Видящие_помогите• 03 апреля 2023
Часто військові заграють
А я заміжня. Сьогодні один дуже симпатичний номер телефону запитував. Я відморозилась, а тепер сиджу і думаю, треба було дати, хоча б поспілкувалася з ним. А може взагалі то моя доля була. З чоловіком не все добре, я його не хочу, інтим дуже рідко. Іноді дуже бісить, багато в чому він мене не влаштовує. Багато разів були балачки про розлучення, але зупиняє наявність спільної дитини і як батько він хороший.
З іншої сторони розумію, що багато військових просто так заграють і потім через якусь несерйозну інтрижку втрачати сім´ю не хочеться. Якась каша в голові. Не запитую поради, просто виговоритись треба було.
Ручки-Крючки• 03 апреля 2023
Ответ дляПопадалочка
підсніжники збирали))
Я подумала трупы находили...
Видящие_помогите
• 03 апреля 2023
Ответ дляНе зви чайна
Я живу в прикордонній зоні. Працюю в магазині. Можу сказати точно, ходять і заграють майже кожен.
Ну я розумію, що я не одна така красавиця на все село. Та й делеко не красуня і не першої молодості. Але ж які думки в голову лізуть грішні, треба її посилати за кораблем
НичеНипанимаю• 03 апреля 2023
Для мене військові це грубо кажучи перепихнутися, нічого поганого не маю проти військових, але не наївна.
Пухнасті штани• 03 апреля 2023
Ой,а я вас розумію,я ніколи не зраджувала свого чоловіка,у шлюбі 12 рок.і так як тато він хороший,як чоловік,ну він більше за кордоном,секс дуже рідко і за 12 років якось все в побут перейшло,спільні теми про побутове ,якби не діти напевно б розвелась,любов пройшла,плюс я ніколи не відчуваю підтримки ну крім фінансової,порад і це все обговорено з ним,тому інколи думаю якби мені хтось щось запропонував( є і воєнний красунчик,але ж не пропонує) ,я б не відмовила напевно,потім би совість гризла,але не вважаю що через таке треба розлучатись,хоча наголошую ніколи не зраджувала,ну видно просто з часом хочеться чогось іншого
Не зви чайна• 03 апреля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Ну зараз вже пройшла ротація, а перед цими хлопцями стояв інший батальйон, то там капець, всіх перетягали. І женились і розлучались. Я в шоці
Видящие_помогите
• 03 апреля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Я це прекрасно розумію. Поки вони тут знайдуть собі дурненьку, щоб втішала, а потім до жінки і дітей повернуться. А ти залишишся біля розбитого корита. Все розумію. Але мозок мріє про якусь нереально шалену історію кохання, щоб як в кіно
Маю сечі• 03 апреля 2023
Ответ дляНевісточка ж
По молодости-глупости . Всё ждала и верила ... Сын хороший получился , не пьёт, не бьёт , как у многих . Я не с жалобами , а чтобы дамы не особо очаровывались военной формой .
Ах да, и звание с военной кафедры имеется)
А ви щасливі?
Видящие_помогите
• 03 апреля 2023
Ответ дляПухнасті штани
Ну в нас село невеличке, якщо прокатнусь з якимось військовим, то на наступний день всі гудітимуть про прастітутку мєсную. Тому тут без варіантів, або все серйозно, але де гарантії.. або ніяк
Дама_с_караваем• 03 апреля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Навіщо Вам такі побробиці? Ану скажіть ПОЛУНИЦЯ
що, не придумали?
Видящие_помогите
• 03 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Это что значит )))? Таки скучно с ним?
Так, немає навіть про що поговорити
Видящие_помогите
• 03 апреля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
що, не придумали?
Відкрийтесь, в особисті напишу
Невісточка ж• 03 апреля 2023
Ответ дляМаю сечі
А ви щасливі?
Всё ок ). Быстрей бы нашу Победу и пусть все вернутся оттуда невредимыми !
Видящие_помогите
• 03 апреля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Підтримую. Всі до одного
Пухнасті штани• 03 апреля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Насмішили,про прастітутку,ну якщо село важче звісно,але думаю якщо ви готові просто для задоволення( ще би не розчаруватись),а ілюзій особливих не придумувати
Пишу вірші, дорого• 03 апреля 2023
Ответ дляПротея
а как узнали про фею? ей глаза выцарапали уже?
А может ему надо, а не ей? Ей пофиг, она свободна, а он должен был мозгами думать
Гжегож Бженчишчикевич• 03 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Всегда было интересно как это человек муж плохой но отец хороший
Просто поясните девочки
Как как- ребёнка любит, время уделяет, в воспитании участвует, обеспечивает. Но с женой холоден, может нахамить, бесит она его, прошли чувства.
Видящие_помогите
• 03 апреля 2023
Ответ дляПухнасті штани
Ні, хочу красивої історії кохання і щоб в щасті і любові до старості. Але ж де гарантії
Бачу_майбутнє• 03 апреля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Автор написала 8 тыс зп, херовато обеспечиват
Маю сечі• 03 апреля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Дай Боже 🙏💙💛
Не зви чайна• 03 апреля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
У нас були хлопці з західної України, такі файні, такі щедрі на компліменти. Всі дівчата велись на то. Наші чоловіки не такі.
Гжегож Бженчишчикевич• 03 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну не вчитывалась)) просто коммент увидела и знаю ситуацию близкой подруги. Где муж плохой, но отец он хороший. И 2 человека мучаться, потому что если разойдутся будет плохо ребёнку.
Пухнасті штани• 03 апреля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Ну тут я незнаю,якби хто дав гарантію,я б так не фантазувала напевно,та й впевнена я в тому,що кожен з ким я б хотіла переспати у сімейному житті навряд чи був би кращим мого чоловіка,тому про таке і не думаю,чисто інколи про фізіологію можу пофантазувати,то й не дивно сексу в мене немає
Юлькин 1986• 03 апреля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Пробуйте, якщо не щасливі, чому ні?
Видящие_помогите
• 03 апреля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Оце в нас така ситуація, тільки моєму здається все норм, окрім одного інтиму малувато. А там Бог його зна, що в нього в голові
Бачу_майбутнє• 03 апреля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Это отмазки, ребенку плохо не в здоровой семейной атмосфере
Если родители нормальные они и разойдутся а родителями нормальными останутся
Видящие_помогите
• 03 апреля 2023
Ответ дляЮлькин 1986
Пробуйте, якщо не щасливі, чому ні?
Незнаю, боюся