Цирк на дроті• 03 апреля 2023

Є тут рукодільниці, які плетуть кікімори?

Дівчатка, є питання. З чого плетете на цю пору? Шукаю ідеї та де його все брати. Зараз використовуємо б/у мішковину та пряжу, але треба переходити на зелень, може порадите іще якісь ідеї, як у вас?
Пластилин_Колец• 03 апреля 2023
Не знаю чи буде корисно , у нас в місті є швейний цех, де шиють військову форму і т.д , то всі обрізки якраз віддають на плетіння сіток, кікімор .
ПрипоРошенная• 03 апреля 2023
А основа для кікімор у вас яка?
Я тільки думаю починати, ще збираю інформацію.
автор Цирк на дроті • 03 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
У нас теж є такий цех. Але їх директор віддає обрізки (частково навіть для наших цілей непридатні) в обмін на сітки
Тому не співпрацюємо
автор Цирк на дроті • 03 апреля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
А основа для кікімор у вас яка?
Та вже різні були за рік. Десь за кордоном дівчатка замовляли, бо у нас це дефіцит і чекати треба чергу на виробництвах 1-2 міс
Сон і дрімота• 03 апреля 2023
Ми плетемо з агротканини, а потім фарбуємо гумовими фарбами, можна ще зі спанбонду, дуже круто получається теж
автор Цирк на дроті • 03 апреля 2023
Ответ дляСон і дрімота
А фото є? Блін, але ж воно горюче, ми теж думали, бо легесенькі виходять. Та замовлень поки на них не було
автор Цирк на дроті • 03 апреля 2023
Ответ дляСон і дрімота
А прибором нічного бачення перевіряєте, тепловізором? Не демаскують?