Анти-анонім• 05 апреля 2023

Вас працює інстаграм?

В мене не заходить в інста...вибиває... вже перевстановлювала і так і не заходить.. вас працює все ок?
ОливьЕЖечка• 05 апреля 2023
Працює

Кукусики• 05 апреля 2023
Так, все працює. Можливо, глюк? Або треба обновити додаток
Moco• 05 апреля 2023
Да
Аноним ФЕЯ• 05 апреля 2023
Ось якраз сторіз викладаю - все Ок
спАНЯ• 05 апреля 2023
Можливо ви порушили правила ( додавали, видаляли підписників більше ніж модно, додавали фото або відео заборонене)
Ось недавно знайома додала відео, де нашого солдата розтріляли за слова ,, Слава Україні,,.
Так її сторінку видалив інстаграм назавжди.
Якщо ви просто порушили несуттево правила, тепер потрібно міняти пароль і заходити знову
автор Анти-анонім • 05 апреля 2023
Ответ дляспАНЯ
Ні, нічого не додавала... просто вот зранку захожу і вибиває додаток, навіть сторінки не бачу...