ЗавЛабСнаб• 04 апреля 2023
Допоможіть вибрати чоловічий парфум. Фото
Сьогодні йому 35 років. Не знаю що подарувати.
Хотіла Саваж, але думаю щось інше, схоже, не важке.
Щоб підходило до зовнішності та стилю.
Люблю порядок• 04 апреля 2023
Ответ дляБарбітта
Аж похолодело все внутри. Так похож на бывшего! Особенно второе фото
И?)
Люблю порядок• 04 апреля 2023
Ответ дляБарбітта
Я ждала Вас

.

Как ваш бывший касается этой темы, ещё в конце поста, этот смайлик нет
ЗавЛабСнаб
• 04 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
А грошей ви йому вже позичили ?😂
Навіщо? Якраз навпаки. Дарував подарунки. Тепер є нагода, щоб і я щось. Але каже, що нічого не треба
ЗавЛабСнаб
• 04 апреля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
TOM FORD Ombre Leather
Versace Eros
Версаче Ерос ні, а от омбре хочу сьогодні ще раз нюхнути чи не буде заважкий.
Маю рацію• 04 апреля 2023
Барберам угодити важко, бо у них представлені цікаві аромати одеколонів, мій чоловік після стрижки вічно якісь додому приносить і аромати досить не погані, а вартують мало
Може не парфум?
Бесконечность-не предел• 04 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
PACO RABANNE Invictus
ЗавЛабСнаб
• 04 апреля 2023
Ответ дляСоседушка
Я за Саваж. Дарила и мужу, и сыну. Подошёл обоим.
Якось так виходить, що завжди універсальний парфум. Колишньому чоловіку дарувала. Думаю чи не буду згадувати, коли чутиму на іншому
Соседушка• 04 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не будете) Визуализация перебьёт. Тем более на разных мужчинах он раскрывается по разному.
ЗавЛабСнаб
• 04 апреля 2023
Ответ дляМаю рацію
Може не парфум?
О, да... Він у цьому розуміється. Я ще раджуся що краще для догляду за волоссям і інше.
Думала може браслет який брендовий, але часу до 7 вечора. Це треба походити по магазинам.
Барбітта• 04 апреля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Точно так же, как и Вы, которая бдит за тем, кто и что здесь пишет. Это Вы одна в каждой теме раздаете указания, что кому писать или вас много?
Барбітта• 04 апреля 2023
Плюсуюсь за TOM FORD Ombre Leather. Очень нравится на мужчинах такого типажа.
Атятя_тётя• 04 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мій чоловік схожий за стилем і має мусульманські крові. Пако Рабан носить із задоволенням. Із браслетів та інших аксесуарів - Diesel
Люблю порядок• 04 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
П@ц, что один парфюм в мире. Нафиг оно надо эти ассоциации.
Затестите Гермес Терра де Гермес, Шанель алюр спорт, Джорджио Армани Аква ди Джио....
Люблю порядок• 04 апреля 2023
Ответ дляБарбітта
Я так и думала, что у вас совсем печалька, ни --- , ни фантазии)
Барбітта• 04 апреля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
У Вас методичка распечатана по шаблонным фразам или в тетрадку выписываете?
ЗавЛабСнаб
• 04 апреля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Я ще думаю може в нього Купа таких парфумів, я по запаху не визначаю, але різні щоразу.
Зараз погуглю де найближчий Дізель.
Атятя_тётя• 04 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Зараз погуглю де найближчий Дізель.
Якщо він носить аксесуари, то з Дизелем не прогадаєте. Ціна лише трохи кусається. Ну і розмір зап’ястя треба приблизно розуміти.
Люблю порядок• 04 апреля 2023
Ответ дляБарбітта
С вами диалог закончен, не интересно, не по теме
Библиотекарь• 04 апреля 2023
Якщо по темі
Виникла асоціація з монталь одразу
Oudmizing або black aoud
Виникла асоціація з монталь одразу
Oudmizing або black aoud
Пиши-пропало• 04 апреля 2023
Упаси Боже, дарить по внешности((( мой муж любит деревяшки и кожу, сладкое, а по нем и не скажешь, тут бы знать хотя бы направление, что человеку нравится.