Лукава Кішка• 04 апреля 2023
Чи мають право вимагати гроші
В мене мешкають родичі-переселенці із сином- підлітком. Він гуляв із новими друзями, один з яких позичив йому ел.самокат. Цей хлопець поїхав кататися, і на нього наїхала автівка. Дитина не дуже постраждала, але самокату капець. Водій поїхав. Було темно, хлопчик не звернув уваги, що за машина і т.д. У травмі перелічили забої і сказали, що самі повідомлять поліцію, нам чекати. Батьки володаря самокату вимагають грошей за зіпсовану річ. У родичів грошей нема взагалі, вони нічого віддавати не взмозі. Чи мають право ті батьки вимагати гроші за законом? Чи хай тоді подають до суду, чи який взагалі план дій у таких випадках?
Лукава Кішка
• 04 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Так родителям тогда дорога в полицию, писать заявление, пусть ищут водителя... или это должны делать родители того ребенка, который дал самокат?
У процесі.
Кашпо• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Звичайно.
Я віддавати не збираюся точно)
А їм ні з чого.
Я віддавати не збираюся точно)
А їм ні з чого.
Думаю, можна ’відморозитсь’, навряд чи вони будуть судитися за той самокат, але хлопчика шкода, можуть цькувати на вулиці однолітки
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Поїхали до поліції, але їх відправили у лікарню. А там вже сказали, що вони самі сповістять поліцію, що такий порядок. У поліції ніяких заяв не прийняли. Сталася кілька днів тому, хлопчик зізнався тільки зараз і показав синці. А одразу просто сказав, що впав з самокату, тому що шкульгав, боліла спина й голова. Коли почали дзвонити батьки і вимагати гроші - зізнався, як саме самокат зазнав ушкоджень.
Вам три года? В таких случаях полицаев на место дтп вызывают и скорую тоже. А по ходу, научитесь не брать чуживе вещи, а если берете, то возвращаете целыми, а если нет, то возмещайте ущерб! Будет наука вам. И не нужно приплетать то, что они переселенцы, ответственность должна быть у людей и мозги. И научите ребенка говорить правду и не врать.
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
От такі переселенці, і не кажіть.
Наїхати на дитину і звалити з місця ДТП - це вас не збентежило взагалі, я так розумію?
А что ваш ребенок делал на самокате на дороге, вас это не смущает? А почему соврал? А была ли вообще машина?
Сметчица• 04 апреля 2023
Ответ дляТайТаке
Но тут уже назначили виноватым доя взыскания
Я никого не назначала. Водитель не имел права после наезда уезжать с места ДТП... И это однозначно
Садоводница• 04 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Тоді потрібно переглядати записи і дивитися, хто винуватий. Якщо водій, вимагати гроші на самокат з нього ( але потрібен чоловік для цього діла), якщо ж дитина, то таки прийдеться компенсувати мамі(((
Але, вважаю, поліція не буде цим займатися, на жаль...
Сколько там дней прошло. Записи могут уже тю-тю
Фея_3уровень• 04 апреля 2023
Ну тут швидше за все,що дитина сама виїхала на дорогу,тому нікому і не сказала.
Але в будь-якому разі чуже майно пошкоджене. І Батьків іншої дитини прекрасно можна зрозуміти. Якщо завтра сусід мій зверху захоче прийняти ванну,ввімкне воду і десь піде,забувши про неї,а мене затопить,я маю право звертатися за компенсацією?
Нормальні батьки самі б повернули б гроші,як би тяжко це не було. І буде наука,що чужі,тим паче недешеві речі,брати не можна. Дитині не 3 роки
Лукава Кішка
• 04 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Ок, я не буду брати чужого, як скажете.
Вчити дитину не буду, в мене свої є, є кого вчити.
Ні, мені не три роки.
Куди поліцаєв визвати? На місце ДТП, що сталося у вихідні?
Ні, мені не три роки.
Мушля з Криму• 04 апреля 2023
Ответ дляТанцепесенная
Відповідальність повинен нести власник джерела підвищеної небезпеки, тобто водій автомобіля. В тому числі і за шкоду, завдану здоров´ю хлопчика-переселенця і моральну шкоду.
Дивлячись де відбувся наїзд і за яких обставин.
Закусенец• 04 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Но мальчик должен был позвонить родителям, сообщить о происшествии.
