Всюди влазю• 05 апреля 2023
Как набрать вес ?
Мой вес 43 кг, при росте 162. Хочу поправится хотя бы на 4-5 кг, но ничего не получается
Чудо в декрете• 05 апреля 2023
В мене теж раніше так було, тепер думаю як скинути
Але чудово вас розумію. У вас завжди така вага була?
Та_шо_ж_таке• 05 апреля 2023
Мала таку ж проблему. Лікар радив їсти м‘ясо і займатись спортом щоб в м‘язи набиралась вага.
Але у мене ще був свій спосіб)))) я купувала дитячу суміш і після їжі робила собі коктель суміш+какао, вона калорійна і пришвидшує набір ваги.
Пирожкиня• 05 апреля 2023
Я ела целый месяц сухое детское питание по 1 столовой ложке после еды 2 раза в день.
Ела каждый день не пропуская.Можно разводить в теплой воде и выпивать,а можно просто сухим кушать.Поправилась на 2 кг
Забрала і не сказала• 05 апреля 2023
Ешьте по часам и не пропускайте приемы пищи. Ну и увеличить калорийность.
Всюди влазю
• 05 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ну взагалі завжди, я з дитинства маленька та худенька... особливо руки, дуже тонкі...
Всюди влазю
• 05 апреля 2023
Ответ дляМаурита
Що ви їсте? Яка ваша активність, як день проходить?
Та що є то і їм, не пью тільки каву та чай, і молочку не їм
Чудо в декрете• 05 апреля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Я така ж , руки- ноги списки.
Зараз набрала, бо приймаю гормони та антидепресанти.
Вище радять дитячу суміш, спробуйте.
Лівий Локіть• 05 апреля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Років скільки?
Я теж так важила. Зараз після народження 2х дітей в 35 років тримаю вагу 49 кг зріст трошки вищий від вас
Лівий Локіть• 05 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Я така ж , руки- ноги списки.
Вище радять дитячу суміш, спробуйте.
Які саме гормони?
Ноунэйм• 05 апреля 2023
Мне помогло питание строго по часам расписанное тренером и тренажерный зал.
Но как только я все это бросила вес опять уменьшился.
Я смирилась и люблю себя такой какая я есть. 168 см и 45 кг)
Лівий Локіть• 05 апреля 2023
Ответ дляНоунэйм
Доречі я також як займалась регулярно, то і вага набиралась, і порції більші могла з’їсти
Акуна_Матата• 05 апреля 2023
Вік? Набрала на диво після 35, в карантин практично не рухалася.
Якщо ви активні, багато рухаєтеся то не наберете(( навіть якщо будете їсти як то кажуть ложками сметану, по буханцю вдень і пиво на ніч. Я це все на собі пробувала ній не набрала. Все життя їм великі порції, смажена картопля, м´яско. Але вагу не набирала, весь час голодна була
Всюди влазю
• 05 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Ну за день я багато рухаюсь, робота така...
Всюди влазю
• 05 апреля 2023
Ответ дляПирожкиня
А какое детское питание посоветуете?
Ноунэйм• 05 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Років скільки?
Мені завжди говорили: ’Народиш і поправишся!’
Я зараз чекаю на третю дитину. Вже 9 місяць, а вага лише 52 кг.
Впевнена, що після пологів мої 45 кг повернуться, як це було і минулі рази)
Акуна_Матата• 05 апреля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ну тоді нічого не вийде. Все як втопку
. Я була 47кг при 158, вітром сдувало, але весь час активна, а коли збавила темп все потихеньку набрала тепер 55, норм.
Лівий Локіть• 05 апреля 2023
Ответ дляНоунэйм
Ну я при бажанні легко можу повернути і 43 і 45, але мені не подобається як я виглядаю з тако вагою. Між дітьми я цілеспрямовано тренувалась в залі і нарощувала масу.
Тримаю щоб не менше 49, літом в жару буває 47-48, вже не подобається.
Ноунэйм• 05 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Так, схуднути проблем немає взагалі.
А за кожен набраний кілограм потрібно триматися(
Та_шо_ж_таке• 05 апреля 2023
Ответ дляВсюди влазю
А какое детское питание посоветуете?
Беріть одиничку. Воно найбільш калорійне.
Мені сподобалась суміш малютка, вона смачна була))
Квітка Миру• 05 апреля 2023
хорошо кушать, я набирала вес с помощью гейнера, погуглите, это высокоуглеводный напиток, перед сном творог ела
Акуна_Матата• 05 апреля 2023
Ответ дляНоунэйм
Фігня, мені теж так казали двоє погодок, і ніфіга
Ноунэйм• 05 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Через деякий час перевірю ще одну теорію ’Після 40 точно поправишся!
Вишнёвая Леди• 05 апреля 2023
Ябрпла инд сопровождение диетолога и питалась строго по меню, составленному на неделю. Все тарелки высылала ей для отчета. Постепенно увеличивали калораж. Плюс спорт питание( гейнер, аминокислоты, белковые коктейли) и три раза в неделю занятие с тренером в спорт зале.
Акуна_Матата• 05 апреля 2023
Ответ дляНоунэйм
Ой мені 40 в цьому році, мені більше не треба
Прагматик флегма• 05 апреля 2023
Макдональдс, суши, все это заедать супами и домашней пищей, плюс 10 кг за пару месяцев
Ласунка• 05 апреля 2023
Ответ дляНоунэйм
Да. Также как и скинуть, также и набрать. Только не дефицит, а профицит