ЗавЛабСнаб• 02 апреля 2023
Купила і я електрогриль
Порадьте, що готувати, крім м´яса і лаваша. Щось цікавеньке хочеться. Дякую
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Смачні сендвічі, навіть хліб зі скотинкою смачний
гы гы
Galina_vinsport• 02 апреля 2023
Ответ дляLily-2020
Вот это зверюга. Кайф
Шикарная вещь, я ее за 400 злотых купила, как витриный вариант
sportyplace• 02 апреля 2023
Кабачки с чесноком
Перец болгарский
Колбаски готовые
Камамбер или бри (головка) чуть прижарить и с клюквенным соусом Руна. Можнш также лаваш с бри или камамбером
Бургеры
Хот доги
Перец болгарский
Колбаски готовые
Бургеры
Хот доги
Зоряний Шлях• 02 апреля 2023
Ответ дляStepa_nida
Це один відгук, а в мене кілька знайомих в захваті від неї, такий собі замінник духовки відносно невеликого розміру
Мне она больше нравится, чем гриль.
іронічна антитеза• 02 апреля 2023
Ответ дляПП-шница
А какой у вас электрогриль? Поделитесь, пожалуйста?)
У меня обычный тефаль оптигриль xl , ему уже 3 года сейчас наверное уже новее модели есть лучше