Замурмишка• 02 апреля 2023
Поговоріть зі мною. Робота. Йти, чи лишитися?
Дівчата, вже рік працюю на комунальному підприємстві ( бухгалтер). Із плюсів: нормований робочий день, вихідні- роботу додому не беремо, відпустка, соц. пакет, так би мовити, нормальний колектив в нашому відділі. Мінуси- зовсім не та ділянка роботи, якою я би хотіла займатися. Я себе прям зневажаю і почуваю нікчемою, бо раніше був значно ширше круг обов´язків. Так вийшло, що звільнилося місце і я, щоб не сидіти вдома, пішла працювати. на підприємстві чвари між відділами, "междуусобные войны", дуже заважає. До війни працювала на підприємстві ( приватна організації), тепер пропонують туди повернутися. Із плюсів- вища зп, робота мені значно більше подобається, біля дому. Але є деякі нюанси по начальнику, часами було важкувато у емоційному плані працювати, трохи зверхнє ставлення. Для мене комунальне підприємство це стабільність, якби розуміння того, що я там допрацюю до пенсії, бо в приватній організації я себе слабо уявляю пенсіонеркою. Мені 42, якщо що... Але займатися тим, чим займаюся зараз сил немає. На старій роботі була велика загруженність, але я могла йти куди і коли хотіла (лікар, це саме перше, що прийшло в голову)...
Не можу вирішить, що обрати. Вже голову зламала. Можливо, хтось щось розумне порадить. Дуже вдячна, бо це важкий вибір для мене.
Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ось недавно я була в такій саме ситуації(( і пішла, там де вище зп і можливість самореалізації. Мені 40, якщо що.
Важко, якщо чесно. Тому що вийшла із зони комфорту. Мізки киплять. Але не шкодую (поки).
Мені здається, що в комунальне підприємство на вузький напрямок завжди зможете повернутися
Плекаю думи• 02 апреля 2023
Чому звільнились з попередньої роботи?Якщо через шефа не повертайтесь.
Звожу з розуму• 02 апреля 2023
я так понимаю, что в госорганах обычно маленькая зп, но люди человечнее. В приватных - чем выше зп, тем тяжелее коллектив. В гос мне кажется всегда устроитесь, на маленькую зп не такой большой конкурс. Еще рановато садиться на стул для без пяти минут пенсионера.
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
Психологічний стан на першому місці
Він в мене, що там, зо там мінус плюс... Тут обов´язки не подобаються, а там нюанси по колективу...
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Дякую за пораду!
Швидкоруч• 02 апреля 2023
Звільнилась через шефа. Ніколи б не повернулась, хоч мільйон запропонує і на коліна встане. Гівно воняє, хоч як одвертайся - треба лише вийти і зачинити двері.
бЭйбА• 02 апреля 2023
Ответ дляЗамурмишка
До колективу притретеся, імхо.
Плекаю думи• 02 апреля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Підтримую!
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Поїхала через війну. А коли повернулася, одразу не було можливості мене забрати, не набрали ще обертів. Якби я не поїхала, то досі там працювала
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Дякую. Ви мене дуже насмішили
, підняли настрій. Отож і я боюся, що ранувато я сідаю на цей стул. Зп на кп не дуже мала, 15 тис.
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
До колективу притретеся, імхо.
Я не конфліктна, притруся, звісно. Я з ними працювала, кличуть назад. Але все одно хвилююся.
Г@Л@В@ломка• 02 апреля 2023
У 42 до пенсії ще далеко, встигнете повернутися до якогось комунального підприємства. Більше грошей, на скільки?
Ластоноша• 02 апреля 2023
Я за реализацию, если работа болото, ни о каком психологическом комфорте речи быть не может. Это иллюзия, лучше с некомфортным начальником, но развиваться, чем сидеть в тихом болоте, где все друзья и украдкой грызть себя.
Горлаю зрання• 02 апреля 2023
Вам до пенсії ще майже 20 років. Це, якщо вона ще буде, та пенсія. Краще поки є можливість, більше заробляти і відкладати собі на альтернативну пенсію. Думаю, у державне чи комунальне підприємство на маленьку зп зможете і пізніше повернутися. Тим більше, що робота вам не подобається. Уявіть, 20 років на не улюбленій роботі з маленькою зарплатнею ((
Мені 41, нещодавно пропонували теж роботу у держ. організації на мінімалку заради стажу. Але мене аж жахає ця думка: працювати тут до пенсії. Це наче я вже пенсіонерка. Ні-ні-ні, мені туди ще рано
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
На 3000, але це для мене істотно. Замість, 15, 18. У нас на кп всі сидять, ніхто не йде. Це, так би мовити, мені пощастило. До речі, другий раз в житті. Перший раз я пішла 5 років тому ( з іншого кп) і не пошкодувала.
