачная• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Спасибо Вам
І пропийте курсом Магне б 6 і для серця добре і для нервів.
Удачная• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
А ви спитайте чому вона вас запитує? Що сталося?
nezhinka• 01 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Недавно натрапила на таку чудову приказку: добрий - брат дурня. Хто б мені раніше це підказав) Спокійно й поступово, без різких рухів, скидайте із себе непомірне навантаження.
автор Фрекен бок • 02 апреля 2023
Ответ дляУдачная
Дякую Вам поставила на десктопі картинку собі: на темно синьому фоні білим нагадування, які сформувала з сьогоднішніх порад. Одне речення так і написала: все своє роблю сьогодні, все чуже можливо завтра.
От для чого треба форум.
Ось так повільно потрапляєш в ситуацію, як жабка в казан з молоком. Спочатку наче все нормально, потім ну трохи нагрілось, потім ще трохи. Не помічаєш як опинилась в кип´ятку.
Прочитала ще раз тред. Божечки, невже це я в таку халепу зашилась.
Спасибі за поради Вам, і всім дівчатам.
Так важливо, щоб хтось сказав збоку такі речі. Здається, це ж постулати, давно перевірені правила, а от буває що поки тобі не скажуть їх, то ти ніби не розумієш сама...
автор Фрекен бок • 02 апреля 2023
Ответ дляУдачная
Питала, вона почала прибіднятись - а может вы там нашли уже кого получше, начальницу помоложе, денег побольше, пока мы с Леной далеко, может вы устали...
І все в такому ж стилі.
Я відповіла що стомилась, адже весь документообіг на мені вже тривалий час. І щоб не переживала, я
зненацька в один день не піду, коли зберусь то за пару тижнів повідомлю. Не чекала мабуть такого, може думала що почну переконувати що не піду від них.
Вони з кумою своєю, як вчора буквально виявилось, не збираються навіть повертатись. На пару тижнів, щось там вирішити з документами, і пересіктись. І знову по своїх місцях роз´їхатись. Мене жодна собака не запитала, як я на це подивлюсь. Якщо вони так зроблять, їх чекає багато несподіваного.
автор Фрекен бок • 02 апреля 2023
Ответ дляУдачная
Вже пробувала і спіймала алергію на жаль ((
Замовила собі гінкго білоба.
І ще як не дивно прочитала що вітамін де3 сприяє покращенню пам´яті, працездатності і все таке. Чогось думала що він тільки для м´язів. Замовила, побачу...
автор Фрекен бок • 02 апреля 2023
Ответ дляnezhinka
О. Я цю фразу собі додам на десктоп.
А то вчили мене - треба старатись, треба щоб цінували, не можна фиркать, цінують спокійних і ісполнітєльних...
Так я, блін, доісполнялась. До ручки.

автор Фрекен бок • 02 апреля 2023
Ответ дляУдачная
Мотивація в дії: