Кондуктор маршрутки• 02 апреля 2023

Ліси, загажені мінами і боєприпасами

Окрім всього кошмару воєнних дій мені дуже жалко ліси, які тепер дуже небезпечні. Я з Миколаєва, і до війни я дуже любила прогулки в лісі, поруч з нашим домом. Добре, що територія лісу не була під окупацією. Але обстріли були і невідомо, скільки ще не розірваних касет та іншої гадості там залишилося.
А ліс - це була моя розрядка і місце, де я відпочивала (
А до війни я ще сміялася, коли в лісі зустрічала мужика з міношукачем....
Флюорография гуся• 03 апреля 2023
Ответ дляВилосипедниця
И моему 13 )
Вообщем когда домой ?
Ух или ох?
)))
Мой план это смотреть по ситуации. Пока жалею что сейчас на каникулы не рванула.
Хочу чтоб учебный год уже закончил тут, август будет решающий 😁