ЭкстрасенсиХаЯ• 03 апреля 2023
Інтернет магазин. Порадьте фірму
Хочу відкрити інтернет магазин. Порадьте порядну фірму яка може все підготувати (сайт, хостинг,і все що для цього потрібно)
Якщо у когось є досвід можете сказати ціну для старту і вартість обслуговування?
Дякую
Дуже розпливчасті вимоги, щоб сказати ціну. Хостинг+домен - приблизно 800-1000 грн/рік, і фірма окрема для цього не треба, можна самостійно.
Сайт - залежно від вимог. Можна і на Opencart за годину з безкоштовним шаблоном поставити, і все буде працювати, каталог товарів заповнити, і замовлення можна буде оформити. А може, Вам треба щось дуже таке круте з купою індивідуальних вимог, що й 50 тис грн буде замало.
І що саме Ви вкладаєте в поняття ’обслуговування’?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 03 апреля 2023
Ответ дляznumi
Потрібен інтернет магазин для продажу широкого асортименту товару. Фільтри, пошук, кабінет покупця,покупка без кабінету. Кабінет адміністратора з додаванням товару
можливість автоматичної оплати.поняття обсуговування це наприклад додати ресурсів(cpu,ram) якщо відвідування збільшиться.