рукиЖимолости• 04 апреля 2023
Ліполітики- варто чи ні?
Обличчя сильно з‘іхало вниз, набрякше..
Може, ліполітики? Читала, що боляче..
рукиЖимолости
• 04 апреля 2023
Ответ дляИнтимная
Так липолитики вам в этом деле не помогут
А що?
Сяду на шию, дорого!• 04 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
А що?
Лифтинг, филлеры, круговая подтяжка. Косметолог на очной консультации проконсультирует.
рукиЖимолости
• 04 апреля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Це все дуже дорого?
Oksana-f9a3• 04 апреля 2023
Мені від щік допомогла одна процедура, післязавтра йду на другу процедуру підборіддя. Взагалі не боляче тільки був синець під підборіддям, я рекомендую для схуднення LighFit, не розпирає, не набрякає ледве гріє, але є ряд умов наприклад відмова від алкоголю і шкідливої їжі
Фіфачка• 04 апреля 2023
Жити без тееебе
Я б полетів з тобою в неееебо.
Я повернув би час назад
і сказав би тааааак
Я вибачаюсь, але завжди в голові коли цю фразу чую
Я б полетів з тобою в неееебо.
Я повернув би час назад
і сказав би тааааак

рукиЖимолости
• 04 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Це ліполітик?
рукиЖимолости
• 04 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
А що було з щоками?
Oksana-f9a3• 04 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
А що було з щоками?
Поправилася в лиці і не могла схуднути, якщо вам косметолог назначить ліполітик можу рекомендувати цю процедуру. Але це процедура для схуднення
Біток чи ефір?• 04 апреля 2023
Я колола года три назад триаду в носощечную борозду, мне не помогло
Хочу на ультраформер
Вапщета• 04 апреля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Лифтинг - это не процедура )) А круговую подтяжку косметолог не уполномочен советовать, только пластический хирург.
Oksana-f9a3• 04 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Це ліполітик?
Так Light Fit це назва препарату, що я обрала
рукиЖимолости
• 04 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
А яка вартість ?
рукиЖимолости
• 04 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
І яку тривалість ефекту обіцяють?
Алкоголю взагалі не можна?
Oksana-f9a3• 04 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
А яка вартість ?
За 2 зони підборіддя і щоки я платила 2 тис, курс від однієї процедури до настання бажаного ефекту раз в 3 тижні. Косметолог сказала, що на щоках в мене свіжий жир і він пішов після першої процедури, а от друге пібборіддя яке в мене роками не пішло йду на другу процедуру.
рукиЖимолости
• 04 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ой, в мене жир вже несвіжий((((
рукиЖимолости
• 05 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Носогубки були виражені?
Oksana-f9a3• 05 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
І яку тривалість ефекту обіцяють?
Алкоголю взагалі не можна?
Поки курс колеш не можна, але я після 2 тижнів випила на свій день народження пару коктейлів нічого не сталося. Ефект обіцяють поки не набереш знову вагу, може бути і на все життя якщо будеш правильно харчуватися і т.д
Oksana-f9a3• 05 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Носогубки були виражені?
Ні трохи, але в них також вона вколола. Я робила авторський протокол у лікаря Худі щічки це уколи навколо рота, щоки, підборіддя
Пишу_граммотно!• 05 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
І що реально зменшується обличчя?
рукиЖимолости
• 05 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Одні жертви😥
Oksana-f9a3• 05 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Ой, в мене жир вже несвіжий((((
В такому випадку роблять курс і потім переходять на правильне харчування, я вирішила продовжити курс так як непоганий ефект побачила через тиждень після ін’єкцій
рукиЖимолости
• 05 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
То це за весь курс 2000?
Oksana-f9a3• 05 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Одні жертви😥
Ще й перед критичними днями зірвалася з солодким, але поки ефект тримається
Oksana-f9a3• 05 апреля 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
І що реально зменшується обличчя?
Так, лице худне.