Потринділиця• 03 апреля 2023
Даєте гроші швидкій?
Цікавить таке питання
Пишна молодиця• 03 апреля 2023
Ответ дляПетриківна
На скорой святые люди, спасают жизни, можно и дать им на кофе, чай и тортик.
Я учусь у мамочки, просто это реально работает, когла ты жлоб, деньги не с тобой.
Вы правы .Всегда благодарю и стараюсь помочь где могу.И возвращается вдвойне.
Я така бойова• 03 апреля 2023
Моя мама фельдшер скорой помощи в небольшом районном центре. Иногда суют в карман 50-100 грн или шоколадку или угощают продуктами(яйца и т.п.). Берет, благодарит, но ее помощь как медика не зависит от того дают или нет - всем помогает одинаково.
Ні грама• 03 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Жебракам теж не треба давати?ну , корупція,хай йдуть собі і працюють.Так.?
Так. А чому саме дієздатним жебракам треба давати?
Петриківна• 03 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Да, ведь это позитивная энергия.
Моя мамочка и в парикмахерских и во всех сферах услуг, благодарит сверху, я ею восхищаюсь. И она у меня успешная бизнесвумен, но я какой то калич жлобливый, ведь она потрясающий пример)
неДодекаэдр• 03 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Так, тільки тут вважають що лікувати не будуть, якщо в карман не покладуть. У лікаря за прийом чи зміну ну від сили 2-3 пацієнти «подякують», інших теж лікують так само. Ну може трошки більше часу з вами поговорять, але на діагноз це не впливає.
Гжегож Бженчишчикевич• 03 апреля 2023
Раньше лет 10-15 назад давали 50 грн. Сейчас наверное 200 грн дают минимум
Пишна молодиця• 03 апреля 2023
Ответ дляМарічка
Ви зараз порівняли лікарів швидкої з жебраками, ви людина з мізками чи без?
А те щлґо лікарі працюють за копійки і якщо не ,сувати ´ то хто буде працювати??Давно забули ковід як не могли викликати швидку???
ЗавЛабСнаб• 03 апреля 2023
Да, 200грн платила, когда ребенку вызывали и взрослому.
Попадались хорошие врачи, никто денег не требовал, оказывали квалифицированную помощь и консультировали.
Это личное дело каждого, если считаете нужным и есть возможность, почему нет.
Пиу!Пиу!• 03 апреля 2023
Мое мнение - зависит от смены.
Одно дело если врач действительно оказал хорошую квалифицированную помощь, проконсультировал, то благодарность уместна.
А если на отеб... то нет.
Пиу!Пиу!• 03 апреля 2023
Ответ дляMoco
Может люди дают 500-1000
Уловили разницу?
Городской скорой 1000?
Вы в Украине?
Марічка• 03 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Але ж працюють, завдяки вашим 50 гривням?
Я ніколи не стикалася з тим, що не могла викликати швидку.
Пиу!Пиу!• 03 апреля 2023
Ответ дляMoco
От куда вам знать сколько люди дают? Может давали столько
Вы сколько лично давали?
Или вы теоретик?
Пекельнi Борошна• 03 апреля 2023
Даю. Их труд для меня что-то за гранью сил, терпения и самоотдачи.
Шалена красуня• 03 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Вы знаете, где-то и не будут. Я не о скорой сейчас. У нас лучше в больницу не попадать.
Марічка• 03 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
То ви з такими ще не стикалися просто.
Пишна молодиця• 03 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Я читала что нужно тоже с благодарностью скажем принимать и не отказываться тк ты блокирует поток энергии которой благодарят.
Пишна молодиця• 03 апреля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Вчера видела как на платформе откачивали бомжа синего.Мне реально жалко именно медика было,как он в рот засовывал пальцы чтоб достать язык.
неДодекаэдр• 03 апреля 2023
Ответ дляМарічка
То ви з такими ще не стикалися просто.
Ахахаха, я з вищою медичною освітою, в мене все оточення - це лікарі, за зміну якщо 2-3 пацієнти можуть оплатити то і добре, 70% не можуть. Бути лікарем - це не дешево, 50 балів для підтвердження категорії, участь в конференціях від 600 грн, курси по суміжній спеціальності - від 30 000 грн, членство в Європейській спільноті для доступу до їх матеріалів - від 600 євро за рік, один день навчання на базі профільної лікарні 2000-6000 грн. Ви ж самі не підете до лікаря, який лікує як і 30 років назад.
Угги в горошек• 03 апреля 2023
Нет. Это еще что за бред ?
Коррупция самая настоящая
Категорически не поддерживаю такого
Коррупция самая настоящая
Категорически не поддерживаю такого
Марічка• 03 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
’за зміну якщо 2-3 пацієнти можуть оплатити’ - оплатити що?
Марічка• 03 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А ви свідомо йшли на ю професію? Щоб отримувати подяку в карман?
Знали ж, що бути лікарем не дешево так? Так само як і знали за подяки в кармани.
Як лікуєте тих, хто не взмозі оплатити (що оплатити?).
Ви в приватній лікарні працюєте чи в державній?
неДодекаэдр• 03 апреля 2023
Ответ дляМарічка
Розчарувалась в медицині, покинула, і через пацієнтів також - я плачу налоги, значить ви забов‘язані приїхати в 3 ночі за свій кошт і спасати мене. Так, майже всі знайомі перейшли в приватні - по 3 роботи в кожного і в вихідні працюють теж. Мені ніхто не казав, що тікай з медичного, там без варіантів, якщо не хірургічна спеціальність. Медицина - це хоббі, має хтось оплачувати або батьки, або чоловік чи дружина. І лікують всіх однаково - чи ви асоціальний бомж з цирозом чи пацієнт з грошима. Тими самимм руками, тим же рентгеном, ендоскопом чи узд апаратом.