Блондинка в Законе• 01 апреля 2023

Тарологи хелп!

Вже не знаю куди бігти… подивіться будь ласка. Допоможіть. Як вирішиться те що болить зараз на душі? Що буде далі? Варто зберігати те що є?
Катастрофа• 01 апреля 2023
Не чудіть з тарологами. Опишіть сітуацію, і почитайте, як би дівчата поступили.

7_кг_рыбы• 01 апреля 2023
А чего именно тарологи ? Есть много других надёжных способов гаданий ничуть не хуже
автор Блондинка в Законе • 01 апреля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Розповісте?
АфродитаПетровна• 01 апреля 2023
Ви б хоча б питання нормально до тарологів поставили, може тоді і відповідь була б)
Біле пальто• 01 апреля 2023
Разводом все решится, извините
7_кг_рыбы• 01 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Розповісте?
Конечно, о чем речь.
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Гадания
Ответ дляБіле пальто
Разводом все решится, извините
Ну що ж … дякую. Що мені залишається зараз? Просто чекати?
refflex• 01 апреля 2023
Здається, питання про відносини.
Щоб дати адекватну відповідь на перспективу розвитку, потрібно більше інформації. Ваші імена та вік, суть проблеми, ваші сподівання. А далі - питання до Таро.
Пишіть тут, або в ЛС, спробуємо розібратись
Ответ дляrefflex
Здається, питання про відносини.
А як написати вам в ЛС?

Біле пальто• 01 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Отпустить ситуацию и направить энергию на себя, вы тут ничего не сделаете, это то, что должно произойти
Ответ дляБіле пальто
Дякую.