Налитое яблочко• 03 апреля 2023

Багато кажуть досягай більшого. Старайся і важко і багато працюй. А це як?

От працюю я припустимо на прибиранні або в АТБ. Як мені досягати більшого? Куди рухатись, коли зовсім не знаєш як і що і не дуже щось вмієш? Так, освіти теж немає, але зі всіх боків тріщать про те, що освіта це не головне. І що ви би казали?
Лялькодзьоб• 03 апреля 2023
Работать надо не по 20 часов, а головой. Это ближе к правде
Тишком_нишком• 03 апреля 2023
Скопить денег, пойти на курсы.
Просто болталка• 03 апреля 2023
Автор, у нас беда в стране с этим. Пока никак
автор Налитое яблочко • 03 апреля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
А як? Це само собою. Або наприклад навіть нашим біженцям. Дивилась ВВС, як наші пашуть на прибираннях, плачуть і хочуть додому. А хтось добре піднімається в будь-якій країні. І що ж воно таке…
автор Налитое яблочко • 03 апреля 2023
Ответ дляПросто болталка
Я особисто біди не бачу. Ресторани забиті, кафе. Я не заздрю, але просто бачу ж.
Oksana-f9a3• 03 апреля 2023
Я працювала в АТБ і в компанії були випадки коли з охоронця ставали директорами магазину, звичайно маючи освіту
В курсі діла• 03 апреля 2023
Моя знакомая работала маляром, сейчас в департаменте образования. Всего добилась сама, росла по карьерной лестнице, заводила полезные знакомства, пользовалась шансом если предлагали
Просто болталка• 03 апреля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Вы не поняли. У нас считается, что уборщице можно платить копейки, а можно вообще не платить, наверное ((
Хотя это тяжелый труд и должен оплачиваться нормально.
Автопортрет нурофена• 03 апреля 2023
Готовьтесь к нмт, поступайте на бюджет на заочное отделение, учитесь.
автор Налитое яблочко • 03 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Скільки з освітою працювали зі мною в АТБ… Я вже в нашу освіту не дуже вірю, нажаль…
Автопортрет нурофена• 03 апреля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Образование прилагается к человеку, а не наоборот. Это нужно понимать. Образование одинаковое, а результаты разные.
Броніки для Моніки• 03 апреля 2023
Що скільки не працюй фізично все одно будеш бідною. Тому що від фізичної праці вилазять болячки, і ти ті гроші віддаєш то масажистам, то лікарям.
Броніки для Моніки• 03 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Скопить денег, пойти на курсы.
І що, після курсів ніде не беруть. Треба досвід роботи мати. І після курсів йти аби куди де беруть без досвіду, що ще треба пошукати - там дно дніще, всі нерви повитріпають, поки той досвід здобудеш. А здоров´я ушатаєш поки гроші на курси будеш збирати. От і будь ласка...що нам лишається. На нормальну роботу з досвідом зовсім розвалюха вже прийде ..яка всі гроші буде психологам і лікарям носити.
Прокачую сідниці• 03 апреля 2023
Не знаю что вам посоветовать,скорее нет возможности.Надо иметь знакомых ,а у меня например такие же как и я ,либо уборщица,либо кассир.
Если готовы выкинуть свое здоровье на помойку ,значит на заработки.
Иди проституция ,но возраст и внешность.Мне это не пойдет ,недостатки в теле серьезные.
Люблю Украину• 03 апреля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
А що по самоосвіті? Які напрямки подобаються? Що хотіли б розвивати?
Броніки для Моніки• 03 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Мене щось з касира в ашані на старшого касира вчити не хотіли. Хоча коли влаштовувалась казали що є кар´єрний зріст, і навіть без освіти можна директором відділу стати, на місці навчать всьому. По факту їм тільки робоча сила треба за копійки в 7300.
gizma2019• 03 апреля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Смотря где работать, по крайней мере до войны можно было физически работать и иметь средние деньги
Oksana-f9a3• 03 апреля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Я в атб не виросла, але в велику кишеню зразу взяли Заступником директора після Адміна в атб, вчилася 2 міс, але там була умова вища освіта, в торгівлі на Адмін посади тільки з освітою беруть в мережах
Тишком_нишком• 03 апреля 2023
У меня знакомая начинала с продавца и стала региональным менеджером.
Комуникабельность важна, обаятельность, умение понравится людям. Помню как мы после универа устраивались вместе с однокурсницей на работу ( ее сразу взяли на ТВ), а меня нет и долго никуда не брали, хотя знания у нас были одинаковые, внешне я даже симпатичнее,но она общительная и умеет располагать к себе людей - а я нет,держусь на расстоянии.
tolyu• 03 апреля 2023
Яка у вас освіта? Розпочинайте з чогось. Зараз купа курсів і тренінгів безкоштовно. елементарно ДіяОсвіта
Роздратована шкіра• 03 апреля 2023
Высшее образование, действительно, не обязательно
Но важен общий уровень развития, кругозор, грамотность, умение искать и понимать информацию и тд. Обычно это хорошо прокачивается во время учебы в вузе.

А в целом, чтобы что-то уметь, надо научиться. Это могут быть даже курсы какие-то или колледж профессиональный. И дальше развиваться и становится лучшим в профессии. Следить за новинками. Хороший заработок подразумевает учебу все время.

Конкретно для уборщицы в АТБ нужно сначала понять, к чему душа лежит. Можно стать кассиром, потом начальником смены, потом управляющим магазином, открыть свой магазинчик. Но без знаний не получится ничего.
znumi• 03 апреля 2023
Не знаю, хто там що тріщить про освіта не головне, але це якраз головне.
Не головне лише формат цієї освіти, тобто диплом чи папірці - то дійсно часто вторинне. А от те, що у Вас в голові буде, які саме знання, навички, вміння - це якраз ключове для успіху.
znumi• 03 апреля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
З освітою чи з папірцем про освіту? Це принципова різниця.
Забула що?• 03 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ну так автор це знає і бачить сама…
Вона запитує ЯК?
Тема про це.
Моя улюблена страшко• 03 апреля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
ну то закінчить вузькопрофільні курси, а не вуз. і шукати нову роботу.
Моя улюблена страшко• 03 апреля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
то так хотілося)