Блондинка в Законе• 01 апреля 2023
Тарологи хелп!
Вже не знаю куди бігти… подивіться будь ласка. Допоможіть. Як вирішиться те що болить зараз на душі? Що буде далі? Варто зберігати те що є?
Катастрофа• 01 апреля 2023
Не чудіть з тарологами. Опишіть сітуацію, і почитайте, як би дівчата поступили.
Блондинка в Законе
• 01 апреля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А чего именно тарологи ? Есть много других надёжных способов гаданий ничуть не хуже
Розповісте?
АфродитаПетровна• 01 апреля 2023
Ви б хоча б питання нормально до тарологів поставили, може тоді і відповідь була б)
Блондинка в Законе
• 01 апреля 2023
Ответ дляБіле пальто
Разводом все решится, извините
Ну що ж … дякую. Що мені залишається зараз? Просто чекати?
Блондинка в Законе
• 01 апреля 2023
Ответ дляrefflex
Здається, питання про відносини.
Щоб дати адекватну відповідь на перспективу розвитку, потрібно більше інформації. Ваші імена та вік, суть проблеми, ваші сподівання. А далі - питання до Таро.
Пишіть тут, або в ЛС, спробуємо розібратись
А як написати вам в ЛС?
Біле пальто• 01 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Отпустить ситуацию и направить энергию на себя, вы тут ничего не сделаете, это то, что должно произойти
Блондинка в Законе
• 01 апреля 2023
Ответ дляБіле пальто
Дякую.