Захід готується до тривалої війни в Україні.
Союзники із Північноатлантичного альянсу обіцяють поставити в Україну шість батальйонів танків Leopard. У сумі "Леопарди", що боротимуться в Україні, становитимуть 160 одиниць. При цьому більшу частину танків обіцяють лише до кінця поточного року. Війна в Україні, вважають західні союзники, 2023 року не закінчиться.
Про це повідомляє видання Die Welt, цитуючи міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса.
Колективний Захід передасть Україні шість батальйонів танків Leopard, каже Пісторіус. У них увійде два батальйони машин Leopard 2 і чотири батальйони танків Leopard 1. За словами Пісторіуса, 60 танків (2 батальйони) Leopard 2 поставить в Україну Польща разом із союзниками.
А згодом, ближче до кінця року, надійде ще сотня танків Leopard Таким чином, до кінця поточного року "зграя Леопардів" в Україні досягне 160 одиниць.
На жаль, Захід навряд чи зможе дати Україні більше танків.
"Я не бачу сценарію, за якого вийде відправити Україні додаткові Leopard понад те, про що було оголошено… ресурси союзників обмежені", - заявив голова німецького Міноборони.
Борис Пісторіус також додав, що Німеччина не може віддати всього, що має, оскільки їй і самій потрібно мати чим оборонятися. Однак він переконаний, що навіть цими постачаннями потреби української армії можна буде закрити.
"На жаль, у країн НАТО танки не стоять просто так, чекаючи на відправку. Попри це, я вважаю, що в середньостроковій перспективі вдасться покрити потреби України", - підсумував міністр.
Таким чином, судячи з заяви голови німецького військового відомства, Захід не розглядає 2023 рік як рік закінчення війни в Україні. Вочевидь, союзники розраховують на більш тривале протистояння. При цьому наше керівництво каже, що весна-літо цього року мають стати переломними у цій війні, і ближче до осені Україна здобуде перемогу.
Проте й МВФ, який, перш ніж затвердити кредитний план для нашої країни, змоделював свої прогнози подій, також не вважає, що війна в Україні скінчиться цього року. За оптимістичним сценарієм від МВФ вона завершиться в середині 2024 року, за песимістичним – триватиме до кінця 2025 року.
напевно треба припинити читати усілякі претензії на аналітику та припущення якихось невідомих суб’єктів.
якщо від вас залежить щось, що допоможе Україні перемогти - робіть це. якщо не залежить чи ви вважаєте, що не залежить, то просто живіть своїм життям. все станеться так, як повинно статися.
Kitty-77aa• 02 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
Таке припущення ,що хтось дуже не хоче взагалі перемоги України і затягування війни носить якийсь прихований план
Мені це стало зрозуміло ще влітку минулого року
Ответ дляjulil
А предпосылки к окончанию какие. Если война зашла в такую фазу, где за 100 метров территории месяцами воюем
Не знаю навіть, говорити з ними, намагатися їх переконати, не знаю що, але війну потрібно якось зупинити, а не заморозити, та не продовжувати її, бо в нас живої сили просто не хвате на кількість тих рашистів, які лізуть і лізуть в Україну, та не зупиняються.
Ответ дляАриэлла
’’Дагаваривацца’’?
Шольц тоже вчера не очень оптимистично высказался: ’Мы сделаем все возможное, чтобы у нас была возможность продолжать поддержку Украины до тех пор, пока это необходимо. Поскольку может случиться так, что эта война продлится два, три, четыре года, что станет вызовом для всех нас’.
Ответ дляrybka21
Дякую Вам за підтримку, але боляче на душі, від того що в новинах раніше давали надію, що війна закінчиться в цьому році, а тепер просто забирають її.
Natal_ka91• 02 апреля 2023
Якщо це так, є кулуарні домовленості, де перемога України не потрібна(( І найгірше, що наш генофонд знищується
Ответ дляАриэлла
це не підтримка
це моє бачення сьогодення і відношення до купи інфошлаку, що заполонив інтернет.
навіть неологізм з’явився - інформаційна гігієна. чули ж, напевно
НамСвоюРобити• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
Еммм, з ким і про що говорити?
Ответ дляWorrm
автор, а до чого тут контроль ЗМІ? Ви зараз пишете про ЗМІ НІмеччини. Хто їх контролює?
Ця новина в укр нет з´явилася, їх повинні були почати контролювати, але чомусь не почали, а ще, сьогодні всі новини почали писати казна що, ніби за ними ніякого контролю більше немає, це дуже дивно.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2023
Ответ дляIshoy
Все-равно к этому все прийдет, вопрос только какой ценой
Предмет розмови?
Тезисно.
Ответ дляАриэлла
ви взагалі жодного слова з ’новин’ не піддаєте сумніву?
Ответ дляАриэлла
Говорить можно о чем то, после того, как каждая сторона, будет на своих границах. Пока эти оккупанты на нашей земле, ни один автомат не затихнет с нашей стороны. Никаких пауз, никаких переговоров, никакого режима тишины.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
Хто повинен був почати контролювати?
Що саме треба було проконтролювати у цій конкретній новині?