СМСница• 04 апреля 2023

Який процент беруть мебельщики при проекті під ключ?

Добрий вечір.
Може хтось повязаний з цим видом діяльності, чи недавно робив меблі на замовлення.
Інформація потрібна, щоб прийняти рішення хай робить чоловік, но то розтянеться на місяці чи зможемо собі дозволити послуги спеціалістів.
Дякую.
Невісточка ж• 04 апреля 2023
Автор, зараз є знижки на деякі позиції на Кронасі. В них дещо буває поцікавіше ніж на Віярі. Прицініться, може бути вигідніше.
МамОмужа• 04 апреля 2023
Я заказывала кухню. Так и не добилась от мастера сколько за работу
Мутил мутил, но вышло что чеков мне предоставил на 60%от суммы. Видимо 40процентов это работа.
АгатаХристя• 04 апреля 2023
Ответ дляішо
Таке зробить?
Така кухня не складна. У нас складніша, з поворотами. Тому кухню ми замовляли в Мерксі.
автор СМСница • 04 апреля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ви зараз про матеріали говорите?
ішо• 04 апреля 2023
Ответ дляАгатаХристя
ааа, он воно що, розумію, ага.
ну що ж, піду геть і не буду заважати дуже поважним людям
АгатаХристя• 04 апреля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Там теж можна купити матеріали по своєму проекту?
Совбез• 04 апреля 2023
Мы в своё время и шкаф купе, и обычный шкаф и позже кухню заказывали через Вияр. Искали мастера, который с ними работает. Никакого процента. Четко цена за проект и четко цена за сборку. Все материалы, всю кухню оплачивали лично на Вияре. Доставка Вияром, тоже платили лично. Экономия колоссальная.
Мастера разные, с одним были проблемы, с другим все супер, но он эмигрировал. Так что не посоветую.
Совбез• 04 апреля 2023
Автор, со шкафом я бы не заморачивалась даже. Набросать примерный проект от руки, записать точные замеры и к менеджеру на Виар. А потом муж сам соберёт.
автор СМСница • 04 апреля 2023
Ответ дляСовбез
Дякую.
Мамаша в бигудях• 04 апреля 2023
Ответ дляішо
звичайна? а звичайний автомобіль ваш чоловік може побдувати, чи пошити вам чоботи?
Да ну. Шкаф-купе может спроектировать любой кто умеет пользоваться Компасом или Автокадом, то есть, любой инженер с головой.
Невісточка ж• 05 апреля 2023
Ответ дляСМСница
Ви зараз про матеріали говорите?
Так
Невісточка ж• 05 апреля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Звичайно. На сайті є кнопка ’кронас майстер’. Там в программі розкрою робиться деталіровка, кромкування, фрезерування. Ось учора почала з цим розбиратись. Перед початком надо уточнити наявність матеріалу.