Лепетун• 02 апреля 2023
Покажите ваши идеальные бежевые кроссовки.
Такие чтоб под все носить.
Пукимончиг• 02 апреля 2023
У меня такие адидас бежевые, но не подо всё, ношу со спортивными штанами
Еще есть кеды премиата, но тоже не подо всё
Фрекен бок• 02 апреля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Щось таке купила б, якщо хотіла нові.
У меня такие. Отличные!
БезВзяток• 02 апреля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Щось таке купила б, якщо хотіла нові.
А я свои NB только на даче таскаю. Реально, меня из-за них за рашистку приняли...
Небоброїдка• 02 апреля 2023
Фрекен бок• 02 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
Чего???
Чарівна патика• 02 апреля 2023
Дизель неплохие, а идеальных не нашла. Думала, может кеды купить. Veja - дубовые, как их все носят, не понимаю. Адидас самба размели и теперь продают в 2-3 раза дороже. Нафиг надо.
Пиши-пропало• 02 апреля 2023
Незламна• 02 апреля 2023
Ответ дляПарасюха
Де брали ?
Tuto vzuto, наш виробник. Дуже зручні виявились.
Моль Моллівна• 02 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
Я теж бачила таких людей в інтернеті, але мені пощастило і не було таких проблем. Думаю це не в кросівках справа, тим паче в таких ходить наш президент, а в людях які не нормально реагують..
Пиши-пропало• 02 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
Почему? Они что-то символизируют? Я не знала
Моль Моллівна• 02 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Чего???
Це ж літера N, а під кутом схоже на z…Ось люди і сходять з розуму..
БезВзяток• 02 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Чего???
Букву N приняли за Z ... Трешак был, оправдывалась как дура
Сільський ансамбль• 02 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
Делать вам нечего оправдываться
Пиши-пропало• 02 апреля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Тю, капець якійсь. Ніколи б не розглядала їх під таким кутом
Я_з_Франека• 02 апреля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Щось таке купила б, якщо хотіла нові.
Маю такі. Люблю їх) хоч світлі, але бруду на них не видно
Моль Моллівна• 02 апреля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ага, символізують що люди там бачать не n , а z.. а не нормальних людей які скрізь бачать зраду у нас багато.. так ходиш і думаєш ще вбʼють за кросівки
Пиши-пропало• 02 апреля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
А я збиралась купити їх. І що не брати тепер?
Фрекен бок• 02 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
Ппц....нет слов
Фрекен бок• 02 апреля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Тю, я купила. Я уже лет 5 ношу, мне очень нравятся. Ну, разные. По качеству хорошие.
Моль Моллівна• 02 апреля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Як подобаються то купуйте, ми з чоловіком завжди цю фірму купуємо вже декілька років.. Нам подобається. Але інколи як побачу якесь відео в Тік ток і там люди як скажені пишуть що це кросівки з z, аж моторошно стає, є ж такі не нормальні що і в житті можуть наїхати, як на коментатора вище.. Хоча я навіть не знаю людей які не чули про цю фірму, щоб так спутати літери