Зеленський: Наступний тиждень буде особливо вагомим
ТЕКСТ: ДЕМ´ЯНЧУК ОЛЬГА, 2 квітня 2023, 22:03 Глава держави Володимир Зеленський повідомив, що влада готується до запланованих подій та рішень.
Наступний тиждень буде особливо вагомим для захисту України, для руху до перемоги. Про це у неділю, 2 квітня, під час вечірнього звернення заявив президент Володимир Зеленський.
«Наступний тиждень буде особливо вагомим для нашого захисту, для нашого руху до перемоги. Вже готуємося до запланованих подій та рішень. Головне зараз - берегти нашу єдність, дбати про наших захисників, захисниць, допомагати одне одному і державі", - наголосив глава держави.
Нагадаємо, Зеленський заявив, що єдиним шляхом зупинити російський терор є військова перемога України.
Loredana17• 02 апреля 2023
Ответ дляWseravno
В тюрму всіх московських попів, а потім обміняти на Азовців
А тих, хто прийшов під Лавру попів захищати?Я б погрузили в автобуси і в расєю
Loredana17• 02 апреля 2023
Ответ дляWseravno
Та які ж вони попи? Офіцери фсбшні
Читаю по вечерам• 02 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Арестович уже вышел из моды, я так понимаю?
Нет, это выпускатель пара, такой же оппозиционер, как Путин держали сначала Жириновского, а теперь Медведева
Читаю по вечерам• 02 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
Колись В.Зеленський заявляв : -’якщо втратимо Маріуполь ,то втратимо всю Україну ..’ .. кожного дня ми не здамо ,все надходить все йде до перемоги ..’
Тому дуже важко слухати ,а тим більше вірити
Дивіться сводки і карту
А також яка зі сторін яку постанову чи гучну політичну заяву випустила. Решта ни о чем
А істерика баби Мані чи те, що на території певної області (навіть без назви населеного пункта) не то впала, не то збили ракету - це є не новина, а інформаційний шум.
Виходить ’в правде нет известий, а в известиях нет правды’.
Не мусить бути брехня, щоб було нецікаво, просто розмито і вода в ступі((
Ответ дляZara Zara
Пока Мариуполь держался, мы получали помощь. Сейчас такая ситуация с Бахмутом.
olgabaluta• 02 апреля 2023
Моя близкая Подруга пошла на фронт. Вчера мне сообщили, что она погибла. Я никак не могу принять это и понять, очень больно, она была прекрасным Человеком... 😣 Но не понимаю я и другого. Она была не молодой, не здоровой, с лишним весом, и практически не имела никакой военной подготовки. Как??? ее вообще могли послать в горячую точку? Ну как такое возможно?
Ответ дляЧитаю по вечерам
Дивіться сводки і карту
Сводку и карты тоже нужно толковать уметь правильно.
Советчицы сплошь военные эксперты.
Бахмут уже должны были взять много недель назад, по картам советчиц.
Советчицы сплошь военные эксперты.
Ответ дляolgabaluta
Співчуваю вашій втраті.
Вона медик?
Читаю по вечерам• 02 апреля 2023
Ответ дляriri
Всеобщую мобилизацию обьявят? Всех загребут?
Ви щось перепутали. Це в Росії була часткова, а тепер поки що воюють тими силами які набрали + по трошки контрактники і зеки .
А в Україні і так є загальна мобілізація, вже рік оголошена офіційно
Читаю по вечерам• 02 апреля 2023
Ответ дляJul-Ap
Советчицы сплошь военные эксперты.
Карту ГЕОГРФИЧЕСКУЮ
Alexsandra• 02 апреля 2023
Ответ дляriri
НЕ дай Бог!