Оч@ров@Шк@• 02 апреля 2023
Кто покупал нижнее белье в Марк&Спенсер, где сейчас покупаете?
Магазины закрылись, доставка не работает. Какой фирмой заменить, чтоб похожее качество было?
ЦібаФу• 02 апреля 2023
Сейчас живу в Европе. У нас полно таких магазинов, но я почему то редко там покупаю
да и вообще стараюсь поменьше вещей покупать, даже белья, только необходимое, потому что мало места для них там, где сейчас приходится жить.
Фиктивная• 02 апреля 2023
Ответ дляЦібаФу
Вам треба створити тему про те, як живеться вам в Європі. Видно, що ви дуже хочете про це поговорити.
ЦібаФу• 02 апреля 2023
Ответ дляФиктивная
Вже створювала колись )
Фиктивная• 02 апреля 2023
Ответ дляЦібаФу
Вже створювала колись )
Давайте ще, вже ж стільки всього відбулось з того часу напевно
Карма хамелеона• 02 апреля 2023
Ответ дляФиктивная
Теж бісять ці додаткові відомості не по темі
Дуже співчуваю що у вас не вистачає місця для трусів в Європі. Капець
ЦібаФу• 02 апреля 2023
Ответ дляФиктивная
Може пізніше, коли буде що нове писати. Наразі в мене немає новин, все стабільно: работа - дім - навчання - втома. В цілому, навіть в умовах не досить комфортного житла (соціального), але безкоштовного, непогано можна жити, тому що можна відкладати гроші на житло в Україні, працюючи, вчити англійську також безкоштовно. Є, звичайно, мінуси, такі як медицина і важкі умови проживання в соц житлі, але ж і багато плюсів.
Кубик Рубика• 02 апреля 2023
Ответ дляЦібаФу
Бидося
ДелайКак_Я• 02 апреля 2023
Пока нигде так как перед войной много наборов закупила. ВС мне категорически не нравится белье. Наши бренды вообще одноразовые. На хм смотрела. Возможно там попробую
Карма хамелеона• 02 апреля 2023
А по темі - шукайте у перекупів (той же olx, шафа)
Я так нещодавно замовляла - все Ок.
ЦібаФу• 02 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Дякую за співчуття )) Але я якось обішлася і без нього. Думаю, треба припинити про це птсати, бо в автора трохи інше питання, не про мої труси з Европи
Карма хамелеона• 02 апреля 2023
Ответ дляЦібаФу
Все вірно зрозуміли
Ви не хочете співчуття, а я не хочу читати про ваше життя в Європі у темі про білизну Маркс енд Спенсер
ЦібаФу• 02 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Все вірно зрозуміли
Я відповіла саме про білизну, але чомусь потім в людей виникли додаткові питання
Можливо треба просто не відповідати на них...
ПлакалаВАвтомобиле• 02 апреля 2023
Теж у пошуках. Аналогів поки не знайшла. Бюстгальтер сподобався безшовний (Аннабель Арто), але не бездоганно і треба приміряти, розміри дивні (а МС я знала вже, що мені підійде). Трусы ношу бавовняні - от з ними такої якості як в МС - складно(
Я не цікавилася, чи можна заказати, бо не дома і перекоти-поле тепер. Але гадала, що через посередника можна? Чи ні?
Фізик-ядерщик заочно• 02 апреля 2023
Думаю про доставку, та же нп должна доставлять.
Зы послушаю.
Ластоноша• 02 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Через посередника можно все! Ну майже
ПлакалаВАвтомобиле• 02 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша
Через посередника можно все! Ну майже
О, це добре) Дякую