Ms. Откровенность• 03 апреля 2023
Чи зупинить чоловіка відсутність житла?
Чи має значення наявність власного житла у жінки при умові, що в усьому іншому вона йому подобається? Іншими словами чи потрібна сама жінка без майна, машин і заощаджень?
Як ухурделю• 03 апреля 2023
Так якщо чоловік шукає рівню собі, або він сам немає житла, але в житті часто трапляться коли досить забезпечений чоловік знаходить значно молодшу жінку та красиву, тут уже не так сильно має значення її житло, машина , тощо
Ms. Откровенность
• 03 апреля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
А для жінки?
І жінка такого ж віку.
Залізна тьотя• 03 апреля 2023
Ответ дляПротея

мне смешно от такого глупого вопроса, простите. это ваш мужичок такую причину выдумал?
Жінко, а ви свої питання бачили?)
Хвець-тець• 03 апреля 2023
Если мужчине эта женщина действительно нужна, его не остановит отсутствие у нее своего жилья
Божа кульбабка• 03 апреля 2023
Автор, вы не поверите, но если женщина нравится, то мужчину не смутят ни отсутствие жилья, ни наличие детей
Veronika_100k• 03 апреля 2023
Ответ дляПротея

Помню ваши тут вопросы, вы явно лидируете...
Ms. Откровенность
• 03 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
Звонить від того що за жінка і чи є в самого чоловіка де жити
Так, при умові, що у нього є майно.
Дадосвидания• 03 апреля 2023
А у чоловіка воно є?
Жінка, що на вулиці живе.
Орендоване, як мінімум є? Чи в 40+ з батьками проживає?
Жінка, що на вулиці живе.
Жена аллигатора• 03 апреля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
І жінка такого ж віку.
Вони однолітки і обоє без житла?
Це не допит, просто в старпості ви нічого не вказали
Ms. Откровенность
• 03 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Дякую.
ПрипоРошенная• 03 апреля 2023
Ответ дляХвець-тець
Леннон_Жив!• 03 апреля 2023
Так. Якщо в нього все є, то таку ж саму буде шукати. У мене до побачення навіть не доходить, коли дізнаються, що в мене нема машини . А так спочатку такі залицяльники . В мене фотки такі, наче я при грошах)
Ms. Откровенность
• 03 апреля 2023
Ответ дляХвець-тець
Залізна тьотя• 03 апреля 2023
У нашому суспільстві більше прийнято оцінювати статки і фінансові досягнення як раз чоловіка, а не жінки. До жінок більш поблажливе ставлення. Тому думаю, що відсутність власного житла не буде для чоловіка чимось поганим.
Ну і якщо є кохання, то взагалі пофіг. Незалежно від того чоловік це, чи жінка. Обставини і можливості у всіх різні в житті.
Ms. Откровенность
• 03 апреля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ms. Откровенность
• 03 апреля 2023
Ответ дляДадосвидания
А у чоловіка воно є?
Жінка, що на вулиці живе.
У чоловіка є, наприклад. Жінка живе в орендованій квартирі чи з батьками. Маю на увазі, що власного житла немає.
Ms. Откровенность
• 03 апреля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Вони однолітки і обоє без житла?
Він з житлом, вона без.
Жена аллигатора• 03 апреля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Він з житлом, вона без.
Як давно ви знайомі та як багато він про вас знає?
Серед чоловіків також є меркантильні особи
Ms. Откровенность
• 03 апреля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
У мене такі ж думки. Що це буде нюансом, який зупинятиме.
Ms. Откровенность
• 03 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую, хочеться сподіватись, що не все крутиться навколо грошей.
Свезло так свезло• 03 апреля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Обеспеченному не нужна девушка на троллейбусе и метро, как бы это обидно не звучало. Сама без машины