Весела пiсенька• 05 апреля 2023
Какие анестетики хорошо переннсли дети в стоматологии алергоцентр за 1 тест 400
Помлал стоматолог нас на амосова удаление переднего зуба предстоит, выписал список с 6 анестетиков я зашла на сайт наса там только одна алергопроба 400 стоит... Какой препарат лучше проверить, что у вас хорошо проло без осложнений
Оце фіфа• 05 апреля 2023
Ми здавали тест в меділаб на анестезію, то 600 грн здається за всі було разом.
Xвостокрутелка• 05 апреля 2023
Узнайте в аллергоцентре, меня с института стоматологии в Одессе направили в аллергоцентр в лабораторию, и я там около 8 анестетиков сдала, по деньгам дёшево было, как любой анализ.
Карма хамелеона• 05 апреля 2023
На все не делают. Делают на какой то один. Это стоит 200 грн. Нам делали на Септанест.
Для Вашего же спокойствия нужно сделать эту аллергопробу. И ходить с этой справкой везде.
Весела пiсенька
• 05 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Киев?
Эта_Шикарна)• 05 апреля 2023
Дедали Септанест.
Только почему Ваш стоматолог название препарата неправильно пишет?
Как_б_не_так• 05 апреля 2023
А я скажу нашу ситуацию. Нам назначили на 4 анестетика, и только на 1 у нас не было аллергии. Прошло время. Готовились к операции через несколько лет. Сомневались в правильности анализа. Сделали в другой лаборатории, и результат повторился. Причем анестетики из одной группы, на один нет аллергии, а на другой есть. Жизнью не рисковала. О потраченных деньгах даже не задумывалась
Как_б_не_так• 05 апреля 2023
Единственное, в лабораториях есть комплексные анализы. Посмотрите их
Рубаю олівлє• 05 апреля 2023
Ми здавали на 4 , на всі показало можливу реакцію, але у мене алергік. Дякуємо зуби поки без анестезії.
До речі, це треба робити раз на рік, бо можливі зміни в організмі.
Ждушечка• 05 апреля 2023
Тут справа у тому , чи робили вашій дитині до цього якусь анестезію будь де?
Бо ні хто із стоматологів і у лабораторіях не замтслюється над цим , а пишуть кому попало .
Якщо по простому , то коли дитина вперше отримає будь який анестетик, то реакції не буде на жоден , навіть на той , на який є алергія , бо організм вперше з ним стикається . Але на нього виробляться спеціальні речовини , які запустять реакцію , коли дитина вдруге отримає дозу . Для стоматологів це буде несподіванкою і може закінчитися погано .
Нажаль про це не інформують нікого . Це я вам кажу , як лікар .
булоТАЙминуло• 05 апреля 2023
ми здавали тут, ціна на один 200 грн, здавали льодокаїн. Тільки потрібно направлення лікаря на проби.