СМСница• 04 апреля 2023
Який процент беруть мебельщики при проекті під ключ?
Добрий вечір.
Може хтось повязаний з цим видом діяльності, чи недавно робив меблі на замовлення.
Інформація потрібна, щоб прийняти рішення хай робить чоловік, но то розтянеться на місяці чи зможемо собі дозволити послуги спеціалістів.
Дякую.
Братья Капли• 04 апреля 2023
Ви маєте на увазі яку вартість вкладають до замовлення на доставку та монтаж?
Наш майстер брав 50%, але при цьому віддавав свою 20% знижку від замовлення матеріалу.
СМСница
• 04 апреля 2023
Ответ дляішо
тут як...дуже залежить, які у вас очікування і що ви отримаєте в результаті.
якщо буде робити чоловік, то може вийти разів у п´ять дорожче, ніж замовити
У нам звичайна шафа купе, тому ризиків нема
СМСница
• 04 апреля 2023
Ответ дляБратья Капли
Так.
В результаті виходило 30% так?
Сама собі лікар• 04 апреля 2023
Ответ дляішо
Ні . В моєї подружки меблевий магазин. Вона окремо платить за проект/розрахунок, окремо за розкрій, окремо за доставку, а чоловіку за складання меблів у замовника. Дрібні тумби робить розрахунок сама, за складге платить
АгатаХристя• 04 апреля 2023
Ответ дляішо
Не вийде дожче це точно
АгатаХристя• 04 апреля 2023
Ответ дляішо
звичайна? а звичайний автомобіль ваш чоловік може побдувати, чи пошити вам чоботи?
Зрівняли
ми всі шкафи самі робили, ніякої спец освіти немає. Грловне щоб мізки були
Сама собі лікар• 04 апреля 2023
От якщо чоловік авторки зробить розрахунок, сам забере розкроєне, сам збере, то заплатити лиш за роботу з матеріалом
СМСница
• 04 апреля 2023
Ответ дляішо
Як мінімум починити може сам.
Чоловік в старій квартирі всі меблі збирав сам, і в новій теж. Тому Ваш приклад некорректний.
Я ще розумію кухню це не просто, є моменти, а шафа це легко.
АгатаХристя• 04 апреля 2023
Ответ дляСМСница
Як мінімум починити може сам.
+100
Братья Капли• 04 апреля 2023
Ответ дляСМСница
Так.
В результаті виходило 30% так?
Ні, не зовсім 30%. Треба рахувати окремо. Ви не отримуєте знижку, але повний безкоштовний монтаж виробу.
В любому випадку самостійно дешевше виходить. Але трохи є момент. Ваш чоловік повинен повністю дати завдання на виробництво для вирізки деталей, порахувати кромкування (якщо це сам не робить), замовити всю фурнітуру ну і ще деякі моменти що пов’язані з монтажем. Звісно доставити якось це, самостійно занести до квартири чи будинку та зібрати. Якщо це пак деталей, то рукастий мужчина це зробить. Але якщо це ящики в шафу і додаткові елементи, то треба трохи мороки. Тому інколи роботу краще віддати людям які знаються на цьому.
СМСница
• 04 апреля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Зрівняли
Вот вот.
Пані прирівняла себе до спеціаліста найвищої категорії. Хотя я проект сама на папері намалювала, чоловіку лише в програму внести. Хоча 10 років тому Віяр і з паперу брав в роботу.
АгатаХристя• 04 апреля 2023
Ответ дляСМСница
Як мінімум починити може сам.
Справа навіть не в ціні. Тим мебельщикам кажеш зробіть так-то, вони малюють як їм вздумається. Кажу треба шухлядка 30 см, він малює 25. І ще багато чого. Плюнули, зробили самі. Все ,як хотіли. Вийшло процентів на 90 дешевше.
Братья Капли• 04 апреля 2023
Ответ дляСМСница
Вот вот.
І зараз бере з паперу. Все вносять самі менеджери, теж нормально, можна без креслень.
СМСница
• 04 апреля 2023
Ответ дляСама собі лікар
Ми вже маємо в цій справі досвід, но часу зараз обмаль.
Но лише брак часу, но і кошти впритик
Братья Капли• 04 апреля 2023
Ответ дляішо
Таке зробить?
Ой, тут навіть мені лівий кут ріже око, що не в рівень спроектований. І труба зверху якось не дуже виглядає.
СМСница
• 04 апреля 2023
Ответ дляБратья Капли
Но тоді буде без скидки. Тому думаю вигідніше найти майстра у якого максимальна скидка і нормальний процент
СМСница
• 04 апреля 2023
Ответ дляішо
ну я ще роблю шафи-плацкарт і шафи-загальний вагон
Молодець.
А мені ця інформація навіщо?
Братья Капли• 04 апреля 2023
Ответ дляСМСница
Не всі дають знижку, тим паче всю. Тож заробіток. Або +100% за послуги. Я по знайомству замовляла. Але якщо ви впевнені в чоловікові і готові чекати, то вигідніше напевно без знижки.
Матеріал значно подорожчав. Наприклад, при вартості шафи в 20000 грн + 10000 (послуги). Повна вартість 25000. Все одно економніше виходить.
Братья Капли• 04 апреля 2023
Ответ дляСМСница
До чого Всше фото?
У нас шафа купе.
То просто людина показує свою роботу, але якості там немає. Не замовляйте у таких
Невісточка ж• 04 апреля 2023
Майстри беруть по різному, це індивідуально. Мій майстер каже що бере 35%. Але як я можу це підтвердити? Аж ніяк. Я не знаю яка в нього є знижка, скільки коштує розкрій і кромкування. Він називає вартість, я сплачую. Знаю що в підсумку в нього мені вигідніше замовляти ніж у інших. Я сама спроектувала прихожу, бо треба було дуже швидко, щоб дсп взяти зі знижкою. А в майстра не було часу. Тому сама все придумала, він вже займався всім іншим. Зараз сама проектую кухню, чоловік буде збирати. Фінанси дуже обмежені, але і не хочеться втрачати в якості. Першу кухню він вже збирав 17 років назад, все в нього вийшло без сюрпризів, хоч це і був його перший досвід. Не думаю, що це занадто важко. Головне правильно зробити проект і розкрій, а скласти конструктор то вже не проблема.