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша
Спасибо! 🌹
Успокойся_Успокойся• 02 апреля 2023
Ви уявляєте що до пенсії ще працювати і працювати. Вам лише 42. Ви до пенсії не дотягнете, якщо робота вас буде дуже ’напрягати’. Через нерви та невдоволеність заробите болячки.
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Дякую велике! Я так само думаю, але цей страх пенсії підгризає)))
Жена сантехника• 02 апреля 2023
Если есть муж, сидите в коммунальном хозяйстве. Если там не сложная и не трудная работа. Как вы хотите развиваться? Отдать себя всю работе?? вкалывать, что лошадь, ну тогда работайте с утра до вечера . Я бы лучше ушла бы куда то типа ЖЭКа, так достали наглые начальники. задержки зарплаты и повышение личных планов работы...требуют много а платят как раньше...и зарплата в конверте...
Ластоноша• 02 апреля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Да какая на фиг пенсия, я на год младше, мне в коллективе, где ничего не происходит и все гладко банально скучно. Все эти комфорты, фикция, если хотите развития и идти вперед, постоянно придется выходить из известного в неизвестное. Посидели, набрались сил и вперед, сейчас самый подходящий возраст, все сопли, горшки, елки позади, есть больше времени на свои хочу и могу.
Сколько_мне_лет?• 02 апреля 2023
Я тоже бухгалтер. 3 года работаю на предприятии, на котором мне психологически некомфортно с первого дня, но зарплата выше среднего. За это время заработала себе кучу болячек на нервной почве. Развитие не особо получила, т.к. из-за постоянного стресса снизились мои когнитивные способности. Коллектив друг друга ненавидит, вражда не только между отделами, но и внутри нашего отдела. Каждый старается спихнуть работу друг на друга, возмущения, обсуждения, осуждения. Начальство с презрением относится к сотрудникам, открыто могут наорать, отпускать злые шутки. В прошлом году только собралась уходить и началась война, нас отправили на удалёнке, благодаря этому я продержалась тут ещё год. Но сплю и вижу как уйти. Я за развитие, но с психологическим комфортом.
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Есть и такие риски))) но то, что я сейчас делаю это смешно... Типа, принеси- подай...
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша
Так и есть, ребенок вырос 13 лет уже. Только и я, что-то подтормаживать стала 😏. Вроде рановато...
Сколько_мне_лет?• 02 апреля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Я мечтаю о такой работе )) читайте мой пост 23 выше.
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Спасибо. Надеюсь, после выхода с удаленки, все склоки у Вас на работе канут в небытие. Может, война людей сделала более человечными...
Доброго вечора! Можливо вам просто треба правильно виставити пріоритети. Що для вас важливіше. Чи стабільність, добрий колектив, офіційне працевлаштування, але, як ви кажете, зневага до себе через неможливість професійного росту, чи можливість професійно розвиватися і підвищувати самооцінку, більш висока зарплатня, але зневажливе ставлення начальства. Можливо, все буде гаразд, якщо ви знайдете спосіб, як то кажуть’не перейматися’ ставленням, свого ’високого’ начальника :)
Жена сантехника• 02 апреля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Я знаю одно, от тяжелой работы кони все таки дохнут. Ну может вы хотите бизнесом заняться, и у вас есть к этому условия, то тогда вперед))) но мозгопарка вас ждет еще та). Работа должна быть легкой, ну носите туда сюда что то ...и что, это тяжело? зато ушли в 18..00, есть время на все. А тут вкалываешь , света белого не видя...ушла бы в госструктуру, так фиг туда попадешь.
Замурмишка
• 02 апреля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вы знаете, я до войны сидела на такой работе, куда сейчас собралась уходить и мечтала об отпуске и спокойствии. А теперь пришла в тихое место и волком вою. Каждый день новые приколы, я как затычка в бочке. И новый круг обязанностей не появится, все боятся поделиться работой, чтоб их не подсидели.