А так водитель уехал, самокатчики никого в известность не поставили.
Если там нет камер, как вообще можно доказать, что сколько-то дней назад там что-то произошло?
Лукава Кішка
• 04 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Мій взагалі нічого не робив)
Чому збрехав - ну ось таке брехло.
Чи була автівка - мабуть, так, бо самокат понівечений.
Чому збрехав - ну ось таке брехло.
Мушля з Криму• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Щось цей хлопчик бреше
Садоводница• 04 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Если он был. А то какая-то странная история.
Сметчица• 04 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
Однозначно! я это написала еще раньше. Скорее всего сам выскочил, поэтому и не позвонил. Благо хоть сам цел остался.
Садоводница• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ок, я не буду брати чужого, як скажете.
Ні, мені не три роки.
Звісно. Поліція працює без вихідних. Що за питання дивні?
Мушля з Криму• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
От такі переселенці, і не кажіть.
А може він вискочив неочікувано на дорогу в темноті.
Ви щось про гальмівний шлях автомобілів і про те, що пішоходи і вело/самокатисти є учасниками дорожнього руху чули?
Лукава Кішка
• 04 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Ще раз, по складах.
Коли викликати поліцію - зараз?
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляТанцепесенная
Звісно. Мабуть, Ви дуже великий фахівець у галузі права, а я чогось не довчила в універі і за 15 років практики. Чекаю від Вас посилання на норми ЦК, що підтверджують Ваші твердження.
У пешеходов тоже есть пдд и они должны выпоняться, не так ли? Перед тем, каквыйти на зебру, пешеход ОБЯЗАН убедиться в безопасности своего передвижения, потому как просто зебра не дает ему никаких приемуществ. Выскакивать на зебру за пару метров до движущейся машины, это нарушения ПЕШЕХОДА. Самокат/велосипед обязаны по переходу катить в руках, то есть спешиться и переходить спокойно ногами,а не вылетать на тс. Вот такие правила.
А_мій_самий_самий• 04 апреля 2023
Моя позиція така
Якщо я щось даю свому сину, а він віддає цю річ в користування дрям - таке його рішення. Дорослий щоб віддати, дорослий щоб розібратися з наслідками.
Цінністю є здоров´я людини, а не річ. Тому я б зосередилася на здоров´ї підлітка незалежно з якої стороні ситуації я б була.
Якщо б мені висловили претензій і вимагали відшкодування, я б попросила зробити це через офіційних осіб.
Пропоную вам знайти для цих батьків безкоштовну юридичну консультацію у вашому місті і далі вже йти цим, офіційним шляхом.
Встидаюся запитать• 04 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
На дитину наїхали на велодоріжці? Чому неповнолітня дитина в темну пору року гуляє без нагляду?
У нас есть велодорожки? Кроме Киева
Садоводница• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ще раз, по складах.
Коли викликати поліцію - зараз?
Зараз вже нема сенсу звісно. Після дтп.
Патриоточка• 04 апреля 2023
Нужно было полицию сразу вызывать. У нас знакомый ехал на мотоцикле. Мальчик летел с горки на самокате и выехал на скорости на пешеходный переход и въехал в заднее колесо в мотоцикл. Мальчик начал просить не звонить никуда, но вызвали полицию и скорую. Водителю ничего серьезного не было, но штраф оплатил и походить в полицию пришлось.
Капризуля• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Мій взагалі нічого не робив)
Чому збрехав - ну ось таке брехло.
Ну пусть теперь отвечает за свою брехню перед всеми. И прекратите везде говорить о том, что он переселенец, жалости он не заслужил, а только пи@дюлей хороших.
Отжигающая• 04 апреля 2023
Поэтому я детям категорически запрещаю самокат,велосипед брать чужой покататься.
Лукава Кішка
• 04 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
А десь в УК є такий пункт - ’за брехню’ і прямо ’перед усіма’? Перед вами також? Бо ви якось особливо кровожерливо висловлюєтеся
Ответ дляПатриоточка
Штраф за что?
Садоводница• 04 апреля 2023
Ответ дляМушля з Криму
А може він взагалі в´їхав в стоячу на парковці машину. Хто тепер дізнається ту правду?
Так що ще може знайтись десь розлючений власник пошкодженої машини. Чи паркану. Чи ще щось.