Бавовна_• 03 апреля 2023

Жовто-зелені брови після хни

Хто фарбував брови хною? На краску для брів алергія, яку тільки не пробувала. В мене пудрові брови, але дуже світлі волоски. Тому хотіла зафарбувати . Нанесла хну, через 10хвилин почала стирати початок брови, а кінчики хотіла ще лишити, але побачила жовто-зелений колір. В паніці побігла все змивати. Але через 10 хв був впринципі нормальний колір і я толком не зрозуміла чи щось взялось чи ні, бо тримала по суті недовго. На руці робила пробу перед покраскою, то був нормальний коричневий колір. Це так проявляється хна? Може бути спочатку жовтий, а через якийсь час стати коричневим?
ротцвеники• 03 апреля 2023
Волоски желтые или кожа? Возможно хна так легла на пигмент перманента.

автор Бавовна_ • 03 апреля 2023
Ответ дляротцвеники
Волоски
ротцвеники• 03 апреля 2023
Ещё как вариант, что кожа была не обезжирена перед покраской.
автор Бавовна_ • 03 апреля 2023
Ответ дляротцвеники
Протерла спиртом, не було хлоргексидину
ротцвеники• 03 апреля 2023
Ответ дляБавовна_
Волоски
Тогда не додержали по времени.
автор Бавовна_ • 03 апреля 2023
Ответ дляротцвеники
Тогда не додержали по времени.
Тобто довше треба було, я злякалась, що жовті будуть і побігла змивати
Болтушка Му• 03 апреля 2023
покажіть сам хну, її склад
автор Бавовна_ • 03 апреля 2023
Ответ дляБолтушка Му
покажіть сам хну, її склад
Склад

хна пудра, 4-аміноанілін, перборат натрію, лимонна кислота безводна, карбонат магнію, сульфат натрію, мильний камінь
Болтушка Му• 03 апреля 2023
Так то ж не хна, така ж сама фарба для волосся, брів. 4-аміноанілін це і є той самий фарбник, бувають ще п-фенілендіамін у складі. Хна там скоріш як доглядаючій компонент. На таку хну може бути алергія як на звичайну фарбу. Будьте обережні так само з нею.

автор Бавовна_ • 03 апреля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну після навіть 5 хв з фарбою, в мене починають дуже зудіть брови, після цієї зони було все норм. Я вже думаю може в мене алергія на окислювач?
Болтушка Му• 03 апреля 2023
Ответ дляБавовна_
а оце може бути запросто. Але з такими фарбниками алергія може не відразу зявитися, тому також не розслаблятися)))) У багатьох алергія саме на хну, як на барвник
автор Бавовна_ • 03 апреля 2023
Ответ дляБолтушка Му
В мене після пологів алергія поступово починає з´являтися на багато що, на що раніше не було🤦
Болтушка Му• 03 апреля 2023
Ответ дляБавовна_
ага, алергія ще та зараза.