Лукава Кішка• 04 апреля 2023
Чи мають право вимагати гроші
В мене мешкають родичі-переселенці із сином- підлітком. Він гуляв із новими друзями, один з яких позичив йому ел.самокат. Цей хлопець поїхав кататися, і на нього наїхала автівка. Дитина не дуже постраждала, але самокату капець. Водій поїхав. Було темно, хлопчик не звернув уваги, що за машина і т.д. У травмі перелічили забої і сказали, що самі повідомлять поліцію, нам чекати. Батьки володаря самокату вимагають грошей за зіпсовану річ. У родичів грошей нема взагалі, вони нічого віддавати не взмозі. Чи мають право ті батьки вимагати гроші за законом? Чи хай тоді подають до суду, чи який взагалі план дій у таких випадках?
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ок, я не буду брати чужого, як скажете.
Вчити дитину не буду, в мене свої є, є кого вчити.
Ні, мені не три роки.
Куди поліцаєв визвати? На місце ДТП, що сталося у вихідні?
Ні, мені не три роки.
Дапохрен, вам это самой еще не ясно? Детей нужно учить до, а не после. Скажите таки спасибо, что его водила не отметил или сам не вызвал полицаев и вы не будете возмещать еще и ремонт авто, помимо самоката!
Мушля з Криму• 04 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
А може він взагалі в´їхав в стоячу на парковці машину. Хто тепер дізнається ту правду?
Так що ще може знайтись десь розлючений власник пошкодженої машини. Чи паркану. Чи ще щось.
Та отож, або у стовп чи зупинку.
Я так розумію, що хлопчина ще те брехло.
Встидаюся запитать• 04 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Звичайно є. Цивілізація не тільки до Києва дійшла)
Как хорошо. Надеюсь во все города?
Садоводница• 04 апреля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Как хорошо. Надеюсь во все города?
У нас в городе есть
Мафиозная• 04 апреля 2023
Ответ дляТанцепесенная
Відповідальність повинен нести власник джерела підвищеної небезпеки, тобто водій автомобіля. В тому числі і за шкоду, завдану здоров´ю хлопчика-переселенця і моральну шкоду.
Так может там парень выскочил на проезжую часть и сам виноват?🤷🏻♀️
Лукава Кішка
• 04 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Особисто я нічого відшкодовувати не буду, це ну прямо 100%. Не нервуйте так, і якось примириться із цим фактом)
фрау Гітта• 04 апреля 2023
родители притрушенные.
а вообще по закону с какого возраста несовепшеннолетние могут шастать по улицам в темное время суток? да еще в ВП?
Мафиозная• 04 апреля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Дали переселенцю по доброті душевній покататись, а повернули зламок. Мда
А зачем давали? Чем думали?
Встидаюся запитать• 04 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Водитель сначала сбил а потом избил. И правильно сделал
Я праильно понимаю вашу логику?
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
А десь в УК є такий пункт - ’за брехню’ і прямо ’перед усіма’? Перед вами також? Бо ви якось особливо кровожерливо висловлюєтеся
Вашего переселенчика пожалеть нужно или вас? У вас с пониманием слова ,,перед всеми ,, проблемы?Поясняю-----за ущерб нужно возмещать и за вранье отвечать, что не так?
Встидаюся запитать• 04 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Кто виноват определяет суд
Мафиозная• 04 апреля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Да прям. Коди пішохід вискакує на дорогу і його збивають, то винен пішохід. А тут прям водій винен
Там правы в том, что нельзя было покидать место ДТП
фрау Гітта• 04 апреля 2023
кстати вопрос!
а у всех уже включили освещение в парках и скверах? у нас почему-то только уличное дали. а в сквере - нет.
Встидаюся запитать• 04 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Перелік міст з велодоріжками автору ніяк не допоможе))
Ну тогда и про велодорожки нет смысла упоминать
Лукава Кішка
• 04 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Кров´ю)
Зрозуміло, чого ж.
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Я праильно понимаю вашу логику?
Вы уверены вообще в том, что его сбили? Тут брехня на брехне, вы не понимаете?
Встидаюся запитать• 04 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Нет, не понимаю.
Скажет полиция что мальчик наврал значить наврал.
А сейчас советчицы закрыв глаза на дтп и преступление
Макают 13л ребёнка как угодно
Садоводница• 04 апреля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Та отож, або у стовп чи зупинку.
Ще питання до матері.
Приходить з вулиці дитина (хронічно хворий, що потребує вартісного лікування), в нього болить голова (!!), спина, нога, по тілу синці та подряпини (при тому не один і не два, судячи по ’лікарня перерахувала всі забої’).
Мати кидається аж на який там день в лікарню, коли стає відомо, що то був типу наїзд, а не просто впав з самоката. І то не в лікарню першочергово, а в поліцію яка вже перенаправила до лікарні.
Чи то я шось не розумію чи я не знаю як це коментувати.
ГугелП@лАмался• 04 апреля 2023
Дуже мерзотна ситуація.
Сама в відношенню ’ми переселенці, у нас грошей немає, ми нічого не винні’
І так, я сама переселенка.
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Удалено администрацией...
Отжигающая• 04 апреля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Нет, не понимаю.
Макают 13л ребёнка как угодно
К сожалению для электросамоката нет ограничения по возрасту или водительских прав,а скорость приличная и велодорожек в Украине очень мало.Мой сын 14-летний катается,но я не в восторге от этого
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Нет, не понимаю.
Макают 13л ребёнка как угодно
А оно было,то дтп, факты? Доказательства? 13 летний ребенок в темное время на самокате на дороге, вы себя слышите? Тут еще нужно понять, кто виноват ,кто пострадавший и кто и зачем врет.
Встидаюся запитать• 04 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Якраз є зміст, ви не в курсі, що є правила їзди на вело і електротранспорті. Якщо ви з Києва, гугліть, я не буду витрачати час на очевидні речі))
Нет, я не из Киева.
В городах где не нарисовали велодорожки можно на самокате ездить?
Или подождать пока нарисуют?
Встидаюся запитать• 04 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Ну вот суд и решит.
А жалеть что водитель не навалял мальчику- низко даже для уровня советчицы.
ГугелП@лАмался• 04 апреля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Нет, не понимаю.
Макают 13л ребёнка как угодно
Дитина є дитина, хоч їй і 13 років.
Але в цій ситуації два абсолютно рівноправні винуватці.
Це мама хлопця якій пофіг де він і як він. А якщо щось сталось то робить круглі очі що її хата скраю.
І винуватець Дтп якщо таке мало місце.
Встановленням факту дтп займеться поліція.
А мамі штраф за неналежне виконання батьківських обовязків
І винуватець Дтп якщо таке мало місце.
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Ще питання до матері.
Все вы правильно понимаете. Тут все не сходится и крепко вранье сидит во всех словах и мыслях автора этой истории.
Встидаюся запитать• 04 апреля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Дитина є дитина, хоч їй і 13 років.
І винуватець Дтп якщо таке мало місце.
И суд решит про оплату самоката.
Сейчас родители деньги дадут а завтра к ним опять придут с плачем ’вы ничего не давали’