жінка незаміжня• 04 апреля 2023
Чому дитина часто позіхає?
1.5 роки, спит раз в день, 2.5 - 3 години. В 15 годин прокинувся, в 17 вже позіхає і дуже нервовий, декілька днів поспіль так. Щось його турбує, не можу зрозуміти що. Зуби всі вилізли. Що це може бути
База_птеродактилей• 04 апреля 2023
Ответ дляКровавый бархат
Кислорода не хватает (свежего воздуха).
підтримую, більше гуляйте на свіжому повітрі + вдома часто провітрюйте приміщення, щонайменше 5разів, а з таким потепліннм вже можна і на годину-дві відкривати
Дитина повинна ходити, рухатись на вулиці, кров буде краще циркулювати
жінка незаміжня
• 04 апреля 2023
Зрозуміла. Були на двлрі, годину погуляли, то прийшов веселий